لوله بازکنی تهرانپارس فوری 091017020

لوله بازکنی تهرانپارس

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

 

 لوله بازکنی منطقه تهرانپارس یکی از شرکت های  زیر نظر اتحادیه با تیم حرفه ای از لوله بازکن ها و تاسیسات با تجربه تهران است . فنی کاران لوله بازکنی محدوده تهرانپارس در همه جای تهران دارای شعبه فعال می باشند. سرویس کاران لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس به صورت شبانه روزی آماده ی خدمات دهی هستند تا مشکلات چاه و فاضلاب شما را در اندک زمان ممکن با رعایت نکات ایمنی و بهداشت کاملا حل کنند. لوله بازکنی خیابان تهرانپارس  ارزان تر همه جا با سرویس دهی عالی –  لوله بازکنی محدوده تهرانپارس دارای ابزار های بروز و پیشرفته بدون هیچ کنده کاری- لوله بازکنی تخلیه چاه تهرانپارس با ماشین های بزرگ و کوچک برای تخلیه چاه با کمترین قیمت.


خدمات لوله بازکن تهرانپارس

لوله بازکن تهرانپارس : رفع گرفتگی انواع لوله های اصلی و فرعی : لوله بازکنی آشپزخانه -حمام -سرویس بهداشتی و بالکن با دستگاه های بروز و پیشرفنه- رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی با دستگاه واتر جت سه نظام به صورت تضمینی – بدون کنده کاری و با قیمت مناسب.

تخلیه چاه تهرانپارس : تخلیه انواع چاه-سپتیک- اگو شهری- منحول و …با ماشین های ۱۲هزار لیتری و ۸هزار لیتری در تهرانسر با استفاده از پمپ های ساکشن مکنده- پمپ سه فاز و کف کش معمولی بدون کثیف کاری در کم ترین زمان.

لایروبی چاه و کندن چاه در تهرانپارس: لایروبی چاه کهنه توسط مقنی باتجربه با استفاده از نیسان و بالابر به صورت کاملا ایمن و مطمئن تضمین کار با فاکتور معتبر کندن چاه فاضلاب و انتقال لوله از چاه قدیمی به چاه جدید در جردن.

در آوردن اشیا از چاه در تهرانپارس: در آوردن تمامی اشیا افتاده شده در چاه توالت و حمام توسط دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی در آوردن انواع گوشی از چاه دستبند و گردنبند و…

لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله در تهرانپارس: کشیدن لوله  فاضلاب در تهرانپارس به صورت کلی و جزئی- تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس در تهرانپارس- تشخیص دادن  ترکیدگی لوله در تهرانپارس  با دستگاه تشخیص نقطه زن در صورت اطمینان از کار میتوانید محل نشخیص داده شده را شکافته و نسبت به ترمیم آن اقدام کنید.

باز کردن لوله با پمپ هوا لوله بازکنی منطقه تهرانپارس:

در این روش از دستگاه مخصوص پمپ هوا با قدرت باال استفاده می شود و روش کار به این صورت
است که لوله بازکن مقداری اب به لوله فاضالب تزریق می کند و پس از ان لوله دستگاه وارد لوله
فاضالب گرفته شده وارد می کند و با روشن کردن دستگاه فشار هوای قدرتمندی وارد مسیر لوله می
شود و گرفتگی های موجود را بر طرف می کند.
در این روش لوله بازکنی تجربه لوله بازکن حائز اهمیت است زیرا استفاده از این دستگاه متناسب با
نوع لوله و مکان قرار گیری فاضالب صورت می گیرد و در صورت اشتباه در تشخیص ممکن است به
لوله ها اسیب جدی برسد.
استفاده از پمپ هوا در بازکردن لوله فاضالب زمان بیشتری را نسبت به روش های دیگر می طلبد زیرا
لوله بازکن نیاز به تمرکز و مکس بیشتری در روند کار دارد.

لوله بازکنی محدوده تهرانپارس

بازکردن لوله کفشوی در تهرانپارس , لوله بازکنی سینک در تهرانپارس , تخلیه چاه در تهرانپارس , لوله بازکنی
تهرانپارس ، لوله بازکن تهرانپارس ،
لوله بازکنی تهرانپارس شبانه روزی، ارزان تر از همه جا،
تخلیه چاه تهرانپارس ،حفر چاه تهرانپارس ، چاه بازکن تهرانپارس ، چاه بازکنی تهرانپارس ، چاه بازکنی تهرانپارس ،
چاه بازکنی در تهرانپارس ،
رفع گرفتگی توالت فرنگی تهرانپارس ، لوله بازکنی و تخلیه چاه تهرانپارس ، تخلیه چاه و لوله بازکنی
تهرانپارس ، تخلیه چاه لوله بازکنی تهرانپارس ،
لوله بازکنی تخلیه چاه تهرانپارس ، الیروبی چاه در تهرانپارس ، لوله بازکنی در منطقه تهرانپارس ، لوله بازکنی
در تهرانپارس
لوله بازکنی محدوده تهرانپارس ، لوله بازکن در تهرانپارس ، شماره تلفن لوله بازکنی در تهرانپارس ،

لوله بازکنی خیابان تهرانپارس راه های پیشگیری از مسدود شدن!

 

مسدود شدن  سینك‌ آشپزخانه و حمام اتفاقی است که برای هر خانه‌ای اتفاق می‌افتد. اکثر این گرفتگی‌ها از استفاده نامناسب  سرچشمه می‌گیرند که در زیر فیکسچر قرار دارند. سیفون سینک بخش خمیده زیر لوله سینک ظرفشویی می‌باشد که شبیه به P یا U بوده و از ورود گازهای سمی فاضلاب به داخل خانه خودداری می‌کند.

عملکرد این سیفون به این شکل است که با نگه داشتن آب در سطح پایین لوله ورود بوی بد را به سمت بالا مسدود می‌کند. حال اگر این سیفون مسدود شود و یا قادر به عملکرد صحیح نباشد بهتر است با لوله کش تماس برقرار کنید. شرکت  لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس با استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده، همچنین دستگاه‌ها و تجهیزات بسیار بروز یکی از بی‌نظیرترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. کارشناسان ما با تشخیص علت گرفتگی، آن را به بهترین شکل و در کمترین زمان رفع می‌کنند. اما گاهی این مشکل با برخی راهکارهای ساده قابل رفع است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس از آب جوش استفاده کنید

باقیمانده مواد غذایی می‌تواند باعث ایجاد چربی در لوله‌های زهکشی شود، به خصوص اگر تخلیه به زباله وصل شود. اگر فکر می‌کنید که مسدود شدن سینک آشپزخانه به دلیل وجود روغن و چربی است، حدود یک قاشق غذاخوری صابون مایع و یک کتری بزرگ آب جوش را درون زهکشی بریزید. آب گرم باعث می‌شود که چربی در آب حل شود و از لوله‌ها خارج شود. دقت داشته باشید که مواد زائد روغن یا مواد غذایی را داخل سینک نریزید.

 

آب را به آب مسدود شده اضافه نکنید

اگر در سینک ظرفشویی آب وجود دارد و به هیچ وجه تخلیه نمی‌شود، بدترین کاری که می‌توانید انجام دهید اضافه کردن آب بیشتر به سینک است. فشار اضافی آب، انسداد را برطرف نمی‌کند و قبل از تلاش برای رفع انسداد باید آن را خارج کنید.

قبل از استفاده از مواد شیمیایی تحقیق کنید!

بسیاری ازساکنین پس از کشف سینک مسدود شده، به یک محلول  شیمیایی روی می‌آورند، اما این محلول‌های سوز آور می‌توانند لوله‌های PVC را نرم کنند و حتی به لوله‌های چدنی قدیمی آسیب برسانند. حتی آسیب شخصی ناشی از آن نیز وجود دارد: ریختن محلول های شیمیایی می‌تواند پوست و چشم شما را بسوزاند. اگر می‌خواهید از یک لوله بازکن شیمیایی استفاده کنید، بهتر است از موادی استفاده کنید که میزان آسیب آن کمتر باشد. برخی گزینه‌های سازگار با محیط زیست وجود دارند که بسیار ایمن هستند و از لوله‌های شما محافظت می‌کنند؛ اگر چه ممکن است به اندازه پاک کننده‌های شیمیایی موثر عمل نکنند.

 

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس سیفون تخلیه و آویز سیمی را نادیده نگیرید

برای رفع مسدود شدن تنها کافی است یک سیم محکم را خم کنید تا در انتهای آن قلاب ایجاد شود. در صورت نیاز درب پوش را با چرخاندن آن در خلاف جهت عقربه‌های ساعت، کشیدن آن به سمت بالا یا استفاده از یک پیچ گوشتی جدا کنید. سپس سیم را درون تخلیه سینک بگذارید و بچرخانید تا منبع انسداد را بیرون بکشید. سیفون تخلیه یک کابل فلزی بلند با یک سیم پیچ یا میله است که به شما کمک می‌کند تا به صورت دستی انسدادها را از بین ببرید.

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس با فنر بصورت کاملا بهداشتی و بدون کثیف کاری

یکی از اتفاقاتی که ممکن است در آشپزخانه منزلتان روبه رو شوید سر رفتن آب فاضلاب از سینک یا از سرازیر شدن آن از زیر سینک یا لوله های فاضلاب است به تجربه ثابت شده که شده برخی از افراد برای جلوگیری از گرفتن آن از مواد روغنی استفاده می کنند.اما غافل از این که این مواد مخصوص گرفتگی فاضلاب نمی باشند.حتی ممکن است ره گرفتگی را بدتر و شدید تر کند.زیرا که آب از یک جای دیگر یا از لوله های کف شور آشپزخانه نشت کند.

ابزار و دستگاه های مخصوص این گرفتگی ها حتی گرفتگی های از نوع سخت و سیمانی در لوله بازکنی تهرانپارس  وجود دارد.علت این گرفتگی می تواند تجمع مواد لجنی و مواد غذایی  از فاضلاب شده و کم کم راه لوله را می گیرد. بهتر است با یک مشاوره از یک لوله بازکن ماهر کمک بگیرید که اگر به موقع اقدام نشود نتیجه اش گرفتگی و بالا آمدن آب از لوله های کف آشپزخانه می شود

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس با پمپ تراکم هوا یا واتر جت در تهرانپارس

اغلب دیده شده وقتی لوله بازکن بعد از چندین مرتبه فنر زدن با دستگاه خود متوجه گرفتگی سخت شود. این گرفتگی از نوع گرفتگی های سر سختی است است که به راحتی با دستگاه قابل حل نیست. به ناچار لوله بازکنی با استفاده از دستگاه پمپ تراکم هوا یا واترجت که با فشار محکم هوا کار می کند. هر گونه گرفتگی سخت را از بین می برد. و کار شسته رفته در نهایت بهداشت به شما تحویل می دهد.

 

 

لوله بازکنی تهرانپارس تشخیص نشتی و گرفتگی 091001702050

 

جلوگیری از گرفتگی توالت فرنگی در چاه بازکنی تهرانپارس

این مورد مهم از مشکلات اساسی در تهرانپارس مکررا دیده شده و به سادگی نمی توان آن را نادیده گرفت که اغلب ساکنین منازل وقتی ببینند سطح آب بالا زده دنبال راه چاره گشته .و با انواع و اقسام محلول ها و شوینده ها دست بکار می شوند بعد گذشت دقایقی با کمال تعجب می بییند آب توالت نه تنها کم تر شده بلکه زیاد تر هم شده و سطح آب هم چنان بدون تغییر مانده. برای آشنایی بیشتر میتوانید به قسمت همه چیز درباره گرفتگی توالت  و راهکار خانگی آسان باز کردن لوله های توالت مراجعه کنید.

شما عزیزان برای رفع مشکل لوله ها یا فاضلاب تان می توانید با یک تماس با سرویسکار در زمان فقط چند دقیقه از هر گونه گرفتگی فاضلاب برای همیشه خلاص شوید.

 


تماس با سرویسکار ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ 


بهترین روش مقابله با بوی بد چاه چیست؟

بوی بد چاه سرویس بهداشتی  ، ظرف‌شویی و حمام از آن‌ چیزهایی است که ممکن است هر از گاهی افراد منزل را آزار دهد.بعضی مواقع ، آدم نمی‌داند چه‌طور باید از شر این بوهای مزاحم خلاص شود؛آیا باید سریعاً به شرکت های لوله بازکنی یا تخلیه چاه زنگ بزنیم؟!

درباره زوایای پیدا و پنهان همین مساله با مدیر لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس گفت و گویی انجام شده است که در ادامه به آن اشاره می کنیم :

علت بوی نامطبوع که گاهی ممکن است از سرویس بهداشتی استشمام ‌شود، چیست؟

هنگامی که فاضلاب وارد چاه می‌شود، پس از مدتی،املاح و پسماند موجود در چاه شروع به تجزیه ی آن می‌کنند و در نتیجه ی این فرآیند، گازهایی مثل آمونیاک، متان و هیدروژن سولفوره که به “گازهای سپتیک” معروف هستند، تولید می‌شوند. این گازها کم‌کم از چاه بالا می‌آیند و بوهای نامطلوبی مانند بوی تخم‌مرغ گندیده در فضای توالت پخش می‌کنند. حالا اگر مانعی در کف سنگ توالت قرار داده نشود، این گازهای نامطبوع به سادگی باعث بدبو شدن محیط می‌شوند.

منظورتان از مانع یا محلول ، همین چاه‌ بست‌هایی است که در سوراخ سنگ توالت می‌گذارند؟

نه؛ این چاه‌بست‌ها کارایی چندانی در جلوگیری از انتشار بو ندارند.

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس  استفاده از چاه بست بی‌فایده است؟

بله، برای جلوگیری از پخش بوی نامطلوب چاه، بی فایده اند. اما به خاطر یک‌طرفه بودن دریچه، می‌توان از آنها به منظور جلوگیری از ورود و خروج حشراتی مثل سوسک، مگس یا پشه استفاده کرد؛ مخصوصاً در فصل گرما که چاه توالت بهترین مکان برای تکثیر سوسک‏ها و سایر حشرات موذی است.

از طرفی، اگر جسمی از دست ما رها شود، با وجود چاه‏بست، دیگر به سرعت به درون چاه نمی‏افتد و باعث دردسرهای بعدی نمی‏‌شود.

چه عواملی  می‌تواند جلوی انتشار بوی نامطبوع چاه را بگیرد؟

شترگلو یا همان سیفون  لوله‌ای خمیده  u شکل است که زیر سنگ توالت کار گذاشته می‌شود هنگامی که شما آب را باز می کنید مقداری از آن در سیفون باقی می ماند تا از ورود بوی بد به ساختمان جلوگیری کند.

لوله بازکنی شبانه روزی تهرانپارس

پسماند فضولات  بوی ناخوشایندی دارند و پس از تولید در عمق چاه، به سمت بالا حرکت می‌کنند. وقتی این گازها به آب درون شترگلو می‌رسند، درون آن حل می‌شوند و دیگر نمی‌توانند به سمت فضای اتاق توالت راه پیدا کنند. اگر سیفونی وجود نداشته باشد که این گازها در آب آن حل شوند، مسلماً محیط دست‌شویی غیرقابل تحمل می‌شود. و اگر چاه پر شده باشد باید هر چه سریع تر اقدام به تخلیه چاه کنیم.

نقش فلاش‌تانک در سرویس بهداشتی چیست؟لوله بازکنی محدوده تهرانپارس

وقتی حجم گازهای حل‌شده در آب از شترگلو بالا می‌رود، آن آب هم به یک آب بدبو تبدیل می‌شود و می‌تواند آزارمان بدهد.

اگر چند بار در طول روز فلاش‌تانک دست‌شویی کشیده و آب درون سیفون تازه شود، دیگر جای نگرانی برای وجود بوهای نامناسب در فضای دست‌شویی نیست.

آیاریختن نفت در چاه توالت برای راندن سوسک، حشرات درست است؟

 

نخبر! زیرا درون چاه توالتباکتری هایی برای تجزیه مواد آلی مثل فضولات وجود دارد  اگر ما داخل چاه نفت بریزیم، این میکروارگانیسم‌ها را از بین می‌بریم و در نتیجه، مواد آلی (مدفوع) راه یافته به درون چاه تجزیه نمی‌شوند.

نکات مهم در استفاده از دستگاه تشخیص یا نقطه زن

برای اطلاع از کاربرذ دستگاه تشخیص و نکات استفاده از آن ما صفحه ای در رابطه با این موضوع اختصاص داده ایم شما میتوانید مطالب مرتبط را در لوله بازکنی پروانه مطالعه کنید.

لوله بازکنی تهرانپارس 09101702050

انوع خدمات و سرویس های ویژه در لوله بازکنی تهرانپارس

 • باز کردن لوله سینک ظرفشویی در لوله بازکنی تهرانپارس
 • باز کردن و رفع گرفتگی در سخت ترین لوله ها (قدیمی – چدنی – سیمانی و…)
 • تخلیه چاه تهرانپارس و تخلیه کامل چاه با ارائه فاکتور معتبر و تضمین کتبی شرکت لوله بازکنی نوین
 • تخلیه چاه تهرانپارس با ماشین های بزرگ و کوچک لجن و مکنده در دو نوع ۸۰۰۰ لیتری و ۱۲۰۰۰ لیتری
 • بازکردن لوله های کف شور آشپزخانه ، حمام توالت، لوله های کف شور پارکینگ ، پشت بام ، بالکن
 • لوله بازکنی لوله های فاضلاب اصلی و انشعلبات لوله از لوله ی اصلی در  چاه بازکنی تهرانپارس
 • رفع گرفتگی لوله های حمام ، روشویی ، لوله های کف شور پشت بام، باکن و پارکینگ
 • رفع دائم بودهی سینک ظرف شویی ، لباس شویی، توالت ، فاضلاب اصلی و  استفاده از مواد مخصوص
 • انجام خدمات تاسیساتی  خدمات مختلف چاه و فاضلاب در چاه بازکنی تهرانپارس
 • چاه بازکنی حفر چاه آب ، تخلیه چاه سپتیک – چاه بازکنی کامل با تضمین کتبی شرکت
 • نعمیر چاه های قدیمی – کهنه – ریزشی در تهرانپارس
 • نیروهای با مهارت و مسلط به کار لوله بازکنی و چاه بازکنی در تهرانپارس

لوله بازکنی به صورت شبانه روزی

گاز فاضلاب یک محصول جانبی از تجزیۀ زباله‌های طبیعی انسان است که شامل گازهای سولفید هیدروژن، آمونیاک و موارد دیگر می‌شود. سولفید هیدروژن لوله بازکنی خیابان تهرانپارس موجود در گاز فاضلاب چیزی است که به آن بوی تخم مرغ فاسد شده می‌دهد. گاز فاضلاب لزوماً در سطوح پایین سمی نیست، با این حال، قرار گرفتن در معرض زیاد می‌تواند علائم مسمومیت ایجاد کند.لوله بازکنی محدوده تهرانپارس

در این مقاله، علل نشت گاز فاضلاب در خانه و همچنین علائم تشخیص آن را بررسی خواهیم کرد. شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه پونک با استفاده از نیروهای مجرب و کارآزموده، همچنین دستگاه‌ها و تجهیزات بسیار مدرن یکی از بی‌نظیرترین خدمات را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. کارشناسان ما با تشخیص علت فاضلاب آن را به بهترین شکل و در کمترین زمان رفع می‌کنند. اما گاهی این مشکل با برخی راهکارهای ساده قابل رفع است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

پاسخ به سولات شما

آیا گاز فاضلاب در خانه خطرناک است؟

گاز فاضلاب ترکیبی پیچیده از گازها و ترکیبات مختلف است که برخی از آنها برای انسان سمی است.

اجزای اصلی گاز فاضلاب عبارتند از:
سولفید هیدروژن
متان
آمونیاک
دی اکسید کربن لوله بازکنی محدوده تهرانپارس

در حالی که گاز فاضلاب به مقدار کم خطرناک نیست، این ترکیبات به میزان سمی بودن گاز فاضلاب کمک می‌کنند. سولفید هیدروژن گاز اصلی فاضلاب است و طبق تحقیقات Trusted Source، سولفید هیدروژن برای سیستم‌های اکسیژن بدن سمی است. در مقادیر زیاد می‌تواند باعث علائم نامطلوب، آسیب اعضای بدن یا حتی مرگ شود.

آمونیاک یک ترکیب شناخته شده است که اغلب در تمیز کردن مواد شیمیایی مورد استفاده قرار می‌گیرد و بوی مشخصی دارد. قرار گرفتن در معرض آمونیاک می‌تواند باعث تحریک چشم، بینی و گلو شود. در مقادیر بالاتر، آمونیاک برای انسان سمی است. این می‌تواند باعث آسیب اعضای بدن یا مرگ شود.

متان و دی اکسید کربن هر دو گازهای لوله بازکنی خیابان تهرانپارس  گلخانه‌ای نسبتاً غیر سمی هستند. با این حال، در مقادیر زیاد، گاز متان بسیار قابل اشتعال است.

این ترکیب با اشتعال پذیری آمونیاک‌، سطح بالای فاضلاب را به خطر آتش سوزی تبدیل می‌کند.

علائم قرار گرفتن در معرض گاز فاضلاب چیست؟

اگر گاز فاضلاب در خانه شما وجود داشته باشد، اولین علامتی که ممکن است متوجه آن شوید بوی تخم مرغ‌های فاسد شده است. همچنین ممکن است علائم مختلف زیر را تجربه کنید، مانند:

خستگی
سردرد
حالت تهوع یا استفراغ
سرگیجه
از دست دادن حافظه و تمرکز

البته این بسیار غیر معمولی است که در معرض مقادیر زیاد گاز فاضلاب در خانه قرار بگیرید. با این حال قرار گرفتن در معرض گاز فاضلاب به صورت زیاد در محیط کار امکان پذیر است. علائم این بیماری شامل موارد زیر است:

از بین رفتن بو (دیگر نمی‌توانید بوی تخم مرغ فاسد شده را بو کنید)
سوزش دهان، گلو و تحریک ریه‌ها
سوزش چشم و قرمز شدن آن
تشنج
کما لوله بازکنی محدوده تهرانپارس
احتمالاً مرگ

اگر در معرض گاز فاضلاب قرار گرفتیم، چه کنیم؟

اگر تنها یک نشت گاز فاضلاب وجود داشته باشد، اولین قدم این است که از مکان مورد نظر خارج شده و هوای تازه استشمام کنید. سپس با یک لوله کش تماس گرفته تا بیاید و بازرسی و رفع نشت را انجام دهد. همچنین هوای تازه می‌تواند به کاهش علائم شما کمک کند. علائم شدیدتر به مراقبت‌های فوری پزشکی نیاز دارد. اگر هر یک از موارد زیر را تجربه کردید، فوراً با مراقبت‌های پزشکی تماس حاصل فرمایید:

تنگی نفس
سرگیجه
حالت تهوع

چه موقع با یک لوله کش تماس بگیرید؟

اگر فکر می‌کنید در خانه شما نشت گاز فاضلاب وجود دارد، فوراً با یک لوله کش تماس بگیرید. یک لوله کش می‌تواند مناطق احتمالی نشت فاضلاب را ارزیابی کند، لوله بازکنی خیابان تهرانپارس  آنها همچنین می‌توانند نشت را برطرف کرده و بهترین روش عملی را برای از بین بردن بوی فاضلاب به شما توصیه کنند.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید