لوله بازکنی ستارخان ارزان ترین لوله بازکنی در شهر زیبا با دستگاه های به روز تضمینی شبانه روزی

لوله بازکنی شهر زیبا

امتیاز ۴.۸۳ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی شهر زیبا ارزان ترین لوله بازکنی در شهرزیبا. لوله بازکنی بلوار تعاون زیر نظر اتحادیه

ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و ضمانت کار با فاکتور.

۲۵سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه با رضایت اکثر مشتریان در تهران.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

لوله بازکنی ارزان در شهر زیبا

امروزه با گسترش آپارتمان نشینی و تجمع افراد در ساختمان های طبقات زیاد مشکلاتی اعم از گرفتگی لوله  فاضلاب و مشکل لوله کشی به وجود می آید.

شرکت لوله بازکنی شهر زیبا به صورت شبانه روزی در خدمت شما می باشد.بازکردن انواع لوله های سخت و سیمانی، فاضلاب آشپزخانه و حمام. رسوب گیری توالت ایرانی و فرنگی در شهر زیبا، با انواع دستگاه های به روز و پیشرفته بدون کثیف کاری و با قیمت مناسب.

مسدود شدن لوله های فاضلاب یکی از بیشترین مشکلاتی است که در تهران همه روزه رخ می دهد.البته اکثر افراد در شهر زیبا برای رفع انسداد لوله ها از اسیدهای لوله بازکنی استفاده می کنند اما شرکت لوله بازکنی شهر زیبا این کار را توصیه نمی کند.

خدمات بهداشتی در شهر زیبا

همچنین برای درخواست لوله بازکن ابتدا افراد به تمیزی و بهداشت کار بیشتر اهمیت می دهند. شرکت نوین لوله در راستای نظافت و رعایت حال مشتریان برای هر فاضلاب از فنر های جداگانه استفاده می کند. برای مثال فنر لوله بازکنی توالت با فنر های آشپزخانه و حمام جدا هستند. و بعد از استفاده به صورت کامل ضد عفونی می شوند.شعبه دیگر ما لوله بازکنی شهران

کارکنان شرکت نوین لوله هنگام کار از ماسک و دستکش استفاده می کنند و دارای لباس کار مناسب هستند. پس از اتمام کار لوله بازکنی در شهر زیبا محل را کاملا شست و شو می دهند. و با طرز بیان و خوش اخلاقی مشتری را با سعی تمام راضی می کنند.

هدف ما جلب رضایت و اعتماد شما می باشد.انجام خدمات تمیز و بهداشتی با سرویسکاران باتجربه و با اخلاق.

لوله بازکنی شهر زیبا ارزان ترین لوله بازکنی در بلوار تعاون

تخفیف ۵۰% شرکت لوله بازکنی شهر زیبا

این کار از سال ۱۳۹۸ در این شرکت انجام می شود و تمامی مشتریان از تخفیفات ما برخوردار می شوند. در صورتی که شما برای لوله بازکنی و تخلیه چاه با ما تماس بگیرید،بلافاصله سرویسکار مورد نظر را به محل اعزام می کنیم. بعد از اینکه همکار ما کار خود را اتمام کرد به شما یک برگه ی فاکتور و یک عدد کارت ویزیت که شماره موبایل و کد تخفیف روی آن درج شده به شما اهدا می کند.می توانید کارت را نزد خود نگه دارید یا بهتر است آن را در محلی بچسبانید.برای این که از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شوید باید این کارت را نزد خود نگه دارید و در مواقعی که برای بار دوم به ما نیاز داشتید با ما تماس بگیرید اینبار با نصف هزینه مشکل گرفتگی را حل می کنیم.

می توانید ما را به همسایگان یا فامیل های خود معرفی کنید و از این تخفیف برخوردار شوید!!

چرا لوله فاضلاب مسدود می شود؟

قبل از معرفی دستگاه های لوله بازکنی باید بدانیم که دلایل گرفتگی لوله فاضلاب چیست؟

چه راه کارهایی را برای رفع گرفتگی و پیشگیری از انسداد لوله ها بهتر است؟

عوامل موثر در انسداد فاضلاب (موهای زائد، چربی ظروف،دستمال کاغذی ، افتادن کهنه و پارچه.  شن وماسه و سولفات لوله می باشد). اکثر افراد به همه ی قسمت های خانه توجه بسیار خاصی دارند اما نمی دانند که حساس ترین ابزار های انتقال آب و فاضلاب به بیرون از منزل می باشد.

بچه ها هنگام بازی اسباب بازی و تمام خرده ریز های خود را به توالت می اندازند.افراد خانه موهای زائد و … را به داخل فاضلاب حمام می ریزند.

هنگام استفاده از سرویس بهداشنی دستمال کاغذی را به توالت می اندازند. روغن ظرف ها را هنگام شست و شو در لوله بازکنی شهر زیبا به داخل سینک می ریزند و به پسماند غذا ها توجهی ندارند.

نخ لباس ها در لباس شویی ، شن و ماسه های موجود در پشت بام و پارکینگ باعث انسداد راه آب فاضلاب می شود.شعبه دیگر ما لوله بازکنی سعادت آباد

روش های جلوگیری از گرفتگی لوله فاضلاب

همه ی این مشکل ها راه حل دارد و کسانی که این دستورالعمل ها را رعایت کنند ۷۰% از انسداد فاضلاب منزلشان در امانند و هزینه های اضافی برای لوله بازکنی در شهر زیبا را پرداخت نمی کنند.

برای این که فاضلاب پشت بام و پارکینگ مسدود نشود هر ۳ ماه کنید .مخصوصا در پاییز و زمستان که هنگام بارش باران و ریزش شاخ و برگ درختان است.با توری مناسب در ورودی لوله ها از ورود شن و ماسه و برگ درختان جلوگیری کنید.

حمام و توالت: بهتر است در سرویس بهداشتی و حمام از یک سطل زباله استفاده کنید.و به افراد خانه تاکید کنید که دستمال کاغذی و موهای خود را به داخل سطل بریزند.برای این که فاضلاب توالت سولفات نکند بهتر است هر ۴ ماه با لوله بازکنی شهر زیبا تماس بگیرید و داخل فاضلاب را با فنر های معمولی سرویس کنید این کار با هزینه ی کمی انجام می شود.

آشپزخانه و بالکن: در کنار سینک آشپزخانه یک ظرف یا سطل بگذارید تا در هنگام شست و شوی ظروف تمامی پسماند غذا و روغن آن را داخل سطل بریزید.بعد از شست و شو آب داغ را بازکنید و کمی سرکه و پودر لباس شویی داخل سینک بریزید تا تمام زباله ها را تمیز کند.

لوله بازکنی تهرانسر ارزان ترین لوله بازکنی در شهرزیبا 09101702050

لوله بازکنی شهر زیبا

شهرزیبا یکی از مناطق غرب تهران می باشد:که بلوار تعاون نام دارد و خیابان های اصلی این محل خیابان فرساد، خیابان شربیانی .و…می باشد.شعبه دیگر ما در لوله بازکنی دهکده المپیک

این محل از لحاظ نقشه شهرداری به منطقه ۵ تهران میباشد. که اکثر چاه ها ی منازل این محل به اگوی شهری متصل نیستند.بنابراین مشکلاتی از جمله،پرشدن چاه فاضلاب،گرفتگی لوله ها،نشتی آب و…رخ می دهد.

ما در این مقاله تصمیم گرفتیم بخشی از نحوه ی کار خودمان که در رابطه با تخلیه ی چاه و لایروبی آن میشود را به شما عزبزان بازگو کنیم:

راه های تشخیص پر شدن چاه

ابتدای این موضوع باید عرض کنم که از کجا بفهمیم که چاه خانه ی ما پر شده است؟ یا لوله ی فاضلاب مسدود است؟ این سوال اکثر ساکنین لوله بازکنی بلوار تعاون است و ما جواب این سوال را اینگونه میگوییم که:

چاه فاضلاب قبل از این که پر شود بوی نامطبوعی در کل ساختمان پخش میکند. دومین مورد کف شور پارکینگ که نزدیک به چاه می باشد.هرزگاهی از آنجا آب همراه با لجن بالا می زند. و خود به خود پایین می رود.
هنگام استفاده ی زیاد واحد ها از آب فشار زیاد آب باعث کمبود تحمل کشش آب توسط چاه می شود و دوباره از کف پارکینگ بالا می زند.
هنگامی که نمی دانید دقیقا فاضلاب مسدود است یا چاه پر است!! برای این هم راه حل مناسب و اصولی داریم که ابتدا شما با لوله بازکنی بلوار تعاون تماس بگیرید.

سرویسکار ما از کف شور پارکینگ فنر می زند.در صورتی که سر فنر تا ۳متری سیاه باشدمطمئنا چاه پر است.

البته برای تشخیص چاه، ابزارهای بروز و دستگاه های تشخیص داریم. ولی این ساده ترین راه حلی برای شما عزیزان می باشد.

مراحل لوله بازکنی بلوار تعاون

بعد از این که مطمئن شدیم چاه فاضلاب پر است باید بلافاصله آن را تخلیه کنیم که در صورتی که چاه تخلیه نشود، عواقب خطرناکی برای ساختمان دارد که در ادامه ی مطلب همه را به وضوح توضیح خواهیم داد.

برای تخلیه کردن چاه ابتدا با لوله بازکنی شهرزیبا تماس بگیرید متخصصین ما سریعا خود را به منزلتان می رسانند.

لوله بازکن چه اقداماتی را انجام می دهد؟

برخی از چاه های فاضلاب در لوله بازکنی بلوار تعاون دریچه ندارند برای تشخیص محل چاه ابتدا به سر فنر یک دوربین تعبیه می شود. این دوربین که توسط سیم کابل بلند به گوشی همراه متصل است. دارای یک چراغ قوه در نوک دوربین میباشد.

توسط فنر از داخل کف شور پارکینگ به طرف چاه هدایت می شود. متخصصین ما توسط این دوربین محل دقیق درب چاه را بدون کنده کاری زیاد بدون خرابی و بدون معطلی پیدا می کنند.

بازکردن درب چاه در لوله بازکنی بلوار تعاون

بعد از اینکه درب چاه را پیدا کردیم. نوبت حفر آن و بازکرد درب چاه برای تخلیه آب می باشد. در این مرحله با استفاده از ابزار هیلتی مخصوص، کلاه ایمنی، کمربند ایمنی مقنی، اقدام به حفاری می کند.شعبه دیگر ما رد لوله بازکنی تهرانسر

بعد از بازکردن درب چاه، گلدانی و طوقه ی چاه را باز میکنیم. این کارها نیاز به یک مقنی باتجربه دارد. که می توانید به شرکت نوین لوله بسپارید.

طرز تخلیه چاه در لوله بازکنی بلوار تعاون

بعد از برداشتن کامل درب چاه توسط مقنی . در اینجا متخصصین ما برآورد می کنند که آیا برای تخلیه ی این چاه چه نوع پمپ و ماشین و چند متر ارتفاع چاه می شود همچننین مسافت از چاه تاجایی که ماشین می ایستد نیز مهم می باشد.

بعد از همه ی این کارها برای تخلیه  چاه لوله بازکنی شهرزیبا چند نوع پمپ تخلیه وجود دارد:
پمپ کف کش تک فاز معمولی”

این نوع دستگاه از برق تک فاز استفاده میکند و توسط طناب به داخل چاه هدایت می شود .ارتفاع مکش آن تا ۶۰متر است.

پمپ کف کش سه فاز”

این پمپ با برق سه فاز کار میکند و ابعاد آن بزرگتر از پمپ معمولی است.با طناب به داخل چاه فرستاده می شود.متراژمکش این پمپ تا۳۰۰متر و بالاتر می باشد.

مکنده ی لجن کش”

موتور این  پمپ به بدنه ی ماشین متصل است.همانند جارو برقی عمل می کند و از مخزن ماشین یک لوله به چاه منتقل می شود .موتور شروع به کار میکند. وآب توسط لوله همانند جارو برقی به مخزن ماشین می ریزد.

دستگاه ساکشن واتر جت”

این پمپ توسط دو عدد موتور به بدنه ی ماشین متصل است. برای مکش لجن چاه و هر چیزی که در کف چاه قرار دارد مورد استفاده قرار می گیرد. قدرت این موتو ۴ برابر پمپ های بالا می باشد.

کارایی پمپ های لوله بازکنی

این ابزار هرکدام جداگانه کارایی و قابلیت خاص خود را دارند. و در محل ها و جاهای مناسب خود مورد استفاده قرار می گیرند. بعد از لوله بازکنی بلوار تعاون مقنی درب چاه را مثل روز اول با استفاده از تجربه ی خود می بندد. و کار را به صورت تمیز تحویل مشتری می دهیم.

لایروبی چاه چیست؟

لایروبی چاه بعد از تخلیه آب آن انجام می شود. طوری که مفنی به داخل میرود.کف چاه را با استفاده از بیل و کلنگ می تراشد. روزنه های آن را باز میکند. چربی و رسوبات را توسط بشکه های ۲۰ لیتری به بالا توسط بالابر می کشیم.  در نهایت بانیسان از محل خارج می کنیم. این کار عمر چاه را بیشتر می کند.

مشکلات عدم تخلیه چاه فاضلاب در لوله بازکنی شهر زیبا

این موضوع در اکثر ساختمان های قدیمی پدید می آید. ساکنین ساختمان متوجه پر شد چاه می شوند. اما کسی علاقه ای به تخلیه آن ندارد. چون از عواقب آن خبر ندارند پس چاه را به حال خود رها می کنند و تا زمانی که مشکل جدیدی به وجود نیاید اقدام به تخلیه نمی کندد.

چاهی که پر می شود یعنی روزنه های چاه توسط چربی و فضولات مسدود می شود.درنتیجه آب را مکش نمی کند و همانند لیوان می ماند.اگر آن را خالی نکنیم آبی که استفاده میکنیم،  در پی ساختمان نشت پیدا میکند و به ستون های ساختمان آسیب می زند.

دربرخی موارد شاهد نشست کف پارکینگ و ریختن ستون های پارکینگ می شویم .برای اهالی ساختمان نیز بسیار خطرناک است.

لوله بازکنی شهر زیبا

شما می توانید برای پشتیبانی و پاسخگویی شبانه روزی لوله بازکنی شهر زیبا مستقیما با سرویس کار تماس بگیرید و شبانه روز از خدمات ما استفاده نمایید.

تنها یک تماس مستقیم با سرویس کار ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

 پاسخ به سوالات

آیا لایروبی چاه حتما باید بعد از تخلیه ی چاه انجام شود؟

بله!این جواب همه ی متخصصین شرکت ما می باشد.چون چاهی که پر می شود روزنه های آن گرفته می شود و بهتر است لایروبی شود.

هزینه ی لایروبی چاه و تخلیه ی آب در لوله بازکنی شهرزیبا چقدر است؟

تخلیه آب چاه بستگی به استفاده از نوع پمپ و متراژ می باشد هزینه ی معمولی آن ۴۰۰ هزار تومان.و لایروبی چاه نیسانی محاسبه شده و قیمت آن نیز ۱ ملیون تومان می باشد.

یکی از دلایل اصلی نشست چاه چیست؟

اصلی ترین علت نشست داخل چاه عدم کول گذاری آن.و تخلیه ی به موقع آب آن است.

آیا چاه بازکنی بلوار تعاون زیر نظر اتحادیه و تضمینی کار می کند؟

بله!شرکت ما زیر نظر اتحادیه است.و پس از اتمام هرگونه کار خدماتی با ارائه ی فاکتور خیال مشتری را راحت می کند.

لوله بازکنی تهرانسر ارزان ترین لوله بازکنی در شهرزیبا 09101702050