لوگو لوله بازکنی نوین ارائه خدمات شبانه روزی و تضمینی
لوله بازکنی جمهوری با بیش از 25 سال خدمات باکیفیت ارزان و سریع در منطقه ی جمهوری 09101702050

لوله بازکنی جمهوری

لوله بازکنی جمهوری توسط متخصصین باتجربه بصورت شبانه روزی، فوری و با نازلترین قیمت آماده ارائه خدمت به شهروندان محترم می باشد. خدمات کاملا بهداشتی توسط دستگاه های پیشرفته بدون کثیف کاری در محل انجام میگردد. در پایان کار سرویسکار لوله و محلی تمیز، تحویل مشتری می دهد.

«بازدید از محل رایگان»

«نیروهای متخصص و با تجربه»

«اعزام نیرو از نزدیک ترین شعبه»

«فنر جداگانه برای حمام و توالت»

«ضدعفونی تمامی ابزارها»

«رفع انسداد لوله های سیمانی تضمینی»

«سرویس دهی همه روزه»

آموزش ترفندهای لوله بازکنی در صفحه ی  لوله بازکنی منیریه می توانید با انواع روش های بازکردن لوله ها آشنا شوید.

لوله بازکنی جمهوری بهترین روش های رفع گرفتگی لوله و تخلیه چاه در سریع ترین زمان 09101702050

رفع گرفتگی انواع لوله های قدیمی، چدن، پلیکا، رفع گرفتگی های سخت و شدید، رفع گرفتگی کفشورها، رایزر اصلی و انشعابات فرعی لوله ها بدون کثیف کاری، خدمات نصب سنگ توات فرنگی، رفع نم و نشت لوله با دستگاه دیجیتالی، از بین بردن بوهی فاضلاب با مواد مخصوص، فنرزنی کاملا بهداشتی، تخلیه فاضلاب در جمهوری

تضمین شرکت نوین لوله با ارائه فاکتور از سمت سرویسکار می باشد. در صورت گرفتگی مجدد و دیگر موارد از پشتیبانی رایگان این شرکت بهره مند می شوید

درصورت بودهی لوله ها ابتدا با لوله بازکنی الهیه تماس گرفته سرویسکاران ما مواد خاصی برای بوگیری لوله ها دارند که با فنر زدن و ریختن مواد در لوله بوی بد آن ها از بین می رود

اگر می خواهید مشکل نشتی لوله ی شما زود و به صرفه تمام شود از چسب جلاسنج مخصوص درز گیری لوله ها استفاده نمایید

لوله بازکنی جمهوری

گرفتگی چاه فاضلاب اتفاقی است که در هر زمانی رخ می دهد. چاه های فاضلاب پر شده و سرریز می شود و باعث ایجاد بو و آلودگی می شود. زمانی که چاه پر می شود باید سریعا تخلیه شود. در غیر اینصورت شاهد مشکلات فاضلاب در سایر طبقات ساختمان خواهیم بود.

مقنی های ماهر نوین لوله بصورت شبانه روزی توسط تانکرهای بزرگ و ماشین های 8000 و 12000 لیتری اقدام به تخلیه فاضلاب می کنند. تخلیه فاضلاب با شلنگ های آتشنشانی کاملا بهداشتی و در کوتاه ترین زمان انجام می شود.

اعزام متخصص از نزدیک ترین شعبه لوله بازکنی بهارستان هم اکنون تماس بگیرید.

نحوه ی فنر زنی لوله در جمهوری

فنرزنی لوله یک روش متداول و موثر است. پرکاربردترین دستگاه برای تمامی گرفتگی های فاضلاب، فنر برقی یا ژنراتور برقی نام دارد. فنر برقی وسیله ای قابل حمل که با سرعت فوق العاده مسیر گرفتگی را باز می کند.

قدرت بالای این ابزار در انواع گرفتگی ها، سرعت و اطمینان کار را تضمین می کند. برای رفع گرفتگی کف شورها، روشویی، رایزر اصلی، لوله های آشپزخانه، سرویس بهداشتی از فنر برقی استفاده می شود.

رفع انسداد لوله های سیمانی

رفع گرفتگی در لوله های سیمانی با کمک دستگاه اتوماتیک، سرفنرهای تراشه، الماسه، فنرهای فولادی، دریل برقی انجام می شود. لوله بازکنی جمهوری تضمینی و بدون آسیب به لوله همراه با فاکتور می باشد.

بعضی خانه ها هنگام نوسازی و تعمیرات با مشکل انسداد فاضلاب مواجه می شوند. زیرا کارگران در حین کار مصالح ساختمانی را داخل سیفون توالت می ریزند. فاضلاب یا مسیر آب، منجر به گرفتگی می شود. رفع گیر این لوله ها سخت و زمان بر است. و نیاز به فنر و سرفنرهای مخصوص دارد.

اعزام سرویسکار در جمهوری با تخفیف 45% از منطقه ی لوله بازکنی فاطمی برای دریافت کد تخفیف هم اکنون  تماس بگیرید.

خدمات ما در لوله بازکنی جهموری

رفع انسداد لوله های کفشور : آشپزخانه، سرویس بهداشتی، پارکینگ، تراس، ناوردان (پشت بام)، استخر، کارواش

سرویس لوله های سینک: رفع گرفتگی سینک آشپزخانه، تعمیر خرابی سیفون، آب بندی اتصالات سینک

رفع گرفتگی های سخت : لوله های سیمانی، لوله های چدن، گرفتگی با مصالح ساختمانی، گرفتگی با اجسام کوچک و بزرگ

رفع مشکلات توالت : نصب و تعویص سنگ توالت (بدون کنده کاری) ، رفع گرفتگی توالت فرنگی و معمولی، تعمیر فلش تانک، عیب یابی اجزای داخلی توالت

خدمات نصب شیرآلات : نصب شیرآلات سرویس های بهداشتی بصورت جزئی و کلی، تعمیر شیرآلات

تخلیه_ چاه : تخلیه انواع چاه معمولی، چاه قدیمی، سپتیک، منحول، اگو، تخلیه با تاکرهای بزرگ، ماشین های 8000 و 12000 لیتری، مقنی های حرفه ای، تخلیه فاضلاب با شلنگ های آتشنشانی

خدمات شبانه روزی

تمام گرفتگی در لوله های فاضلاب را با دستگاه های مدرن بدون خرابکاری و با ضمانت باز می کنیم.

رفع گرفتگی در لوله ها توسط دستگاه های سه نظام پرقدرت و واترجت انجام می شود. 

 مشکل گرفتگی فاضلاب در جمهوری را به ما بسپارید سرویسکاران ما در خیابان جهموری به صورت شبانه روزی فعال هستند.

لوله بازکنی جمهوری با کمپرسور هوا

اکثر ساختمان های خیابان جمهوری بافت قدیمی دارند و احتمالاً لوله های آنها چدنی است. انسداد فاضلاب در جهموری بیشتر از سایر مناطق تهران رخ می دهد، زیرا داخل لوله های قدیمی با استفاده طولانی مدت باریک می شود و ته نشین نمی شود.

برخی از این لوله ها را نمی توان با فنر گرفتگی زد، در این موارد نیاز به دستگاهی برای رفع مشکل فشار هوا است و کمپرسور هوا همان دستگاه است.

کارکرد دستگاه کمپرسور

لوله بازکنی جمهوری با این دستگاه به این صورت است. ابتدا دستگاه را به برق وصل می کنیم و منتظر می مانیم تا مخزن پر از هوا فشرده شود. وقتی فشار سنج دستگاه به 60 رسید آن را خاموش می کنیم. شلنگ خروجی پمپ را وارد خروجی لوله فاضلاب آشپزخانه یا کف شور می کنیم. و با پارچه اطراف آن را محکم کرده تا هوا خارج نشود.

پس از انجام این مراحل، شیر تخلیه پمپ را باز می کنیم، همزمان فشار باد شدیدی وارد لوله می شود که منجر به رفع انسداد لوله در جمهوری می شود.

سرویسکاران باتجربه در جمهوری

مناطق زیادی در تهران هستند که چاه های آنها پر شده یا دیوار به دلیل سال ها در حال فروریختن است. تنها راه حل این است که با یک چاه_ بازکن مجرب و ماهر مشورت کنید.

انواع خدماتی که برای چاه های خانگی انجام می شود تخلیه چاه، تعمیر چاه های قدیمی و ریزش شده، لایروبی و کف تراشی چاه، حفر چاه می باشد. که این کار باید توسط افراد با تجربه و دانش در این حرفه انجام شود.

ما را در اینستارام دنبال کنید

معرفی شرکت لوله بازکنی جمهوری

✅ استفاده از فنرهای جداگانه بازدید و پشتیبانی رایگان
تخفیف ویژه در این منطقه بدون تعطیلی
✅ ارزان تر از همه جا رعایت بهداشت ضد عفونی دستگاه ها
بروز ترین دستگاه ها زیر نظر اتحادیه تضمین با فاکتور
امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)