لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی تهرانپارس فوری 091017020

لوله بازکنی تهرانپارس ☎️ ضمانت با فاکتور بازدید رایگان

لوله بازکنی تهرانپارس، از شرکت های زیر نظر اتحادیه که با تیم حرفه ای و با تجربه، در حوزه ی لوله بازکنی در تهرانپارس فعالیت دارد. نوین لوله در منطقه ی تهرانپارس و سایر نقاط پایتخت دارای شعبه فعال است.

سرویس کاران شبانه روزی آماده ی خدمات دهی هستند. متخصصان ما 100% تضمینی، مشکلات چاه و فاضلاب شما را در اندک زمان ممکن با رعایت نکات ایمنی و بهداشت کاملا حل می کنند.

اعزام نیرو از نزدیک ترین شعبه برای سرویس دهی به منطقه ی، لوله بازکنی پیروزی کلیک کنید.

خدمات لوله بازکنی تهرانپارس

باز کردن لوله های فاضلاب توسط کار شناسان با تجربه و دستگاه های پیشرفته، به صورت تضمینی از مهم ترین خدمات نوین لوله است.

برخی از ساختمان های نوساز یا در حال بازسازی، نخاله و سیمان را داخل فاضلاب می ریزند و باعث گرفتگی لوله می شود. در این مواقع کافیست با لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید تا با استفاده از بهترین دستگاه ها، مشگل گرفتگی فاضلاب را حل کنیم.

ارائه ی فاکتور معتبر بعد از اتمام کار، از اولویت های ما است. تمامی سرویس کاران بعد از تمام شدن خدمات، فاکتوری را ارائه می دهند که به مدت 2 ماه همان خدمت را تضمین می کند.

تمیز کردن محل کار و تحویل محل کار به صورت تمیز و بهداشتی، و استفاده از فنر های جداگانه در توالت و آشپزخانه از الزامات نوین لوله است. ارائه ی خدمات با کیفیت با بهترین قیمت در سریع ترین زمان توسط افراد نوین لوله.

قیمت لوله بازکنی تهرانپارس

یکی از مباحث مهم در انتخاب وسیله یا دریافت خدمات منزل، اطلاع از هزینه ی آن و محاسبه قیمت با دیگر شرکت ها یا مغازه ها است. از این رو تمامی قیمت های لوله بازکنی شرق تهران، از سایر شرکت ها و افراد بیواسطه، با توجه به کیفیت آن متمایز است.

 • هزینه ی باز کردن لوله فاضلاب حمام و روشویی با فنر معمولی و 7 متری 200 هزار تومان.
 • رفع گرفتگی فاضلاب آشپزخانه و سرویس بهداشتی با فنر معمولی و 10 متری 250 هزار تومان.
 • فنر زنی لوله فاضلاب پارکینگ و پشت بام با فنر های 20 الی 30 متری به ترتیب از 750 هزار تا 3 ملیون تومان متغیر است و بستگی به موقعیت و سختی کار دارد.
 • رفع انسداد توالت فرنگی با فنر ساده 200 هزار یا در صورت برداشتن توالت فرنگی و فنر زنی لوله اصلی، اجرت کار تقریبا 450 است.
 • باز کردن لوله های سخت و سیمانی با دستگاه سه نظام تراش و پمپ واتر جت، هر عدد سه نظام 550 هزار است و بستگی به تعداد استفاده دارد.
 • استفاده از پمپ کمپرسور باد در لوله های آهنی و سخت که با فنر باز نمی شوند، از 750 یا 1200 هزار تومان متغیر است.
لوله بازکنی تهرانپارس رفع گرفتگی سینک ظرفشویی و توالت بالکن بلوله پشت بام تراس در تهرانپارس فوری 09101702050

سرویس های ویژه لوله بازکنی تهرانپارس

برای درخواست سرویس کار فوری در منطقه لوله بازکنی نارمک کلیک کنید.

 • باز کردن لوله سینک، کفشور حمام و آشپزخانه، سیفون توالت ،رایزر اصلی ساختمان
 • رفع انسداد سخت ترین لوله های قدیمی، که توسط سیمان یا قیر مسدود هستند
 • نصب و تعویض سنگ توالت و تعمیر کف سرویس بهداشتی و حمام.
 • لوله کشی آب و فاضلاب توسط کار شناسان با تجربه و با سابقه 25 سال بدون خرابی و تضمینی
 • تشخیص محل دقیق و رفع نم و نشت لوله با دستگاه دیجیتال
 • تخلیه سپتیک و چاه معمولی، ارائه فاکتور معتبر و تضمینی
 • تخلیه با ماشین های بزرگ و کوچک، 8000 و 12000 لیتری
 • لایروبی چاه با ماشین های لجن و مکنده، حفر و تعمیر چاه قدیمی
 • رفع دائم بودهی سینک، لباسشویی، توالت، فاضلاب اصلی با مواد مخصوص

شرکت لوله بازکنی تهرانپارس شبانه روزی

✅ قیمت منصفانه زیر نظر اتحادیه فوری ارزان و شبانه روزی
تخفیف ویژه برای افراد نیازمند دستگاه های بروز و پیشرفته
✅ فنرهای جداگانه برای توالت و حمام سرویس کاران باتجربه
انجام کار با ضمانت کتبی بازدید رایگان و گارانتی 2 ماهه

لوله بازکنی تهرانپارس با کمپرسور هوا

کمپرسور یا پمپ تراکم برای سیفون توالت فرنگی بسیار مناسب است. زیرا فنر زنی باعث تغییر رنگ کاسه و شستگی سیفون توالت می شود. پمپ دارای مخزن هوا بوده و با یک حرکت ناگهانی عامل گرفتگی را از لوله خارج می کند.

لوله بازکنی تهرانپارس با فنر و دستگاه 

استفاده از دستگاه و فنر، برای باز کردن گرفتگی لوله های آشپزخانه در لوله بازکنی تجریش، بسیار کار آمد و نتیجه بخش است. فاضلاب آشپزخانه به دلایلی از جمله، چربی و نخ لباس، پسماند غذا و تفاله چای مسدود می شود.

فنر توسط دستگاه فنر زنی، به داخل لوله هدایت می شود و شروع به چرخش می کند. چرخش فنر باعث از بین بردن ضایعات و روغن لوله ها شده و داخل فاضلاب را تمیز می کند.

گرفتگی سیفون سرویس بهداشتی

این مورد مهم از مشکلات اساسی در تهرانپارس به تکرار دیده شده است. اغلب ساکنین منازل وقتی ببینند، سطح آب بالا زده دنبال راه چاره می گردند. از جمله دلایلی که باعث گرفتگی می شود:

 • ریختن ریش و موی صورت در سیفون
 • کف صابون و تجمع لجن در لوله
 • تجمع فضولات و سفت شدن در لوله
 • وجود زانویی غیر اصولی
 • دستمال و نوار بهداشتی

شما عزیزان برای رفع مشکل لوله ها یا فاضلاب، فقط با یک تماس در چند دقیقه از هر گونه گرفتگی فاضلاب برای همیشه خلاص شوید.

جلوگیری از انسداد لوله های فاضلاب

گرفتگی در فاضلاب و سیفون یا سینك‌ آشپزخانه و حمام برای هر خانه‌ای اتفاق می‌افتد. اکثر این گرفتگی‌ها به دلیل استفاده نامناسب هستند.

سیفون سینک بخش خمیده زیر لوله سینک ظرفشویی است. لوله آن شبیه به P یا U بوده و از ورود گازهای سمی فاضلاب به داخل خانه خودداری می‌کند.

یکی از راه های جلوگیری از گرفتگی، تمیز کردن اتصالات و سیفون زیر سینک است. این کار را هر 3 ماه انجام دهید.

لوله بازکنی تهرانپارس توسط نیروهای مجرب، دستگاه‌ها و تجهیزات بروز، بهترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. کارشناسان ما با تشخیص علت گرفتگی، آن را به بهترین شکل و در کمترین زمان رفع می‌کنند.

لوله بازکنی تهرانپارس ارزانترین خدمات در منطقه تهرانپارس 09196790069

روش های پیشگیری از گرفتگی فاضلاب

معمولا چربی و روغن به مرور زمان، به دیواره ی لوله می چسبد و قطر لوله را باریک می کند. برای جلوگیری از تجمع روغن و چربی در لوله بازکنی شریعتی، ابتدا یک قاشق غذا خوری صابون مایع و یک کتری بزرگ آب جوش را درون لوله بریزید.

آب گرم چربی ها را از بین می برد و از لوله‌ها خارج می کند. به هیچ وجه پسماند روغنی یا مواد غذایی را داخل سینک نریزید.

قبل استفاده از محلول شیمیایی تحقیق کنید!

بسیاری ازساکنین پس مواجه با مسدود لوله، به محلول ها و اسیدهای شیمیایی روی می‌آورند. این محلول‌های سوز آور، لوله‌های PVC را تخریب کرده و حتی به لوله‌های چدنی قدیمی آسیب می رساند.

از محلول هایی که که میزان آسیب آن کمتر است، استفاده کنید. برخی مواد سازگار با محیط زیست، مطمئن بوده و از لوله‌های شما محافظت می‌کنند. اگر چه به اندازه پاک کننده‌های شیمیایی موثر عمل نمی کنند.

استفاده از سیفون تخلیه و آویز سیمی

برای لوله بازکنی تهرانپارس، یک سیم انعطاف پذیر و محکم را خم کنید. در انتهای آن حالت ییچ یا قلابی ایجاد کنید. با کمک پیچ گوشتی، درپوش فلزی را در خلاف جهت عقربه‌های ساعت، چرخانده و به سمت بالا بکشید.

سپس سیم را درون راه تخلیه سینک گذاشته و بچرخانید. آن قدر ادامه دهید تا عامل گرفتگی را خارج کنید. سیفون تخلیه یک کابل فلزی بلند با یک سیم پیچ یا میله است. به شما کمک می‌کند تا به صورت دستی انسدادها را از بین ببرید.

بوی بد چاه چیست؟

بوی بد چاه سرویس بهداشتی ، ظرف‌شویی و حمام هر از گاهی افراد منزل را آزار دهد. علت بوی نامطبوع که گاهی ممکن است از سرویس بهداشتی استشمام ‌شود، چیست؟

هنگامی که فاضلاب وارد چاه می‌شود. پس از مدتی، املاح و پسماند موجود در لوله بازکنی منطقه 20 شروع به تجزیه ی آن می‌کنند. در نتیجه ی این فرآیند، گازهایی مثل آمونیاک، متان و هیدروژن سولفوره که به “گازهای سپتیک” معروف اند، تولید می‌شوند.

این گازها کم‌ کم از چاه بالا می‌آیند. بوهای نامطلوبی مانند بوی تخم‌ مرغ در توالت پخش می‌کنند. حالا اگر مانعی در کف سنگ توالت قرار داده نشود.

رفع گرفتگی توالت فرنگی با تلمبه دستی 09101702050

استفاده از چاه بست توالت در لوله بازکنی تهرانپارس

چاه بست توالت برای جلوگیری از پخش بوی نامطلوب چاه بی فایده اند. اما برای جلوگیری از ورود و خروج حشراتی مثل سوسک، مگس یا پشه استفاده می شود.

مخصوصاً در فصل گرما که چاه توالت بهترین مکان برای تکثیر سوسک‏ها و سایر حشرات موزی است.

شتر گلو یا سیفون توالت چیست؟

شترگلو یا همان سیفون لوله‌ای خمیده u شکل است که زیر سنگ توالت قرار دارد. هنگامی که شما آب را باز می کنید مقداری از آن در سیفون باقی می ماند تا از ورود بوی فاضلاب، به ساختمان جلوگیری کند.

چه موقع با لوله بازکنی تهرانپارس تماس بگیرید؟

تماس شبانه روزی، در تمام ساعات و روزهای هفته می باشد. نوین لوله بدون تعطیلی با 135 شعبه فعال سراسر پایتخت فعالیت دائم، زیر نظر اتحادیه دارد.

اگر فکر می‌کنید در خانه شما نشت گاز فاضلاب، نشت و چکه آب از لوله، گرفتگی را آب لوله های فاضلاب، نشانه ی های پرشدگی چاه، بودهی فاضلاب منزل، افتادن اشیا در لوله،  وجود دارد، فوراً با نوین تماس بگیرید.

سرویسکاران متخصص می‌توانند مناطق احتمالی نشت فاضلاب را بررسی کنند. نیروهای ما نشت لوله را تضمینی را برطرف می کنند. بهترین روش عملی را برای از بین بردن بوی فاضلاب به شما توصیه کنند.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)