لوله بازکنی جنت آباد

امتیاز ۴.۸۳ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای


شرکت لوله بازکنی جنت آباد دارای ۲۵سال سابقه ی خدمت در جنت آباد و سایر مناطق تهران می باشد.همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد و تمامی خدمات اعم از لوله بازکنی_تخلیه چاه_لوله کشی ساختمان_تشخیص ترکیدگی_تعویض کاسه _درآوردن گوشی حلقه دستبند و…از چاه و سایر خدمات تاسیساتی با قیمت های مناسب و تعیین شده توسط اتحادیه انجام می شود.سرویسکاران ما در جنت آباد به صورت شبانه روزی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی آماده ی ارائه ی خدمات می باشند.

برای تماس روی شماره کلیک کنید

۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

خدمات شرکت لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی در جنت آباد :رفع گرفتگی آشپزخانه در جنت آباد _رفع گرفتگی چاه توالت_رفع گرفتگی کفشور بالکن_رفع گرفتگی کف شوی پارکینگ_بازکردن لوله ی سیمانی در جنت آباد _ باز کردن لوله با سه نظام_رفع گرفتگی سینک ظرفشویی_ بازکردن لوله با پمپ تراکم بدون کثیف کاری _بازکردن لوله با دستگاه واتر جت. به صورت تضمینی.

تخلیه چاه جنت آباد: در صورت پر شدن چاه فاضلاب فقط تماس بگیرید. تخلیه چاه_سپتیک_منحول و…با ماشین های ۱۲۰۰۰لیتری و ۸۰۰۰لیتری همراه با پمپ ساکشن فوق العاده قوی_پمپ کف کش سه فاز و پمپ معمولی بدون کثیف کاری کاملا بهداشتی در اسرع وقت .لایروبی چاه توسط مقنی های باتجربه تضمین کار با فاکتور.

 

درآوردن طلا و گوشی در جنت آباد

 

درآوردن اشیا از چاه: در صورت افتادن گردنبند_دستبند_گوشی همراه_یا هر شی دیگر به کف شور حمام یا چاه توالت در آوردن طلا در جنت آباد – فقط تماس بگیرید.

درآوردن گوشی از چاه در جنت آباد_درآوردن دستبند از چاه_درآوردن گردنبند_درآوردن سویچ ماشین از چاه و هر شی دیگر توسط دستگاه مکش به صورت تضمینی و بدون نگرانی.

لوله کشی فاضلاب در جنت آباد:لوله کشی به صورت کلی و جزئی تعویض شیرآلات ساختمان_تعویض لوله کشی سرویس بهداشتی تعویض کاسه توالت تبدیل توالت ایرانی به فرنگی_تعویض لوله ی ترکیده یا پوسیده شده در جنت آباد فوری و شبانه روزی.

تشخیص ترکیدیگی: در صورت نم دادن از دیوار یا سقف منزل یا چکه ی آب فقط تماس بگیرید. تشخیص محل دقیق ترکیدگی لوله آب با دستگاه تشخیص نقطه زن و ترمیم آن در محل با کم ترین کنده کاری و تلفات به صورت تضمینی.

سایر خدمات در جنت آباد نظیر کندن چاه_تعمیر چاه کهنه_لایروبی چاه_لوله کشی اگو فاضلاب_وصل کردن چاه به اگوی شهری_گچ کاری و سفید کاری در تهران _ همه ی خدمات طبق نرخ اتحادیه و با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

 

لوله بازکنی در جنت آباد

علت نیاز ساختمان ها به چاه بازکنی و لوله بازکنی جنت آباد

آیا تا به حال داخل سماور یا کتری را دیده اید؟
آیا تا به حال با مشکل گرم نشدن آب آبگرمکن برخورد کرده اید؟
خیلی بعید است که کسی با این موارد مواجه نشده باشد. می دانید علت رسوب های داخل سمار یا کتری چیست؟ میدانید چرا آبگرمکن، آب را گرم نمی کند؟ این بار هم مشکل، گرفتگی لوله است. اما این بار مشکل از لوله های آب تمیز ساطع شده است نه فاضلاب. ولی برای لوله بازکنی نوین فرقی نمی کند؛ همکاران ما در لوله بازکنی جنت آباد برای رفع گرفتگی لوله های آب نیز در خدمت مردم عزیز تهران می باشند.

علت دقیق گرفتگی لوله های فاضلاب اقدام اساسی دائمی برای رفع آن

بیشتر این نوع گرفتگی ها در لوله های آب گرم اتفاق می افتد که علت آن گرمای آب است. زمانی که آب از لوله ها می گذرد، گرمای آب باعث تبخیر قسمت کوچکی از آب شده و بنابراین غلظت مواد معدنی محلول در آب نسبت به آب بیشتر و اولین رسوب ها که بسیار کم و ناچیز می باشند تشکیل می شوند. دفعه های بعدی که آب را باز می کنیم همین اتفاق افتاده و مقداری رسوب روی رسوب قبلی می نشیند و حجم آن را افزایش می دهد. به مرور زمان مقدار این رسوب ها بیشتر شده و یک لایه ضخیم داخل لوله ایجاد می کند. این لایه ضخیم عایق است و مانع گرم شدن آب داخل لوله ها می شود.

در صورت بروز مشکل چه باید کرد؟

این دقیقاً همان اتفاقی است که در آبگرمکن رخ می دهد. با این حال که حجم آب سرد زیاد است ولی وقتی شیر آب گرم را باز می کنیم آب ولرم است. شرکت لوله بازکنی جنت آباد علاوه بر باز کردن لوله های فاضلاب در این زمینه نیز شما را کمک می کند.


رسوب گیری از لوله های آب گرم لوله بازکنی جنت آباد

برای رسوب زدایی لوله ها سه روش وجود دارد. اولی استفاده از محلول رسوب زدا است، بعدی استفاده از دستگاه پالس الکتریکی و روش بعد هم استفاده از روش جریان الکتریکی می باشد.

۱-استفاده از مواد رسوب زدا

استفاده از مواد رسوب زدا اولین و ساده ترین راهی است که می توان انجام داد. در این مورد از محلول های اسیدی استفاده می شود. عده ای از مردم عادت دارند کارهایش را خودشان انجام دهند و کمتر به مراکز فنی مراجعه کنند. به این دوستان نیز برای رسوب زدایی فقط این روش را پیشنهاد می کنیم. گرچه خود این روش نیز به دلیل استفاده از اسید خطرناک است.


در این مورد اگر با لوله بازکنی جنت آباد تماس گرفته اید، همکار ما به سرعت و در زمان کوتاهی خود را به محل می رساند. اگر مشکل لوله باشد و بتوان آن را با محلول حل کرد، کار را انجام داده و به شرکت بر می گردد. اما اگر گرفتگی لوله نیاز به فعالیت های تخصصی تر داشته باشد باید به روش های دوم یا سوم اقدام شود.


۲-استفاده از دستگاه پالس الکتریکی

استفاده از این دستگاه کاری است که در حیطه متخصصان لوله بازکنی جنت آباد است. کارشناسان ما لوله های مسدود شده را شناسایی و بعد یک دستگاه پالس الکتریکی را به لوله ها متصل می کنند. این دستگاه با ایجاد یک میدان مغناطیسی خیلی قوی تمام رسوب ها را به حرکت در آورده و از حالت کلوخه بودن خارج می کند. رسوب ها شل می شوند و اگر در این شرایط آب را باز کنیم مقدار بسیار زیادی رسوب پودر شده از لوله ها خارج می شود.
این کار بی سر و صدا و برای اپراتور دستگاه کم خطرتر از سایر روش ها است. چون باید بداند که در چه شرایطی از چه میدانی و چه فرکانسی استفاده کند.

لوله بازکنی جنت آباد
دستگاه پالس الکتریکی برای رسوب زدایی لوله

۳-استفاده از جریان الکتریکی

استفاده از این روش نیز همچون روش قبلی است. ولی این بار با ایجاد یک جریان الکتریکی این اتفاق خواهد افتاد. روشی تمیز، کم خطر و بسیار کاربردی می باشد.ما در این صفحه انواع روش های لوله کشی فاضلاب نکات مهم در انتخاب لوله ها و کاربرد آن ها را به شما عزیزان بازگو کرده ایم برای خواندن کلیک کنید.

رسوب زدایی از لوله های فاضلاب

لوله های فاضلاب خیلی بیشتر از لوله های آب دچار رسوب می شوند، که نتیجه ی آن گرفتگی لوله ها خواهد بود. گاهی مدام لوله های فاضلاب دچار گرفتگی می شود و شما مدام آن را با روش های مختلفی حل می کنید، اما این داستان ادامه می یابد تا یک گرفتگی شدید ایجاد شود، که در این شرایط باید با لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید تا مشکل را به طور اساسی حل کنیم. وقتی پرسنل ما به محل می رسند اول گرفتگی لوله را برطرف کرده و سپس، با استفاده از دستگاه هایی تمام مسیر را رسوب زدایی می کنند. برای این کار از فنرهایی با سرهای ویژه استفاده می کنند.


تخلیه چاه با استفاده از پمپ لجن کش

پر شدن چاه فاضلاب یکی از مشکلاتی است که در هر ساختمانی ممکن است اتفاق بیفتد. ولی اگر مشکل پر شدن چاه فاضلاب به موقع تشخیص داده نشود و اقدام به تخلیه چاه با پمپ لجن کش نشود، ممکن است مشکلات ریز و درشت و گاه جبران ناپذیری برای ساختمان بوجود آید.

چگونه تشخیص دهیم که چاه فاضلاب ساختمان پر شده و نیاز به تخلیه چاه با پمپ لجن کش می باشد؟

اگر با نشانه های پرشدن چاه فاضلاب آشنایی داشته باشید، می توانید به موقع با شرکت لوله بازکنی جنت آباد تماس گرفته و اقدام به تخلیه چاه با دستگاه مکنده نمایید. این مورد دیگر به هیچ عنوان در حیطه شما نمی گنجد و حتماً باید با یک لوله باز کنی یا تخلیه چاه تماس بگیرید.


در صورت مشاهده موارد ذیل با شرکت لوله بازکنی جنت آباد تماس بگیرید:

وجود حشرات موذی مثل سوسک در قسمت دهانه ی چاه
بوی نامطبوع که در اطراف پیچیده است.
کندی حرکت آب از توالت و خروج آب از کفشوی
دیدن رطوبت در سطح موزاییک های اطراف چاه
بالا آمدن مدفوع و فضولات در توالت


بازکردن لوله های فاضلاب با استفاده از فنر لوله بازکنی

ولی بهترین روش برای فهمیدن اینکه واقعاً چاه فاضلاب پر شده یا نه استفاده از فنر زنی است. چون ممکن است تمام نشانه های گفته شده در بالا موجود اما چاه هنوز پر نشده باشد و این عوامل ناشی از موارد دیگری باشند. به همین دلیل برای اطمینان بیشتر کارشناسان ما در لوله بازکنی جنت آباد روش فنر زنی را پیشنهاد می دهند. وقتی که فنر زنی انجام شد، علاوه بر رفع احتمالی مشکلات گرفتگی لوله، اگر سر فنر سیاه شد، به معنی پر شدن چاه فاضلاب است و باید هرچه سریعتر برای تخیله ی آن اقدام کرد. روش های مختلف تبدیل توالت سنتی به فرنگی را در این صفحه می توانید مطالعه کنید.

مشکلات ناشی از عدم تخلیه ی چاه

اگر چاه به موقع تخلیه نشود اتفاقات خوبی در پی نخواهد داشت. ازجمله ی این مشکلات:
نفوذ آب آلوده به سیستم آب های زیرزمینی و آلوده کردن آن است.
احتمال نشست چاه و در نهایت ریزش آن.
احتمال نفوذ آب به زیر ساخت ساختمان و در نهایت نشست ساختمان است.
گاهی چاه خیلی سریع پر می شود و نیاز مجدد به تخلیه ی چاه دارد در این مواقع باید چاه بررسی گردد. و در صورت نیاز باید لایروبی و کف تراشی روی چاه فاضلاب انجام شود. تا دوباره چاه به شرایط قبلی برگرد.


لوله بازکنی جنت آباد با قیمت زیر نرخ اتحادیه لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی جنت آباد از شعبات لوله بازکنی و تخلیه ی چاه نوین می باشد که جمعه ها هم تعطیل نیست. می توانید در هر لحظه با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را به شعبات منطقه ی مورد نظر متصل خواهند کرد و در کمترین زمان از خدمات لوله بازکنی هر منطقه بهره خواهید برد.

تخصص های مجموعه لوله بازکنی نوین:

بازکردن لوله های سیمانی
درآوردن اشیاء قیمتی از چاه توالت
بازکردن انشعابات بیرونی ساختمان
بازکردن گرفتگی توالت فرنگی
بازکردن چاه توالت سنتی
تبدیل توالت سنتی به توالت فرنگی


 سایر مناطق خدمت رسانی لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی مرزداران، لوله بازکنی ونک  لوله بازکنی سعادت آباد، لوله باز  کنی شمال تهران،لوله باز کنی سازمان برنامه،  لوله بازکنی الهیه، لوله بازکنی شهرک غرب، لوله بازکنی غرب تهران، لوله بازکنی استاد معین، لوله بازکنی در جنت آباد، تخلیه چاه جنت آباد، لوله بازکنی تهرانسر، چاه بازکنی جنت آباد، لوله بازکنی خانی آباد

شماره لوله بازکنی

قیمت لوله بازکنی


پاسخ به سوالات همشهریان لوله بازکنی جنت آباد

 

 

اگر از سقف سرویس بهداشتی شما آب چکه کند مشکل چیست؟

طبقه بالای شما مشکل گرفتگی دارد و آب از درز لوله به طبقه پایین می ریزد باید به دور کاسه چسب زده شود.

اگر توالت فرنگی شکست حتما باید آن را عوض کنید؟

خیر لوله باز کنی جنت آباد با متخصصین با تجربه و با چسب مخصوص آن را تعمیر می کند.

مخزن پمب باد چگونه و توسط چه موادی پر می شود؟

وقتی مخزن پمب باد را را به برق میزنیم، موتور شروع به کار کرده و مواد فشرده ای تولید می کند. که از طریق فشار سنج به مخزن منتقل می شود.

آیا لوله باز کنی جنت آباد در ایام کرونا و تعطیلات عید فعالیت دارد؟

بله لوله باز کنی جنت اباد در ایام کرونا حتی در تعطیلات بصورت شبانه روز ارائه خدمت می نماید.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

Call Now Button