سوالات مشتریان لوله بازکنی

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

چند روش برای تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی وجود دارد که هر کدام به نسبت مشکلات و حجم کاری که انجام می شود، هزینه های مختلفی دارد که این بستگی دارد که شما بخواهید در چه سطحی تغییرات انجام دهید.

گاهی ممکن است گوشی، یا قطعه ای طلا یا جواهر و یا شی ء قیمتی دیگری به چاه توالت افتاده باشد و ممکن نیست که بتوانیم قید آن را بزنیم. در این شرایط همکاران ما در لوله بازکنی نوین با استفاده از ابزار پمپ مکنده می توانند به شما کمک کنند تا هم شیء خود را بدست آورید و هم مانع از گرفتگی لوله توالت شوید.

گرفتگی توالت فرنگی اصولاً به دو دلیل اتفاق می افتد اول مدفوع دومی دستمال کاغذی یا تویلت کاورهایی که با بی توجه به داخل لوله توالت فرنگی کشیده می شوند. که برای باز کردن این گرفتگی چند روش خانگی وجود دارد. می توانید کاسه یا محفظه ی توالت فرنگی را کامل با نایلون سلفون بپوشانید. چن با سیفون را بزنید تا سطح آب داخلمحفظه به سلفون پیچیده شده برسد.بعد آرام و با دقت نایلون را فشار دهید تا روی قسمت گرفته شده فشار آید و لوله باز شود. برای مطالعه بیشتر به سایر مقاله های ما رجوع کنید.

باز کردن هر نوع گرفتگی هزینه ای متفاوت دارد که بسته به این که لوله از کدام قسمت گرفته است؟ آیا گرفتگی کم است یا زیاد؟ تعداد دفعاتی که فنر را استفاده می کنند و حتی طول فنر نیز بستگی دارد.

لوله بازکنی نوین چه خدماتی دارد؟

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner
در حال ثبت رای

لوله بازکنی نوین با داشتن متخصص در زمینه های بازکردن لوله ی سینک، توالت، فاضلاب و انشعابات دیگر و همچنین تخلیه چاه و حفر چاه، سفید کاری و گچ کاری توانسته مجموعه ای را گردهم آورد تا شما بتوانید با یک تماس تلفنی افرادی با تجربه و کاربلد را برای حل مشکل به کار گیرید.

آیا در روزهای تعطیل لوله باز کنی نوین خدمات دارد؟

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner
در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی نوین در تمام روزهای سال بدون استثناء مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیز در تمام نقاط تهران بزرگ می باشد.

ساعت کاری لوله باز کنی نوین چگونه است؟

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner
در حال ثبت رای

لوله بازکنی نوین در تمام ساعت شبانه روز و به صورت ۲۴ ساعته آماده ی ارائه ی خدمات است.   بعد از تماس با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ متخصصین ما بعد از ۲۰ دقیقه در محل خواهند بود.

روش های سنتی و بدون خطر بازکردن لوله کدام است؟

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner
در حال ثبت رای

استفاده از روش های سنتی علاوه بر اینکه آسان است، بدون خطر نیز می باشد. استفاده از جوش شیرین و سرکه برای باز کردن لوله ها بسیار موثر و مرسوم است. البته به شرط این که گرفتگی لوله سطحی باشد. برای یاد گیری روش کار به مقاله ما با عنوان بهترین روش های بازکردن گرفتگی لوله مراجعه کنید.

ابزارهای مورد استفاده در لوله بازکنی نوین کدام است؟

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner
در حال ثبت رای

ما در شرکت لوله بازکنی نوین با استفاده از ابزارهای ساده و پیشرفته بسته به میزان گرفتگی و محل گرفتگی لوله استفاده می کیم. از جمله این ابزارها فنرهای با طول کوتاه و بلند، تراک هوا، پمپ مکنده می باشد. در استفاده از همه ی موارد فوق پرسنل ما مراقب هستند که آسیبی به سایر قسمت ها وارد نکنند.

آیا لوله بازکنی نوین در دوره ی شیوع ویروس کرونا هم فعال است؟

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner
در حال ثبت رای

با توجه به اینکه مشاغلی مانند لوله بازکنی و تخلیه چاه، هر لحظه ممکن است مورد نیاز باشد، ما در دوران شیوع ویروس کرونا نیز مشغول فعالیت هستیم. ولی تمام پرسنل ما موظف به استفاده از ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی کننده مانند الکل می باشند.

Call Now Button