لوله بازکنی کاشانی

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی نوین تهران با بیش از ۱۳۵ شعبه فعال در تهران و ۱۵ سال سابقه خدمت بصورت شبانه روزی و فوری مشکلات گرفتگی فاضلابتان را برطرف می کند.
 
علت گرفتگی لوله های سینک ظرفشویی از چیست؟
 
مشکلات لوله بازکنی و تخلیه چاه در خیلی مواقع برای شما نیز پیش آمده و اغلب در جست و جوی کمک می گردید ، یا از مواد گونانونی برای بازکردن لوله های مسدود استفاده می کنید.
گاهی ممکن است دست پاچه شوید و این هل شدن کار دستتان دهد.
😥😯 ولی نگران نباشید راه حل های بسیاری ما به شما آموزش می دهیم
😍که بدون هل شدن و کار خرابی ، بهترین چاره را در آن لحظه پیدا کنید.
 
لوله های سینک ظرفشویی در همه خانه ها به طور مداوم دچار گرفتگی می شوند . و این ما هستیم که با نحوه ی استفاده درست و اصولی می توانیم این مشگلات گرفتگی لوله را کم تر کنیم. سینک ظرفشویی در قسمت خروجی خود یک شتر گلو که همان قسمت U شکل و منحنی است ، فضولات و باقیمانده مواد غذایی را در خود جمع می کند ، هنگامی که اشباع شود ، ظرفیت خروج آب را نداشته به همین خاطر آب خروجی در قسمت سینک جمع می شود .
یا می گویییم دچار گرفتگی شده است و باید هرچه سریع تر از یک لوله بازکن ماهر کمک بگیریم تا انسداد را برطرف کنیم.
 
علت های زیادی وجود دارد که این گرفتگی را تشدید می کنند مانند: ریختن موادی مثل خمیر دندان ، ذرات روغنی ، پوست تخم مرغ ، پوست روغنی مرغ و ماهی ، چایی ، هسته ی میوه و خرما ف توده ی حجیم مو و…. حتی رسوب آب گرم بعد از گذشت چند ماه راه تخلیه شتر گلو را میگیرد و موجب انسداد شترگلوی سینک می شوند. و تنها راه علاج تخلیه به موقع رسوبات و ته مانده ی مواد غذایی ست.
تخلیه ی لوله ها شاید به ظاهر مکار آسانی با شد ولی در حقیقت این طور نیست ، زیرا هنگام تخلیه احتمال شکستن لوله و شتر گلو زیاد است