لوله بازکنی جیحون

امتیاز ۴.۸۳ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی جیحون با ۲۵ سال سال سابقه در حوزه ی تخلیه چاه و لوله بازکنی زیر نظر اتحادیه می باشد. تمامی خدمات این شرکت طبق تعرفه ی اتحادیه محاسبه می شود. رفع گرفتگی هر گونه لوله به صورت شبانه روزی در جیحون. اگر می خواهید بدون کثیف کاری و به صورت تضمینی گرفتگی چاه منزلتان را رفع کنید این شرکت پیشنهاد ما و مشتریانمان به شماست.

 

لوله بازکنی جیحون

شماره تماس های شرکت جهت لوله بازکنی به صورت فوری و شبانه روزی

۱- شمال تهران ۰۹۱۹۶۷۹۰۰۶۹

۲-شرق تهران ۸۸۳۳۹۹۵۰

۳-غرب تهران ۴۴۳۰۷۲۷۴

۴- جنوب و مرکز تهران ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

۵- مستقیم با سرویسکار در کل مناطق تهران ۰۹۹۰۷۶۰۵۵۰۵   –۰۹۱۹۸۴۵۴۰۵۱   —

خدمات لوله بازکنی در جیحون

لوله بازکنی در منطقه جیحون  : باز کردن لوله های سخت و سیمانی رفع گرفتگی لوله های آشپزخانه  | حمام | رایز های اصلی و فرعی | انواع لوله های چدنی و قیر و نخاله با دستگاه های بروز و پیشرفته و بدون کنده کاری  | تضمین با فاکتور معتبر.

تخلیه چاه جیحون : تخلیه انواع چاه ،سپتیک ، منحول ،اگو شهری و… در اکباتان با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰لیتری و ۸۰۰۰ لیتری همراه با پمپ های سه فاز پر قدرت | پمپ کف کش معمولی و پمپ مکنده و ساکشن |

لایروبی چاه توسط مقنی های با تجربه به صورت تضمینی با فاکتور با قیمت مناسب، کندن چاه ،وصل کردن لوله های چاه در اکباتان به اگوی شهری و….

در آوردن اشیا از چاه در چاه بازکنی جیحون  : در آوردن گوشی از چاه در پایتخت ،در آوردن حلقه دستبند ، گردنبند ،انگشتر ،چاقو و …در تهران با دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت تضمینی.

لوله کشی در جیحون  : لوله کشی جزئی و کلی فاضلاب در تمام مناطق تهران ، تعویض شیر آلات ساختمان ، نصب توالت فرنگی و ایرانی ، قیر گونی و کاشی کاری آن ” تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس توسط لوله کش ماهر و با تجربه.

لوله بازکنی جیحون

قیمت لوله بازکنی در جیحون چقدر است؟

احتمالا هر فردی اگر مشکلی برایش پیش آید برای حل آن مشکل به متخصص مربوطه مراجعه می کند و اولین چیزی که از او می پرسد هزینه ی درست کردن آن می باشد. در حوزه ی لوله بازکنی هزینه ی رفع گرفنگی متفاوت می باشد زیرا که اکثر شرکت ها زیر نظر اتحادیه نمی باشند.

هزینه ی بازکردن لوله توسط شرکت ما به ترتیب طبق نرخ اتحادیه:

۱- بازکردن چاه سرویس بهداشتی ۱۵۰ هزار تومان

۲-لوله بازکنی آشپز خانه و حمام و بالکن ۱۰۰هزار تومان

۳تعرفه ی لوله بازکنی رایزر اصلی با فنر ۲۰ متری ۲۵۰هزار تومان

۴- رفع گرفتگی چاه پشت بام از بالا به پایین ۲۰۰هزار تومان

۵- باز کردن لوله با فنر ۳۰متری ۳۵۰ هزار تومان

تمامی هزینه ها طبق نرخ اتحادیه می باشد و خیالتان آسوده باشد که کم تر از این تعرفه ها هیج جایی پیدا نخواهید کرد. انجام کلیه ی خدمات به صورت تضمینی با فاکتور معتبر | فوری و شبانه روزی | حتی در ایام عید و تعطیلات.

رفع گرفتگی لوله ، بوی بد ساختمان در لوله بازکنی جیحون

امروزه با گسترش شهر نشینی و تعداد زیاد اپارتمان ها گرفتگی لوله امری طبیعی است.

که با زیاد شدن انشعابات لوله ها با گرفتگی لوله و بوی بد و رطوبت ساختمان مواجه می شویم.

شاید برای شما  در لوله بازکنی جیحون  پیش آمده است که داخل آشپزخانه از سینک ظرف شویی، کف شور آشپزخانه، یا لوله  لباس شویی بوی بد از فاضلاب به مشام برسد.

علت این امر ممکن است بر اثر ریختن تفاله چای، برنج، ته مانده ی غذاها، پوست تخم مرغ، وجود گره ای از موی سر یا غیره …  درون فاضلاب باشد.

آیا تا به حال فکری برای رهایی از بوی بد چاه فاضلاب کرده اید؟

آیا می دانید چگونه می توان برای همیشه از شر بوی بد منزلتان راحت شوید؟

موادی که برای از بین بردن بوی بد فاضلاب در لوله بازکنی سعادت آباد استفاده می شود چیست؟

شرکت ما برای رفع بوی بد ساختمان در جیحون  توانسته با ترکیب چند نوع ماده ی تمیز کننده و جامد محلولی تهیه کند که برای همیشه از چسبنگی فضولات و چربی آشپز خانه ها جلوگیری می کند. این محلول را همزمان با فنر زدن لوله با داخل چاه می ریزند و داخل لوله را کانلا تمیز می کند.

لوله بازکنی جیحون

در آوردن اشیا از چاه فاضلاب در جیحون

اگر در تهرانسر  هستید و در منزلتان هنگام استفاده از حمام و سرویس بهداشتی،گوشی شما یا حلقه و دستبند و هر شی دیگر به داخل چاه فاضلاب افتاد اصلا نگران نباشید. کافیست آب را ببندید و با شرکت لوله بازکنی تهرانسر تماس بگیرید. درآوردن گوشی،حلقه،طلا،دستبند وهر گونه اشیاء دیگر از چاه حمام و سرویس بهداشتی با دستگاه مکش ۱۰۰درصد تضمینی.

تشخیص ترکیدگی لوله در جیحون

تشخیص ترکیدگی لوله در تهرانسر  تشخیص محل دقیق ترکیدگی و محل نم و چکه با دستگاه تشخیص نقطه زن،برای اطمینان از کا ما می توانید بعد از تشخیص محل در حضور سرویسکار ما همان محل را بشکافید.همچنین انجام خدمات لوله کشی فاضلاب گچ کاری و سفید کاری در تهرانسر و سایر خدمات تاسیساتی.

سه نظام دستگاه لوله بازکنی چیست:

سه نظام از ۶ عدد فلز آلومینیومی و یا مسی ساخته شده است که به داخل دستگاه مابین فولی و بلبرینگ پشت دستگاه تعبیه می شود. این دستگاه دارای دکمه چپ و راست گرد می باشد که مواقعی که فنر در لوله گیر کرد با چند حرکت عقب جلو فنر خود را رها کرده و در می آید. سه نظام دستگاه لوله بازکنی نقش مهمی در چرخاندن فنر دارند. زیرا که اگر نباشند فنر نمی چرخد .هنگامی که فرد لوله بازکنی جیحون دستک دستگاه را فشار می دهد. سه نظام ها به فنر چسبیده و فنر به چرخش در می آید.

انواع سه نظام دستگاه لوله بازکنی جیحون و چگونگی کارکرد آن ؟

  • سه نظام مته ای
  • سه نظام اتوماتیک
  • سه نظام فولادی

انواع سرفنر های لوله بازکنی

سر فنر الماسه :

این نوع فنر از ترکیب آلومینیوم و مس تشکیل شده که به شکل الماس است .

کاربرش برای لوله ها ی  خیلی ظریف و پلیکا مانند و داخل کاسه ی فرنگی استفاده میشود که به داخل لوله آسیب نمی زند و خط  نمی اندازد.

سر فنر فولادی :

این نوع فنر از فولاد تشکیل شده و سر آن تیز است  برای لوله هایی که به علت  سیمان یا گچ گرفته شده بکار برده می شود. که لوله ی گرفته شده را تراش داده و مسیر را باز میکند.

فنر ۳۰ متری :

این نوع فنر برخلاف بقیه فنرها از دور تراش پشت ۱۸ درست شده است. نسبت به فنرهای دیگر ضخیم بوده و دور خود نمی پیچد این فنر را با دستگاه ۵۵۰ موشکی استفاده می کنند برای لوله هایی که از راه طولانی یا از دریچه فاضلاب گرفته به کار برده می شود.

پاسخ به سوالات مشتریان

قیمت لوله بازکنی در جیحون چقدر است؟

هزینه ی لوله بازکنی به عواملی از جمله نوع گرفتگی لوله میزان سختی کار و طول متراژ استفاده از فنر بستگی دارد و تعرفه ی معمولی آن از ۷۰ هزار تا ۱۵۰ هزار تومان متغیر است.

سه نظام دستگاه لوله بازکنی چیست؟

سه نظام دستگاه های لوله بازکنی داخل دستگاه بعد از فولی و مابین بلبرینگ های دستگاه تعبیه شده است جنس آن از آلومینیوم بوده با فشار دادن دستک دستگاه به فنر چسبیده و آن را می چرخاند.

چگونه به شرکت های لوله بازکنی اعتماد کنیم؟

اول از همه برای انجام لوله بازکنی منزل از سایت های معتبر گوگل و شرکت های با اصالت بهره ببرید که دارای سرویسکاران با اخلاق و تمیز و در عین حال با هزینه های معتبر زیر نظر اتحادیه کار می کنیم.

داخل لوله چگونه رسوب می کند؟

لوله های منزل در اثر استفاده مداوم ساکنین قدیمی بودن لوله ها به مرور زمان چربی و پسماند غذا به دیواره های لوله می چسبد و قطر لوله باریک شده همانند کف سماور رسوب می کند.

اینستاگرام

Call Now Button