لوله بازکنی فرمانیه

لوله بازکنی فرمانیه

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی فرمانیه ارزان ترین لوله بازکنی در فرمانیه زیر نظر اتحادیه.

مشکلات لوله و فاضلاب را به ما بسپارید.انجام لوله بازکنی در شبانه روز بدون تعطیلی تمیز و بهداشتی.

ابزارهای پیشرفته بدون خرابکای.قیمت های مناسب تعرفه اتحادیه.سرویس دهی  ۲۰ دقیقه.

شماره تماس: ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

۰۹۱۹۶۷۹۰۰۶۹ سرویسکار

اینستاگرام

خدمات لوله بازکنی فرمانیه

معرفی شرکت معتبر لوله بازکنی در تهران:نوین لوله یکی از شرکت های زیر نظر اتحادیه لوله بازکنی در تهران می باشد.خدمات ما از جمله لوله بازکنی در فرمانیه، لوله کشی و تخلیه چاه می باشد.همچنین خدماتی دیگر مانند در آوردن اشیا از چاه توالت و تشخیص ترکیدگی نیز انجام می دهیم.

تمامی این خدمات به صورت شبانه روزی صورت می گیرد زیرا گرفتگی لوله فاضلاب ممکن است در هر ساعت از شبانه روز اتفاق بیفتد و اگر ان را باز نکنید تمام خانه پر از آب می شود و مشکلاتی دیگر به بار می آورد.

منظور از لوله بازکنی: لوله کشی فاضلاب آشپزخانه و حمام به هم دیگر وصل می باشندو اگر به طور مناسب لوله کشی نشوند منجر به انسداد می شوند.همچنین شست وشوی روغن ظروف،ریختن پسماند غذا در سینک نیز لوله فاضلاب را مسدود می کند.در حمام اگر شما موه را به داخل لوله بریزید به مرور زمان باعث انسداد لوله می شود. تمامی رفع گرفتگی ها باید توسط یک متخصص انجام گیرد که به آن لوله بازکن می گویند.

منظور از تخلیه چاه یعنی تمام آب مصرفی شما در انتها به داخل یک مخزن جمع می شود که به آن چاه فاضلاب می گوید.البته اکثر منازل در لوله بازکنی فرمانیه به اگوی شهری متصل هستند اما برخی از آن ها نیز چاه فاضلاب دارند. هنگامی چاه فاضلاب تحمل کشش آب را نداشته باشد پر می شود. و باید آن را تخلیه کنید.

 

معرفی لوله بازکنی فرمانیه

محله فرمانیه تهران در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده است. فرمانیه که یکی از محله های شمالی تهران است، همواره یکی از محله های اعیان نشین تهران به شمار می رفته است. است. این محله قدیمی نام خود را از خانواده فرمانفرمانیان از خانواده‌های تأثیرگذار و ثروتمند دوره قاجاریه گرفته است. البته این پایان راه نیست و بخشی از خیابان فرمانیه تا دزاشیب ادامه دارد.

خیابان دیباجی شمالی، خیابان سنبل (سلمان پورظهیر)، خیابان آذرمینا، خیابان کوهستان هشتم، نارنجستان هفتم، نارنجستان اول، تنگستان دوم، خیابان عسگریان و خیابان آسماندوست فرمانیه از شمال به جماران منتهی می شود. ، از جنوب به قیطریه، از غرب به حکمت و از شرق به کاشانک می رسد.

لوله بازکنی فرمانیه در خیابان دیباجی شمالی واقع می باشد مشتریان می توانند به صورت حضوری یا شماره های تماس با ما ارتباط برقرار کنند.

دلایل انسداد فاضلاب

قبل از رفع گرفتگی لوله در فرمانیه می خواهیم بدانیم که علت دقیق گرفتگی فاضلاب چیست و منشا ان به کجا برمیکردد؟بر اساس تجربه ۲۵ ساله ی ما در این حوزه به این نتیجه رسیده ایم که اولین مشکل اساسی در انسداد لوله کشی نامناسب ساختمان می باشد.

این کار نشان می دهد که پیمانکاران ما در هنگام ساخت و ساز کم کاری می کنند و به لوله کشی اصلا توجهی ندارند.فاضلاب آشپزخانه ۴ خروجی دارد که همه ی این لوله ها به ۱ رایزر متصل است.این امر با پیچ و خم زیاد و عدم شیب مناسب به لوله ها در نهایت باعث می شود تا چربی ها و پسماند غذا داخل لوله بازکنی فرمانیه باقی بمانند.این مورد در اکثر ساختمان ها رخ می دهد در بعضی منازل از لوله های استاندارد استفاده نمی شود.برای مثال استاندارد لوله های آشپزخانه برای ساختمان های ۴ طبقه با قطر ۶ اینچ می باشد و برای طبقات بیشتر ۸ اینچ اما مشاهده می شود که فاضلاب آشپزخانه یا حمام در همه جا ۴ اینچ یا ۶ اینچ می باشد.

راه های اصولی استفاده از لوله ها

دومین عامل در گرفتگی فاضلاب عدم آگاهی از نحوه استفاده از لوله های فاضلاب است.برای مثال هنگام شست و شوی ظروف در لوله بازکنی فرمانیه ابتدا یک توری یا ظرف بر روی سینک بگذارید و تمام پسماند غذا و روغن ته مانده را در آن بریزید.اگر این کار را نکنید چربی ها در کف فاضلاب جمع می شوند و در نهایت منجر به انسداد لوله می شوند.

بعد از این که ظرف ها را شستید داخل لگن کمی پودر لباس شویی بریزید و با آب جوش مخلوط کنید. آب جوش را داخل سینک بریزید این کار باعث می شود تا تمام چربی ها و املاح موجود در لوله بازکنی در فرمانیه تمیز شوند.

در سرویس بهداشتی یک سطل زباله قرار دهید دستمال کاغذی و مو را داخل آن بیندازید از مواد ضد عفونی کننده استفاده کنید. توالت فرنگی سطل آشغال یا محل انداختن دستمال کاغذی نیست!!

پشت بام و پارکینگ را هر ماه بازدید و تمیز کنید شاخ و برگ درختان در پاییز، ماسه هایی که توسط خودرو ها به پارکینگ می آیند می توانند مهم ترین علت گرفتگی فاضلاب باشند.هنگام بارش باران تمام شن و خاک را به لوله هدایت می کند برای جلوگیری می توانید از توری های محافظ استفاده کنید.