لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی شهران، شهران شمالی و شهران جنوبی

لوله بازکنی شهران

لوله بازکنی شهران بهترین و ارزان ترین لوله بازکنی در شهران است که به صورت شبانه روزی فعالیت دارد، اگر شما نیز با مشکل انسداد فاضلاب یا ترکیدگی لوله مواجه شدید کافیست با ما تماس بگیرید.

دریافت وجه بعد از اتمام خدمت و زیر نرخ اتحادیه. ارائه خدمات در سریع ترین زمان و کم ترین اتلاف وقت  با نیروهای مجرب، دستگاه های مجهز. اگر مشکل گرفتگی فاضلاب دارید همکاران ما به صورت شبانه روزی در خدمت شما می باشند.

رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی با انواع دستگاه های پر قدرت و به روز، توسط نیروهای با تجربه در زمینه ی تاسیسات و لوله بازکنی شهران. بازکردن فاضلاب شهری با دستگاه های قرقونی و سه نظام تراش به طور تضمینی.

مشخصات شرکت ( لوله بازکنی شهران )

 •  25 سال سابقه کار زیر نظر اتحادیه
 • شبانه روزی در هر ساعت از شبانه روز
 • خدمات بی وسطه در کل نقاط شهران
 • سریع ترین لوله بازکن شهران در 15 دقیقه
 • قیمت های منصف با تخفیف 40 درصدی
 • نیروهای با مهارت و با تجربه در شهران
 • انواع ابزار، دستگاه، انواع فنر و سر فنر ها
 • لوله بازکنی شهران شمالی _ لوله بازکنی شهران جنوبی
 • بدون تعطیلی، فعالیت در تمام روز های هفته
 • رفع گرفتگی و مشکلات انواع لوله، چاه و فاضلاب
 • تضمین 100% همه خدمات، همراه فاکتور معتبر
 • دریافت وجه به شرط باز شدن لوله 

مارا در اینستاگرام دنبال کنید

لوله بازکنی شهران

برای دریافت تخفیفات از شرکت ما برای انجام خدمات تاسیساتی کلیک کنید: لوله بازکنی شهر زیبا احتمالا برای اکثر خانوارها پیش می آید که فاضلاب آشپزخانه یا سرویس بهداشتی مسدود شود. شما باید فکری به حال این مشکل بکنید. برخی از افراد برای رفع انسداد تمامی لوله ها از اسید ها و چنته های لوله بازکنی شهران استفاده می کنند اما نوین لوله این کار را اشتباه می داند.

 • رفع گرفتگی، مشکلات لوله سخت و سیمانی، پلیکا و…
 • باز کردن گرفتگی با قیر، ماسه، شن، مو، دستمال توالت، نوار بهداشتی
 • رفع مشکلات لوله ( آشپزخانه، حمام، پشت بام، بالکن، پارکینگ، حیاط )
 • بازکردن گرفتگی های، روشویی و کف شور، رایزر اصلی و انشعابات فرعی
 • تمام خدمات با ضمانت کامل در محل + بازدید رایگان
 • رفع مشکلات لوله ورودی و خروجی فاضلاب
 • سرویس دهی کم تر از 20 دقیقه انجام می شود
 • کوچکترین آسیب به لوله و نهایت بهداشت و نظافت 
 • استفاده از فنر های جداگانه حمام و توالت
 • نصب شیرآلات، سنگ توالت و تعویض آن به فرنگی و بالعکس
 • برای رفع تمامی گرفتگی ها فقط کافیست تماس بگیرید.

سرویس دهی لوله بازکنی شهران

همکاران مجرب، شبانه روزی در تمام خیابان های شهران، شعبات فعال دارند. نیروهای نوین لوله موتوری بوده و بدون کم ترین اتلاف وقت در محل حاضر هستند، تا به مشکلات چاه و فاضلاب شما رسیدگی کنند. همه ی افراد آموزش و مهارت لازم را دارند. کار تمیز و بهداشتی برای آن ها، پیوسته تاکید می کنیم.

بلافاصله بعد از تماس شما با لوله بازکنی شهران  و ثبت آدرس، نیروها و سرویسکاران، در اسرع وقت در محل حضور یافته تا با دستگاه های پر قدرت، مشکلات لوله ها را برطرف نمایند. برای آشنایی بیش تر با خدمات  شرکت نوین لوله، را می توانید در دیگر شعبه ما  لوله بازکنی بلوار فردوس مشاهده نمایید.

معرفی شرکت لوله بازکنی نوین

✅ تخفیفات ویژه برای مشتریان بازدید رایگان بدون دریافت عجرت
ارسال متخصص از نزدیکترین مکان استفاده از فنر های جداگانه برای توالت و آشپزخانه
✅ لوله بازکنی شهران ارزان تر از همه جا رعایت نکات بهداشتی ضد عفونی دستگاه ها
لوله بازکنی شبانه روزی و بدون تعطیلات زیر نظر اتحادیه ضمانت کار با فاکتور معتبر

علت انسداد لوله ها

 دستمال کاغذی و موهای زائد : این دو موارد علت مهم اکثر فاضلاب ها می باشد. برای حل این مشکل می توانید یک چاه بست و سطل آشغال در سرویس بهداشتی بگذارید. با یه نوشته به مهمانان و اعضای خانواده اعلان دهید که آشغال ها را به سطل بیندازند.

شما می توانید برای دریافت سرویسکار از محل نزدیک از این صفحه اقدام کنید: لوله بازکنی شهرک نفت

پسماند غذایی و روغن در سینک : هنگام شست وشوی ظروف، پسماند غذا ها را درون تفاله گیر خالی کنید.

موهای زائد و پرز لباس : وجود این مواد در کف شور حمام باعث گرفتگی آن می شوند. از یک توری مناسب استفاده کنید، به صورت مداوم آن را تمیز کنید.

اشیای ریز و جامدات : اسباب بازی، تیغ، دکمه و …تمام این ابزار ها را درون سطل زباله بیاندازید.

تجمع لجن و رسوب فضولات : تجمع  فضولات در سیفون توالت باعث می شود تا لوله فاضلاب به مرور زمان باریک شود و راه آب را مسدود کند. برای جلوگیری از این اتفاق با لوله بازکنی شهران تماس بگیرید تا هر چند وقت یکبار با فنر زنی مشکل لوله برطرف شود.

عدم توجه کارگران : هنگام بازسازی ساختمان، مقداری مصالح ساختمانی مانند سیمان، قیر در حین ساخت و ساز به چاه ریخته می شود. به کارگران تاکید کنید حین کار احتیاط کنند. ورودی لوله ها را با گونی و نایلون بپوشانید.

رفع مشکلات فاضلاب با فنر برقی

فنر برقی هرگونه گرفتگی و انسداد در لوله های حمام، چاه توالت، کف شور و روشویی، پارکینگ، حیاط و تراس را کاملا برطرف می کند.

این دستگاه با قدرت و نیروی حتی برای لوله فاضلاب هایی که طولشان بیش تر است راه حل بسیار خوبی می باشد. طول فنر، فنر برقی در متراژ های بالا هر گونه گرفتگی و هم چنین رسوبات و فضولات را در طی مسیر لوله، را از میان بر می دارد.

اغلب گرفتگی هایی که علت آنها، لجن، مو، پسماند و فضولات غذایی، رسوب آب گرم باشد توسط این فنر برطرف می شوند.فنر در چند نوع بزرگ و کوچک بوده که نوع بزرگ تر آن برای پارکینگ، استخر، حیاط، پشت بام بسیار مناسب می باشد.

لوله بازکنی شهرک ولیعصر ارزان ترین لوله بازکنی زیر قیمت همکاران

لوله بازکنی شهران با دستگاه واترجت

یکی از ابزار آلات قوی به شمار می رود. این دستگاه، نسبت به فنر برقی، قدرت و نیروی بالاتری دارد. ابن ابزار برای لوله های سخت و سیمانی به کار رود. تفاوت واترجت با فنر برقی از نظر ظاهری، در اندازه آن است، واترجت ابعاد بزرگتری نسبت به فنر برقی دارد. با برق شهری شروع به کار می کند.

واترجت از مکش فوق العاده بالایی برخوردار بوده، هر گونه گرفتگی های سخت را از میان برمی دارد. و برای لوله های که منشاء گرفتگی آن ها، سیمان، ماسه، بتن باشد، ابزار کاربردی می باشد.

فنر انعطاف برای لوله پلیکا

لوله پلیکا نسبت به سایر لوله ها، استحکام و مقاومت کم تری دارد، به همین علت برای مشکل گرفتگی این گونه لوله ها، از فنر باریک تر استفاده می شود. نوین لوله برای رفع گرفتگی این گونه لوله ها از فنر های قابل انعطاف و مناسب تر، استفاده می کند.

هزینه لوله بازکنی شهران

مهم ترین بحث در حوزه ی تمامی خدمات قیمت، آن می باشد. مشتریان قبل از همه چیز با تماس با نوین لوله، قیمت انجام کار را پرس وجو می کنند. لازم به ذکر است که شرکت لوله بازکنی شهران زیر نظر اتحادیه می باشد و تمامی خدمات طبق برگه ی اتحادیه انجام می شود. قیمت انجام لوله بازکنی بستگی به چند عامل  دارد:

متراژ فنر : پارکینگ و پشت بام که متراژ آن معمولا از 20متر به بالا می باشند. الزام به استفاده از فنر های 30 متری یا بلند تر است.

تعداد فاضلاب ها : معمولا در آشپزخانه سه عدد لوله فاضلاب وجود دارد برخی از آن ها اگر فنر بزنید، از یک محل باز می شوند. اما بعضی مواقع رخ می دهد که سرویسکار از چند محل فنر بزند. هزینه ی آن جداگانه محسوب می شود.

نوع لوله و محل گرفتگی : بسته به انواع لوله ای مختلف، سخت و سیمانی یا لوله های معمولی، هم چنین محل گرفتگی

نوع ابزار مورد استفاده : نوع فنر، سر فنر یا ابزاری که برای حل گرفتگی سیفون و فاضلاب، بر قیمت نهایی تاثیر می کند. جهت اطمینان عزیزان ساکن در شهران، تمامی هزینه ها قبل از انجام کار با مشتری توافق می شود و در صورت لزوم از تخفیفات ما برخوردار می شوید.

دیگر خدمات لوله بازکنی شهران

 • رفع رسوب فاضلاب توالت : برخی منازل قدیمی در شهران با لوله کشی قدیمی و استفاده ی مداوم منجر به رسوب و سولفات می شود. یعنی قسمت داخلی آن باریک می شود و الزام به استفاده از دستگاه های سه نظام، و واتر جت، رسوب تراش می باشد. که هزینه آن قبل از انجام کار به مشتری اعلام می شود.
 • خارج کردن اشیا از چاه : ما برای مواقعی که وسیله ای داخل فاضلاب می افتد از فنر لوله بازکنی شهران استفاده نمی کنیم.برای این کار دستگاه های مکش مانند جارو برقی یا وسایل دیگر نیاز می باشد.
 • تخلیه چاه شهران : انواع ماشین های بادسان و خاور، پمپ های سه فاز و مکنده برای انواع چاه ها، شلنگ های آتش نشانی مخصوص برای تمیزی کار و در انتها قیمت مناسب و مشتری پسند.
 • نشت یابی ترکیدگی فاضلاب : منطقه ی شهران در شمال غرب تهران قرار دارد در بعضی از ساختمان های نوساز و نسبتا قدیمی، مشکل نشتی آب از دیوار یا سقف منزل رخ می دهد.گاهی اوقات شاهد نم و تغییر رنگ دیوار ها یا سقف اتاق خواب می شوید و برای حل این مشکل باید راه حلی بیابید.

شرکت لوله بازکنی شهران دارای افراد باتجربه و دستگاه های دیجیتالی برای تشخیص نم نشتی لوله می باشد. ما به صورت تضمینی محل نشتی آب یا نم را برای شما مشخص می کنیم و اگر بخواهید در حضورتان همان محل را ترمیم می کنیم.

اعتبار شرکت لوله بازکنی شهران

منظور از اعتبار همان گارانتی تلویزیون یا یخچالی است که هنگام خرید به شما می دهند. نوین لوله نیز برخلاف تمامی شرکت ها از گارانتی و ضمانت کار خود برای شما فاکتور می دهد.

اعتبار این شرکت به گونه ای است که در مواقعی که فاضلاب منزل شما توسط سرویسکاران ما رفع انسداد گردید تا 15 روز تضمین می شود . یعنی اگر دوباره همان لوله تا 15 روز مسدود شود با نوین لوله تماس گرفته تا به صورت رایگان نسبت به رفع دوباره مشکل اقدام کنیم.

تخفیف 50 درصدی در منطقه شهران

مشتریان این شرکت در منطقه شهران شامل تخفیف 50 درصدی هم می شوند. این کار در هیچ شرکتی انجام نمی شود می توانید از تمامی آن ها سوال کنید.

ما به شما این امکان را می دهیم که اگر شما با همکاران ما تماس بگیرید سرویسکار ما به محل اعزام می شود. بعد از رفع گرفتگی یا هرگونه خدمات دیگر به شما کارتی ارائه می دهد که داخل آن شماره تماس موبایل سرویسکار درج شده است. اگر شما این کارت را نزد خود نگه دارید و به همسایگان یا فامیل های خودتان معرفی کنید ما به شما 50 درصد تخفیف می دهیم!!

در صورتی که مجددا فاضلاب منزل خودتان نیز مسدود شد و مشتری ما شدید از این تخفیف برخوردار خواهید شد.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)