لوله بازکنی اکباتان

لوله بازکنی اکباتان

امتیاز ۴.۲ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی اکباتان با بیش از ۲۵ سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه اکباتان و کل تهران دارای مجوز کسب تاسیسات از اتحادیه می باشد. تمامی خدمات انجام شده با قیمت ها و تعرفه ی اتحادیه می باشد و تمامی کارها به صورت کاملا تمیز و بهداشتی و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می شود .

این شرکت به صورت شبانه روزی فعال می باشد حتی در ایام عید و محرم و تعطیلات آماده ی خدمات رسانی به ساکنین اکباتان و کل مناطق تهران است.

لوله بازکنی در غرب تهران

هزینه لوله بازکنی اکباتان

نرخ لوله بازکنی زیر نظر اتحادیه لحاظ شده ، و سرویس کاران شرکت لوله بازکنی نوین مبالغ یکسانی از مشتریان در یافت می کنند. مبلغ مورد نظر طبق فاکتور کتبی شرکت به مشتریان ارائه گشته و بعد از اتمام کار ، دریافت می گردد .

قیمت لوله بازکنی در اکباتان

تعرفه لوله بازکنی بستگبی به عوامل مختلفی داشته و شرکت لوله بازکنی نوین ، هزینه لوله بازکنی در اکباتان با قیمتی زیر همکاران شهرت داشته ، که در عین کیفیت ، هزینه پایین و سرعت بالایی در انجام و ارائه خدماتش بر عهده دارذ. معمولا هزینه های لوله بازکنی در تهران از ۶۰ هزار تومن شرو شده و بسته به عوامل مختلف تغییر می کند.

چاه بازکنی اکباتان رایگان


خدمات لوله بازکنی در اکباتان

لوله بازکنی در اکباتان : باز کردن لوله های سخت و سیمانی رفع گرفتگی لوله های آشپزخانه  | حمام | رایز های اصلی و فرعی | انواع لوله های چدنی و قیر و نخاله با دستگاه های بروز و پیشرفته و بدون کنده کاری  | تضمین با فاکتور معتبر.

تخلیه چاه اکباتان : تخلیه انواع چاه در اکباتان ،تخلیه چاه سپتیک ، منحول ،اگو شهری و… تخلیه کامل چاه در اکباتان با انواع ماشین های ۱۲۰۰۰لیتری و ۸۰۰۰ لیتری همراه با پمپ های سه فاز پر قدرت | پمپ کف کش معمولی و پمپ مکنده و ساکشن |

لایروبی چاه در اکباتان :توسط مقنی های با تجربه به صورت تضمینی با فاکتور با قیمت مناسب، کندن چاه ،وصل کردن لوله های چاه در اکباتان به اگوی شهری و….

در آوردن اشیا از چاه در لوله بازکنی اکباتان : در آوردن گوشی از چاه در اکباتان ،در آوردن حلقه دستبند ، گردنبند ،انگشتر ،چاقو و …در اکباتان با دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت تضمینی.

لوله کشی در اکباتان : لوله کشی جزئی و کلی فاضلاب در اکباتان ، تعویض شیر آلات ساختمان ، نصب توالت فرنگی و ایرانی ، قیر گونی و کاشی کاری آن ” تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس توسط لوله کش ماهر و با تجربه.

در ادامه با انواع فنر های لوله بازکنی اکباتان و روش های بازکردن آن آشنا خواهید شد

با تمامروش های باز کردن گرفتگی لوله ها در اکباتان آشنا شدید. باز کردن با استفاده از فنر، با استفاده از ساکشن کردن با استفاده از پمپ هوا و چندین و چند روش دیگر که در مورد هر کدام از این روش ها توضیحاتی داده شد. اما امروز می خواهیم در لوله بازکنی اکباتان مطالبی درباره انواع فنر بگوییم. با شناختن انواع مختلف فنرهای لوله بازکنی بهتر می توانید مشکل گرفتگی لوله ها را حل کنید.


اگر دچار گرفتگی در چاه بازکنی اکباتان شدیم چکار کنیم؟

لوله بازکنی در منطقه اکباتان

گر شما بدانید که گرفتگی لوله ناشی از چه عاملی است می توانید به کارشناس ما کمک کنید تا با انتخاب فنر مناسب، کار، سریع تر و با هزینه ی کمتر انجام شود. یا حتی شاید خودتان با استفاده از فنر دستی و سری های مختلف آن لوله را باز کنید.

 

انواع فنرهای لوله باز کنی

فنرهای لوله بازکنی در اکباتان به چند دسته تقسیم بندی می شوند که هر کدام برای کاری خاص و برای مکان های مختلف استفاده می شوند. اگر شما از کارشناسان لوله بازکنی اکباتان برای باز کردن لوله ها کمک گرفته باشید می بینید که با توجه به نوع گرفتگی، مسیر آن و میزان گرفتگی از فنرها و حتی ابزارهای متفاوتی استفاده می کنند. انواع این دسته بندی به شکل زیر است:

فنرهای لوله بازکنی دستی درلوله بازکنی اکباتان

این فنرها کوچک هستند و طول آن ها از ۴ متر تا ۲۰ متر موجود است. از این فنرها بیشتر به نام فنر خانگی یاد می شود چون هر کسی می تواند یکی از این فنرها را که محدوده ی قیمتی آن از حدود ۲۰ تا ۱۵۰ هزار تومان می باشد تهیه کند و در مواقعی که گرفتگی لوله پیش می آید از این فنرها استفاده کند. به شرط اینکه هنگام کار با این ابزار به جای باز کردن لوله موجب ترکیدگی لوله نشوید و مهمتر از آن، به خودتان آسیب نزنید.

لوله بازکن
دستگاه فنر زنی دستی

این فنرها در بازار موجودند و بسته به اینکه چه قطری و چه طولی می خواهید می توانید، هر کدام از آن ها را تهیه کنید. قابل ذکر است که این وسیله سبک است و میتوان آن را به راحتی حمل کرد. چون این فنر باید با دست چرخانده شود آن چنان قدرت زیادی ندارد و برای گرفتگی های جزیی می توانید از این فنر استفاده کنید. در صورتی که گرفتگی شدید بود با شماره تلفن لوله بازکنی اکباتان (۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰) که از شعب لوله بازکنی نوین می باشد تماس بگیرید.


فنرهای لوله بازکنی شارژی در اکباتان

فنرهای لوله بازکنی اکباتان  شارژی نوع دیگری از وسایل لوله بازکنی است که اساس آن همان فنر است. اما این بار فنر به یک ابزار به شکل تفنگ متصل است که توسط نیروی محرکه ی باتری هندل می شود. این فنرها ها نسبت به فنرهای دستی قدرت بیشتری دارند و ابعاد آن نیز مختلف است. تعدادی از آن ها با وزن سبک و ابعاد کوچک موجود است تعدادی هم وزن سنگین دارند که حمل این دستگاه ها سخت تر از انواع دیگر است.

لوله بازکنی تهران
دستگاهی فنر زنی شارژی

قیمت فنرهای لوله بازکنی شارژی نیز چندان گران نیست و اگر نیاز بود و تخصص هم در کنار آن بود، می توانید آن را تهیه کرده و در منزل نیز استفاده کنید. به دلیل داشتن نیروی محرکه، این مدل ها بهتر از فنرهای دستی هستند. اما به همان نسبت اگر بلدکار نباشید، خطرناک تر نیز هستند.خود بنده ترجیح می دهم به جای این همه زحمت و حتی خطر پذیرفتن ریسک، با یک تماس با لوله بازکنی اکباتان قضیه را ختم به خیر کنم.


فنرهای لوله بازکنی برقی لوله بازکنی در اکباتان

فنرهای لوله باز کنی خود به دو دسته تقسیم می شوند. فنر برقی دستی و فنر برقی پایه دار.

فنر لوله بازکنی برقی دستی

این فنرها تمام گرفتگی های مسیر را می شکافد و جلو می رود . اما نکته ی مهم درباره ی این نوع فنرها این است که اگر دست اهل فن و متخصص آن نباشد، هم زمان که مسیر را می شکافد و لوله را باز می کند، خود لوله را نیز می شکافد و دردسرهای جبران ناپذیری ایجاد می کند.

ایراد اصلی این کار چیست؟

ایراد اصلی این ابزار این است که گاهی به علت قدرت زیاد کنترل آن سخت می شود و از دست رها شده، فاجعه می آفریند. قیمت این ابزار متفاوت است. ولی می توان در محدود قیمت ۱ الی ۵ میلیون چیزهای خوبی تهیه کرد. وزن این ابزارها در حدود ۲۰ الی ۵۰ کیلوگرم متغیر است.

لوله بازکنی اکباتان
دستگاه فنر زنی برقی دستی

فنرلوله بازکنی برقی پایه دار لوله بازکنی اکباتان

این فنرها با برق شهری کار می کنند، دارای قدرت بسیار زیاد هستند و در عین حال امن و ایمن هستند. چون جای آن ها ثابت است و امکان رها شدن یا فرار کردن فنر وجود ندارد.  وزن این ابزارها بسیار زیاد است و نمی توان به سادگی آن را حمل و نقل کرد. برای باز کردن گرفتگی تمام لوله ها، می توان از این دستگاه استفاده کرد. این ها دارای مخزنی هستند که بعد از کار می توان لوله را در آن جمع کرد. کارشناس ما در لوله بازکنی اکباتان بسته به نوع گرفتگی از سری های متفاوتی استفاده می کند تا بتواند کار را درست و کامل انجام دهد. بهتر است کمی هم با سری های مختلف فنرهای لوله بازکنی آشنا شویم.


توصیه های ایمنی در لوله کشی ساختمان که باید توسط اکیپ فنی رعایت شود:

در هنگام لوله کشی ساختمان باید چند نکته ی ضروری را در ذهن بسپاریم که لوله کشی ساختمان به هم نخورد مطالب کامل با توضیحات مفصل را در لوله بازکنی شریعتی بخوانید.

انواع مختلف سر فنرهای لوله باز کنی در منطقه اکباتان

ما در لوله بازکنی اکباتان انواع مختلف سری های موجود را داریم و البته استفاده از آن برای همکاران ما که تجربه و تخصص بسیار خوبی دارند کار دشواری نیست.

سر فنر برسی

این سر برای لوله هایی است که گرفتگی آن کم یا ضعیف است. این سر را به فنر متصل می کنند و ضمن جلو رفتن فنر، علاوه بر باز شدن لوله، آن را جرم گیری نیز می کند. آسیب این نوع برای لوله ها بسیار کم است .

سر فنر الماسی

این سر برای مواردی است که گرفتگی لوله شدید باشد و با موارد دیگر قابل حل نباشد. مخصوصاً در مواردی که گرفتگی با مصالح بوده و باز شدن لوله بسیار سخت شده است.

سر چاقویی فنر لوله بازکنی در اکباتان 

سر چاقوی نیز برای گرفتگی های شدید است که مسیر طوری مسدود شده که امکان باز شدن نیست مگر با استفاده از سری چاقویی. این سر شکل چاقو دارد و مانند چاقو نیز عمل میکند.

سر ضد اسید

این مورد برای جاهایی استفاده می شود که ممکن است فاضلاب آن ها اسیدی باشد و باعث خوردگی سر فنرهای دیگر شود. چون گاهی پیش می آید که زمان ماندن فنر در فاضلاب یا لوله بیشتر از تایم های نرمال باشد.

سر فنر نیزه ای

این سر مانند چاقو است اما تیزتر از آن و برای گرفتگی هایی استفاده می شود که نیاز به شکستن و فرو رفتن در آن است.

سر کوزه ای فنر

سر فنر کوزه ای را زمانی استفاده می کنند که گرفتگی کم است اما با سر فنر برسی حل نمی شود.

سر فنر ریشه بر

برای بریدن یا پاره کردن گرفتگی هایی از نوع گرفتگی با موهای زیاد است. که این حالت های توری را پاره می کند و لوله را باز می کند.

دو نوع سر فنر دیگر وجود دارد که برای اتصال فنرها به یکدیگر در مواردی که فنر کوتاه باشد استفاده می کنند.

 


خدمات لوله بازکنی در اکباتان

در این قسمت مبحث مربوط به فنرها به پایان می رسد لوله بازکنی اکباتان امیدوار است این مطلب برای شما مفید بده باشد. ما پذیرای انتقادات و پیشنهادات سازنده ی شما هستیم. برای تماس با لوله بازکنی اکباتان با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس حاصل فرمایید.


 سوالات رایج پیرامون لوله بازکنی در اکباتان

 

درآمد ماهیانه لوله بازکن ها چقدر است؟

لوله بازکنی و تخلیه چاه بستگی به تعداد مشتری دارد به طور میانگین اگر شما روزانه سه یا چهار نفر مشتری داشته باشید درآمد ماهیانه تقریبا ۴میلیون می شود.

چاه ریزشی چه خطراتی برای ساختمان دارد؟

اگر چاه ریزش کند و شما دیر متوجه شوید ممکن است کف پارکینگ شما یکدفعه به داخل چاه ریزش کند. در هر صورت خطراتی نظیر افتادن ماشین در چاه یا انسان رخ می دهد.همچنین برای ستون های اصلی ساختمان نیز خطرات بزرگی به همراه دارد.

تفاوت بین لوله پلیکا با لوله های پلی اتیلن و بوش فیت چیست؟

لوله های پلی اتیلن جدید ترین لوله های ساخته شده است طوری که هیچ درزی ندارد. زانو و مشاعات آن ها بااستفاده از اتوی مخصوص لوله کشی می کنند. بوش فیت نیز بهتر از لوله پلیکا می باشد. زیرا داخل آن به صورت لغزنده بوده و گرفتگی آن نسبت به پلیکا کم تر است.

شرکت لوله بازکنی اکباتان چه خدماتی را ارائه می دهد؟

ما در اکباتان خدماتی نظیر : باز کردن لوله تخلیه چاه درآوردن اشیا از چاه لوله کشی انواع فاضلاب آب و…تشخیص ترکیدگی و تعویض کاسه توالت تغییر آن به فرنگی و برعکس انجام می دهیم.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید…a