شماره لوله بازکنی کاشانی، اگر در منطقه کاشانی هستید و با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب روبرو شدید، کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید. شرکت لوله بازکنی کاشانی با تیم مجرب و حرفه ای آماده ی رفع گرفتگی لوله فاضلاب در ساختمان شماست. انجام کار با رعایت بهداشت و کیفیت عالی 100% تضمینی است. 

مراحل لوله بازکنی کاشانی

بعد از تماس شما با شرکت لوله بازکنی کاشانی، بلافاصله آدرس دریافتی به نزدیکترین سرویسکار در محله ی کاشانی اعلام می شود. برای رفع گرفتگی لوله در کاشانی، از دستگاه فنر زنی جدید، و فنر های جداگانه استفاده می شود. بعد از اتمام خدمات لوله بازکنی کاشانی، ضمانت کار با فاکتور و با قیمت اتحادیه ارائه می دهیم.

شرکت لوله بازکنی کاشانی

✅ چگونه به ما اعتماد کنید؟ ارائه ی فاکتور و ضمانت بازگشت وجه
نحوه ارائه ی خدمات شبانه روزی فوری با کیفیت عالی
✅ نحوه ی ارائه ی کار تمیز و شسته رفته و مشتری پسند
چگونگی ارائه ی قیمت؟ زیر نظر اتحادیه با قیمت های منصفانه
لوله بازکنی کاشانی

تضمین شرکت لوله بازکنی کاشانی

معمولا همه ی افراد قبل از خرید یا سفارش یک محصول یا خدمات، ابتدا از اصالت و تضمین آن مطلع می شوند و سپس با خیال راحت آن را سفارش می دهند.

شرکت نوین لوله، نیز سعی بر این دارد که اعتماد مشتریان خود را جلب نماید و در همین راستا خدمات باکیفیت با قیمت های منصف ارائه می دهد. طوری که ابتدا سرویسکار لوله بازکنی کاشانی، در عرض نیم ساعت به محل می رسد و با کمترین کثیف کاری و ایجاد مشکل دیگر، نسبت به رفع مشکل گرفتگی اقدام می کند.

شعبه دیگر لوله بازکنی کاشانی

لوله بازکنی صادقیه از دیگر شعبات ما در تهران می باشد اگر در این منطقه هستید برای سفارش و دریافت فوری سرویسکار کلیک کنید.

بعد از اتمام کار، با ارائه ی فاکتور معتبر خدمت خود را به مدت 15 الی 30 روزتضمین می کند. اگر در طول این مدت مشکلی از بابت گرفتگی یا شکستگی در همان قسمت اتفاق بیفتد مسئولیت ترمیم ان به عهده ی ما خواهد بود.

در صورت نارضایتی مشتری به هر دلیل، قابلیت بازگشت وجه از طرف شرکت نوین لوله وجود دارد. علاوه بر ارائه ی فاکتور، یک عدد کارت ویزیت که بر روی آن شماره تماس سرویسکار وجود دارد به مشتری می دهیم. تا در صورت تماس مجدد از تخفیفات 40 درصدی ما برخوردار شوید.

لوله بازکنی کاشانی توسط افراد با تجربه

بغیر از ابزارهای بروز و پیشرفته، مهم ترین چیز در مسئله ی لوله_ کشی و لوله _بازکنی ، تجربه فرد و سابقه ی فعالیت در این حوزه است. برخی از افراد بدون آشنایی و فعالیت در کنار استاد یا متخصص، مستقیم به سراغ این کار می روند و سعی بر دریافت مشتری دارند.

لوله بازکنی شهر آرا از دیگر شعبات نوین لوله است که به صورت 24 ساعته در این منطقه فعالیت دارد.

این افراد بدون تجربه به منزل مشتری می روند با این تصور که می توانند از پس کار برآیند. اما علاوه بر رفع مشکل، ایراد دیگری را بوجود می آورند و به دردسر می افتند.

شرکت معتبر لوله بازکنی کاشانی

تجربه فرد در هر زمینه نشانگر افزایش مشتری و اعتماد افراد به این شخص یا شرکت است که همه ی ما برای آن تلاش می کنیم.  تا بدون مشکل خدمات لوله بازکنی کاشانی و تاسیسات ساختمان را به نحو احسنت انجام دهیم.

لوله بازکنی سازمان برنامه از دیگر منطق خدمات رسانی ما در تهران.

تمامی پرسنل ما قبل از استخدام آموزش های لازم و دوره های تاسیسات را گذرانده اند. همچنین تجربه کافی برای انجام خدمات تاسیسات ساختمان را دارند. شما میتوانید با خیال راحت با شرکت ما تماس بگیرید و سفارش کار دهید.

چه عواملی باعث انسداد فاضلاب می شود؟

 اکثر منازل و ساختمان ها چند بار با این مشکل در طول سال روبرو می شوند. اما دلیل اصلی ان را نمی دانند. در ادامه می خواهیم شما را دلایل گرفتگی_ چاه فاضلاب آشنا کنیم تا از انسداد آن جلوگیری کنید.

بیشتر از همه جا عموما در آشپزخانه ها گرفتگی راه آب فاضلاب رخ می دهد. زیرا چربی و روغن ظرف ها داخل لوله می روند و به مرور زمان داخل لوله جمع می شوند.

شما می توانید در صفحه ی لوله بازکنی استاد معین، انواع ترفندهای لوله بازکنی توسط خودتان که ممکن است در مواقع ضروری به آن ها نیاز داشته باشید را مطالعه کنید.

در برخی مواقع لباس های نخی که داخل لباسشویی می اندازیم باعث انسداد لوله می شوند زیرا نخ لباس از دیگر موارد گرفتگی – فاضلاب می باشد.

یا برای مثال هنگام شست و شوی ظرف ها، پسماند غذا، تفاله ی چایی، تکه های برنج و مواد ریز از توری سینک رد می شوند و در قسمت پیچ و خم لوله گیر می کنند.

لوله بازکنی کاشانی

در سرویس بهداشتی بیشترین موارد گرفتگی، دستمال کاغذی و موهای زائد هستند که داخل لوله با فضولات ترکیب می شوند و سولفات می بندند.

سولفات لوله را می توانید از دهانه ی چاه مشاهده کنید که همانند مویرگ، به بدنه ی لوله می چسبد و داخل لوله را باریک می کند.

در پشت بام، پارکینگ یا حیاط علت گرفتگی خاک و ماسه یا برگ درختان بیشترین مورد را نشان می دهد.

این مشکل در پاییز و زمستان به دلیل خشکی درختان و بارش باران بیشتر از سایر فصول رخ می دهد.

موارد بالا نشان می دهد که مقصر اصلی خودمان هستیم که باید رعایت کنیم تا از گرفتگی راه آب فاضلاب و لوله ها جلوگیری کنیم.

اما در برخی مواقع سرویسکار لوله بازکنی کاشانی به محل می آید تا مشکل گرفتگی سینک ظرفشویی را حل کند.

در ادامه با سختی کار مواجه می شود اما دلیل گرفتگی سخت لوله ها چیست؟

اکثر ساختمان های قدیمی با این مشکل روبرو می شوند. داخل لوله ها ی قدیمی به مرور زمان همانند سنگ مرمر، رسوب می بندد. یعنی پسماند روغن و مواد ریز آشپزخانه، همچنین موهای زائد و فضولات توالت، طی گذشت زمان به دیوارهای لوله می چسبند و قطر لوله را باریکتر می کنند.

ممکن است در ساختمان های نوساز یا در حال بازسای نیز به علت نفوذ گچ و سیمان و مصالح ساختمانی، راه آب مسدود شود.اما در صورت مشاهده این موارد چه باید بکنیم؟

پیشگیری از گرفتگی راه آب فاضلاب

  • شما می توانید به راحتی در کنار سینک یک ظرف توری قرار دهید تا ته مانده ی غذا، تفاله ی چایی و مواد ریز را داخل آن بریزید.
  • بعد از شستن ظرف ها، مدتی آب داغ را باز کنید و کمی پودر لباس شویی داخل سینک بریزید تا داخل لوله تمیز شود و مواد ریز به بدنه ی لوله نچسبند.
  • حتما داخل سرویس بهداشتی و حمام ، سطل آشغال بگذارید و به هیچ وجه موهای زائد و دستمال کاغذی را داخل فاضلاب نریزید.
  • در حیاط و پارکینگ همچنین در پشت بام که لوله ها در معرض باد و خاک قرار دارند، بیشتر مراقب باشید. همیشه برگ درختان را از حیاط تمیز کنید. یا شن و ماسه های پشت بام را جمع کنید.

لوله بازکنی بلوار فردوس ارسال از نزدیکترین شعبه.

  • برای تمام خروجی کف شور حمام و آشپزخانه، توری و محافظ تخیه کنید و هر هفته آن ها را بازدید و تمیز کنید.
  • برای جلوگیری کامل از انسداد لوله ها می توانید با کارشناسان لوله بازکنی کاشانی تماس بگیرید تا زمان سرویس لوله ها را معین کنند.

پاسخ به سوالات شما

مهم ترین علت گرفتگی فاضلاب چیست؟

تنها دلیل همه ی اتفاق ها خود انسان و عدم آگاهی انسان است. اگر ما تمام کارهای خود را با آگاهی و مطالعه انجام دهیم هیچ مشکلی اتفاق نمی افتد.

قیمت لوله بازکنی کاشانی چقدر است؟

تمامی هزینه های لوله بازکنی طبق نرخ اتحادیه در سال 1401 از 150 هزار بستگی به نوع گرفتگی لوله، شروع می شود. ما قبل از انجام کار با مشتری توافق می کنیم.

سولفات لوله چگونه به وجود می آید؟

موهای زائد و دستمال کاغذی با قضولات داخل لوله ترکیب می شوند و در نهایت به بدنه ی لوله می چسبند همچنین به مرور زمان قطر لوله باریک می شود.

تضمین شرکت نوین لوله به چه نحو است؟

کار ضمانتی با فاکتور معتبر و گارانتی معتبر توسط متخصصین همچنین ضمانت کتبی بازگشت وجه در صورت نارضایتی مشتری.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای