لوله بازکنی شهرزیبا

لوله بازکنی شهرزیبا

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

 

 

لوله بازکنی شهرزیبا ، چاه بازکنی بلوار تعاون، با داشتن ۳۵ سال سابقه در حوزه ی خدمات تاسیسات فنی در کل مناطق تهران می باشد. به ویژه در شهران با در اختیار داشتن ۱۲۰سرویسکار خوش اخلاق و باتجربه،ابزارآلات بروز و پیشرفته،آماده ی ارئه ی خدمات لوله بازکنی،تخلیه چاه،درآوردن اشیا گوشی و…از چاه.لوله کشی فاضلاب،تعویض کاسه توالت،تشخیص ترکیدگی لوله و…به صورت شبانه روزی می باشد.

 

لوله بازکنی 09101702050

شهرزیبا یکی از مناطق غرب تهران می باشد:

که بلوار تعاون نیز گفته می شود.و خیابان های اصلی این محل خیابان فرساد، خیابان شربیانی .و…می باشد.این محل از لحاظ نقشه شهرداری به منطقه ۵ تهران میباشد. که اکثر چاه ها ی منازل این محل به اگوی شهری متصل نیستند.بنابراین مشکلاتی از جمله،پرشدن چاه فاضلاب،گرفتگی لوله ها،نشتی آب و…رخ می دهد. ما در این مقاله تصمیم گرفتیم بخشی از نحوه ی کار خودمان که در رابطه با تخلیه ی چاه و لایروبی آن میشود را به شما عزبزان بازگو کنیم:


ازکجا بفهمیم که چاه فاضلاب در چاه بازکنی بلوار تعاون پر شده است؟

ابتدای این موضوع باید عرض کنم که از کجا بفهمیم که چاه خانه ی ما پر شده است؟ یا لوله ی فاضلاب گرفته؟ این سوال اکثر ساکنین بلوار تعاون است و ما جواب این سوال را اینگونه میگوییم که:

  1. چاه فاضلاب قبل از پر شدن کامل بوی نامطبوعی در کل ساختمان هرزگاهی پخش میکند.
  2. دومین مورد کف شور پارکینگ که نزدیک به چاه می باشد.هرزگاهی از آنجا آب همراه با لجن بالا می زند. و خود به خود پایین می رود.
  3. هنگام استفاده ی زیاد واحد ها از آب فشار زیاد آب باعث می شود که چاه تحمل کشش آب را نداشته و دوباره از کف پارکینگ بالا می زند.
  4. هنگامی که شما دودل هستید که آیا لوله گرفته؟ یا چاه پرشده؟ برای این هم راه حل مناسب و اصولی داریم که ابتدا شما با چاه بازکنی بلوار تعاون تماس بگیرید. سرویسکار ما از کف پارکینگ فنر می زند. هنگامی که فنر تا آخر رفت و هنگام کشیدن فنر به بیرون. سر فنر تا ۳متری سیاه شده باشد. رنگ فنر تغییر کرده باشد.مطمئنا چاه پر شده است.

البته برای تشخیص پر شدن چاه ابزارهای بروز و دستگاه های تشخیص داریم. ولی این ساده ترین راه حلی برای شما عزیزان می باشد.


راه های پیدا کردن درب چاه و طریقه ی تخلیه ی آن:

بعد از این که مطمئن شدیم چاه فاضلاب پر شده است اولین اقدام این است که بلافاصله آن را تخلیه کنیم که در صورت تخلیه نکردن چاه عواقب خطرناکی برای ساختمان دارد که در ادامه ی مطلب همه را به وضوح توضیح خواهیم داد. برای تخلیه کردن چاه ابتدا با لوله بازکنی شهرزیبا تماس بگیرید. متخصصین ما سریعا خود را به منزلتان می رسانند.

لوله بازکن چه اقداماتی را انجام می دهد؟

اولین کار در صورت نداشتن دریچه چاه،پیدا گردن درب آن است. که این کار ابتدا به سره فنر یک دوربین کار گذاشته می شود. این دوربین که توسط سیم کابل بلند به گوشی همراه متصل است. دارای یک چراغ قوه در نوک دوربین میباشد.توسط فنر از داخل کف شور پارکینگ به طرف چاه هدایت می شود. متخصصین ما توسط این دوربین محل دقیق درب چاه را بدون کنده کاری زیاد بدون خرابی و بدون معطلی پیدا می کنند.


طریقه ی بازکردن درب چاه توسط مقنی در چاه بازکنی بلوار تعاون

بعد از اینکه درب چاه را پیدا کردیم. نوبت کنذن آن و بازکردن درب چاه برای تخلیه آب می باشد. در این مرحله با استفاده از ابزار هیلتی مخصوص، کلاه ایمنی، کمربند ایمنی مقنی، اقدام به کندن می کند. بعد از بازکردن درب چاه نوبت به برداشتن گلدانی و طوقه آن می شود. این کارها نیاز به یک مقنی باتجربه دارد. که شرکت نوین لوله تمامی این ها را فراهم کرده است.


ماشین های تخلیه چاه و نحوه ی تخلیه چاه در بلوار تعاون

بعد از برداشتن کامل چاه توسط مقنی در اینجا متخصصین ما برآورد می کنند که آیا برای تخلیه ی این چاه چه نوع پمپ و ماشین و چند متر ارتفاع چاه می شود همچننین مسافت از چاه تاجایی که ماشین می ایستد نیز مهم می باشد.بعد از همه ی این کارها

برای تخلیه  چاه شهرزیبا  چند نوع پمپ تخلیه وجود دارد:

  • پمپ کف کش تک فاز معمولی”

این نوع پمپ از برق تک فاز استفاده میکند و توسط طناب به داخل چاه فرستاده می شود .ارتفاع مکش آن تا ۶۰متر است.

  • پمپ کف کش سه فاز”

این پمپ با برق سه فاز کار میکند و ابعاد آن بزرگتر از پمپ معمولی است.با طناب به داخل چاه فرستاده می شود.متراژمکش این پمپ تا۳۰۰متر و بالاتر می باشد.

  • پمپ مکنده ی لجن کش”

موتور این  پمپ به بدنه ی ماشین متصل است.همانند جارو برقی عمل می کند و از مخزن ماشین یک لوله به چاه منتقل می شود .موتور شروع به کار میکند. وآب توسط لوله همانند جارو برقی به مخزن ماشین می ریزد.

  • پمپ ساکشن واتر جت”

این پمپ توسط دو عدد موتور به بدنه ی ماشین متصل شده است. برای کشیدن لجن چاه و هر چیزی که در کف چاه قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت این موتو ۴ برابر پمپ های بالا می باشد.


کارایی پمپ های لوله بازکنی

این پمپ ها هرکدام جداگانه کارایی و قابلیت خاص خود را دارند. و در محل ها و جاهای مناسب خود مورد استفاده قرار می گیرند. بعد از تخلیه کردن چاه مقنی درب چاه را مثل روز اول با استفاده از تجربه ی خود می بندد. و کار را به صورت شسته رفته تحویل مشتری می دهیم.

لایروبی چاه چیست؟

اگر چاهی پر شد مطمئنا روزنه های چاه یعنی سوراخ هایی که آب را می کشند،بر اثر تجمع چربی رسوبات گرفته شده است.این چاه به لایروبی نیاز دارد.لایروبی چاه بعد از تخلیه آب آن انجام می شود. طوری که مفنی به داخل چاه میرود.کف چاه را با استفاده از بیل و کلنگ می تراشد. و روزنه های چاه را باز میکند. و چربی و رسوبات جمع شده را توسط بشکه های ۲۰ لیتری به بالای چاه توسط بالابر می کشیم. و بانیسان از محل خارج می کنیم. این کار عمر چاه را بیشتر می کند.

اگر چاه فاضلاب پرشده را در لوله بازکنی شهرزیبا تخلیه نکنیم چه مشکلاتی به وجود می آید؟

این موضوع در اکثر ساختمان های قدیمی پدید می آید. ساکنین ساختمان متوجه پر شدن چاه می شوند. اما کسی علاقه ای به خالی کردن آن ندارد. چون از عواقب آن خبر ندارند پس چاه را به حال خود رها می کنند. و تا زمانی که مشکل جدیدی به وجود نیاید اقدام به تخلیه نمی کندد.

اما در صورت بی توجهی چه عواقبی دارد؟

چاهی که پر می شود یعنی روزنه های چاه توسط چربی و فضولات گرفته می شود.درنتیجه آب را مکش نمی کند و همانند لیوان می ماند.اگر آن را خالی نکنیم آبی که استفاده میکنیم در پی ساختمان نشت پیدا میکند.به ستون های ساختمان آسیب می زند.دربرخی موارد شاهد نشست کف پارکینگ و ریختن ستون های پارکینگ می شویم .برای اهالی ساختمان نیز بسیار خطرناک است.

شما می توانید برای پشتیبانی و پاسخگویی شبانه روزی لوله بازکنی شهر زیبا مستقیما با سرویس کار تماس گرفته و شبانه روز از خدمات ما استفاده نمایید.سایر مناطق خدمات رسانی:لوله بازکنی دروس،لوله بازکنی اندرزگو،لوله بازکنی شهران،لوله بازکنی کن،لوله بازکنی کوهک،و سایر مناطق مجاور.

تنها یک تماس مستقیم با سرویس کار ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

سوالات متداول که مشتریان از ما جویا می شوند. به برخی از آن ها می پردازیم:

آیا لایروبی چاه حتما باید بعد از تخلیه ی چاه انجام شود؟

بله!این جواب همه ی متخصصین شرکت ما می باشد.چون چاهی که پر می شود روزنه های آن گرفته می شود و بهتر است لایروبی شود.

هزینه ی لایروبی چاه و تخلیه ی آب در لوله بازکنی شهرزیبا چقدر است؟

تخلیه کردن آب چاه بستگی به استفاده از نوع پمپ و متراژ می باشد هزینه ی معمولی آن ۳۰۰هزار تومان.و لایروبی چاه نیسانی محاسبه شده و قیمت آن نیز ۶۰۰هزار تومان می باشد.

یکی از دلایل اصلی نشست کردن چاه چیست؟

اصلی ترین علت نشست کردن داخل چاه عدم کول گذاری آن.و تخلیه ی به موقع آب آن است.

آیا چاه بازکنی بلوار تعاون زیر نظر اتحادیه و تضمینی کار می کند؟

بله!شرکت ما زیر نظر اتحادیه است.و پس از اتمام هرگونه کار خدماتی با ارائه ی فاکتور خیال مشتری را راحت می کند.