لوله بازکنی انقلاب 09101702050 چاه بازکنی خیابان انقلاب

شماره لوله بازکنی انقلاب با شماره گیری 09101702050 در تمام شبانه روز با ما تماس بگیرید.

شرکت لوله بازکنی انقلاب با تیم کاملا حرفه ای و تجهیزات پیشرفته، در خدمت شماست. اگر شما نیز با مشکل گرفتگی لوله در اتقلاب روبرو شدید، کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید. خدمات لوله بازکنی انقلاب 24 ساعته در خدمت شما است. ارائه خدمات رفع گرفتگی لوله در انقلاب با کیفیت عالی و بدون خرابی ارائه می شود.

مزیت تماس با لوله بازکنی انقلاب

✅ مزیت شرکت نوین✅ بهداشتی و بدون کثیفی
نوع ضمانت تضمین با فاکتور
✅ نحوه انجام کار فنر مکانیکی و پمپ هوا
زمان خدمات دهی 24 ساعته بدون تعطیلی

لوله بازکنی انقلاب

در زندگی روزمره مشکلات مربوط به لوله‌ ها و سیستم‌ های آب و فاضلاب، معمولا در همه خانه‌ ها و ساختمان‌ ها پیش می‌ آید. این مشکلات در طولانی مدت باعث آسیب جدی به سیستم لوله کشی، اختلال در کارکرد لوله ها و راحتی ساکنین می شوند.

مشکلاتی از قبیل بسته شدن مسیر لوله‌ ها، نشتی‌ ها، پر شدن چاه و کاهش تخلیه آب که نیازمند بررسی و تعمیرات فوری هستند. در این مواقع، دسترسی سریع به خدمات لوله‌ بازکنی انقلاب بسیار اهمیت دارد. اولویت ما پاسخگویی 24 ساعته و کسب رضایت مشتریان به این گونه مشکلات است.

خدمات لوله‌ بازکنی انقلاب از شعبه های لوله بازکنی مرکز تهران با بهره گیری از تجربه ی متخصصان حرفه ای، خدماتی کارآمد و قابل اعتماد را برای شما فراهم می آورد. از آنجا که این گونه مشکلات معمولاً در هر زمانی اتفاق می افتند، دسترسی به یک خدمات لوله‌ بازکنی سریع و قابل اعتماد از اهمیت بالایی برخوردار است.

در نهایت، با توجه به اهمیت این خدمات، انتخاب یک شرکت با تجربه و معتبر در این زمینه، می‌تواند به شما کمک کند تا مشکلات لوله‌های خود را به سرعت و به نحو مطلوب حل کنید.

هنگام نیاز به لوله بازکنی انقلاب چه باید کرد؟

اگر مشکلاتی از قبیل گرفتگی لوله، گرفتگی توالت برایتان رخ داد فقط با شماره 09101702050 تماس بگیرید. شرکت لوله بازکنی در منطقه انقلاب تعطیلی ندارد و خدمات کارآمد بدون هزینه اضافی انجام می شود. متخصص لوله بازکنی انقلاب با روش های تضمینی و فوری مشکل گرفتگی را برطرف می کند.

معرفی منطقه انقلاب

میدان انقلاب یا (میدان 24 اسفند) در تقاطع خیابان های انقلاب، کارگر و آزادی قرار دارد و یکی از میدان های مهم  پایتخت به شمار می رود. به طوری که می توان در این منطقه با وسایل نقلیه عمومی به بسیاری از جاذبه های دیدنی دسترسی پیدا کنید.

در اطراف میدان انقلاب یا خیابان انقلاب اسلامی کتابفروشی های زیادی وجود دارد. سینما بهمن در شمال شرقی میدان، سینماهای تماشا مرکزی و پارس در جنوب غربی میدان واقع شده اند.

از دیگر مکان‌های نزدیک به این میدان می‌توان به دارالترجمه و خیابان‌ های کارگر شمالی و جنوبی و دانشگاه تهران، در ضلع شرقی میدان انقلاب اشاره کرد.

خدمات لوله بازکنی میدان انقلاب و تخلیه چاه انقلاب 09101702050 هم اکنون تماس بگیرید

تشخیص گرفتگی لوله فاضلاب در انقلاب

تشخیص گرفتگی فاضلاب در منطقه انقلاب یک مسأله مهم است که نیازمند بررسی دقیق و تخصصی است. گرفتگی لوله به دلایل مختلفی از جمله انسداد لوله‌ ها، زنگ زدگی لوله‌ ها، نقص در سیستم فاضلاب و یا انسداد در تخلیه فاضلاب اتفاق می افتد. در زیر چند نکته برای تشخیص گرفتگی فاضلاب بیان می کنیم:

1. بوهای نامطبوع از لوله ها: بوی بد از لوله‌های فاضلاب یکی از نشانه‌های احتمالی گرفتگی است. اگر بوی نامطبوعی حس کردید، به احتمال زیاد گرفتگی در سیستم فاضلاب وجود دارد.

2. کاهش سرعت جریان آب: اگر جریان آب به طور غیر معمولی تخلیه شود یا حتی متوقف شود، نشانه‌ ای از گرفتگی است .

3. تغییر رنگ آشامیدنی: مشاهدخه کثیفی و مواد آلوده مانند گل و لجن در آب آشامیدنی، نشان دهنده ی گرفتگی در سیستم لوله کشی است.

4. فرسودگی فیلتر دستگاه تصفیه آب: هنگام گرفتگی در سیستم فاضلاب،فیلتر های دستگاه‌های تصفیه آب خانگی زودتر از زمان معمول ساییده می شوند.

5. وجود نشتی و چکه کردن آب: بررسی و تعمیر نشتی در نقاط مختلف سیستم فاضلاب می‌تواند به انسداد منجر شود. بررسی و تعمیر نقاط نشتی می‌تواند به رفع مشکل کمک کند.

6. استفاده از دوربین‌ های مخصوص: در برخی موارد، دوربین‌ های تصویربرداری مخصوص برای بررسی دقیق تر داخل لوله‌ ها به تشخیص گرفتگی کمک می کند.

در صورتی که با مشکل گرفتگی فاضلاب مواجه شدید، بهتر است با شرکت تخصصی لوله بازکنی میدان انقلاب تماس بگیرید تا شما را در تشخیص و رفع این مشکل کمک کنند. توصیه می کنیم مطالعه مقاله دریچه بازدید فاضلاب اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تشخیص نشانه های نشتی آب در منزل

تشخیص نشتی آب از طریق علائم مختلفی قابل بررسی است.علائمی مانند همچنین افزایش ناگهانی صورتحساب آب، افزایش رطوبت در دیوار ها و کف داخلی ساختمان و احساس بوی نامطبوع ، نشانه‌هایی از نشتی است.

استفاده از دستگاه تشخیص و دوربین به شناسایی دقیق‌ تر نقاط نشتی کمک می کند. حتماً در صورت تشخیص نشتی، به سرعت اقدام به تعمیر و رفع مشکل اقدام کنید تا از هزینه‌ ها  غیرضروری و خسارات احتمالی به ساختمان و زمین جلوگیری کنید.

با این اقدامات خودتان نیز متوجه نشتی آب می شوید. ابتدا مطمئن شوید که جریان آب داخل و خارج خانه، بسته هستند. صورتحساب آب را در جایی یادداشت کنید و پانزده دقیقه صبر کنید. هیچ کس نباید در این زمان از آب استفاده کند. در مرحله بعدی دوباره رقم کنتور را ثبت کنید. اگر در حین آزمایش شماره کنتور آب مصرف آب را نشان دهد، احتمال نشتی وجود داشته دارد.

لوله بازکنی جمهوری از خدمات دیگر شرکت نوین

لوله بازکنی خیابان انقلاب بصورت شبانه روزی 09101702050

علائم گرفتگی در لوله های فاضلاب

در چند دهه ی اخیر شاهد مشکلات فاضلاب، به علت استفاده بیش از حد از لوله ها و عدم رعایت نظافت مردم هستیم. عوامل مهم دیگری نیز در این گرفتگی های لوله نقش مهمی دارند.

علائم گرفتگی فاضلاب ممکن است شامل بوی نامطبوع از لوله‌ های فاضلاب، کاهش یا قطع جریان آب، بازگشت آب کثیف از سینک‌ها یا توالت، کثیفی آب آشامیدنی کثیف، بوی نامطبوع  و رطوبت در اطراف زمین است.

در صورت مشاهده هر یک از این علائم، با شرکت تخصصی لوله بازکنی خیابان انقلاب تماس بگیرید تا مشکل شما را تشخیص دهیم و راه‌ حل مناسب را انتخاب کنیم. توصیه می کنیم هرچه سریع تر این مشکلات را برطرف کنید تا از خسارات جدی به سیستم فاضلاب و محیط زیست جلوگیری شود.

چه مواردی منجر به گرفتگی لوله می شود؟

ازدحام جمعیت و نیاز به سیستم فاضلاب به دلیل توسعه شهری روز به روز بیشتر می شود . با توجه به این مساله، گرفتگی در زهکشی فاضلاب به دلیل مواد غیرقابل تجزیه مانند چربی‌، مواد معدنی، مواد غذایی و اشیاء بزرگ، ریشه درختان و جامد مانند لوازم بهداشتی یا دستمال رخ می دهد.

مواردی مانند ترک یا زنگ زدگی لوله‌ ها، فشار زیاد در سیستم فاضلاب به دلیل بسته شدن دریچه‌ ها و کارکرد پمپ‌ ها از دیگر دلایل گرفتگی هستند. موارد دیگر دخیل در گرفتگی ها عبارتند از:

 • چربی و مو
 • عدم نظافت سینک
 • مصالح ساختمانی
 • شیب کم لوله
 • تفاله غذایی
 • دستمال، نواربهداشتی
 • جرم و رسوب لوله
 • اجسام سفت و سخت

در صورت وجود هر گونه مشکل لوله ها با شرکت لوله بازکنی انقلاب تماس بگیرید تا با بهترین روش ها در عین حال با کیفیت باا و قیمت پایین، به کمک شما بیاییم.

تخلیه چاه انقلاب

منظور از تخلیه چاه فاضلاب خروج مواد زائد داخل چاه فاضلاب می باشد. عمل تخلیه به علت  مواد جامدی است که از راه لوله کشی فاضلاب وارد چاه فاضلاب می شود.

اگر نیاز به تخلیه چاه دارید، ابتدا باید با شرکت مرتبط در منطقه خود تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید. این شرکت ها نیاز به  اطلاعاتی از شما دارند مانند موقعیت دقیق چاه و نوع مواد موجود در آن سوال می کنند. 

خوشبختانه شرکت نوین با کارکنان باتجربه شما را راهنمایی می کند که چگونه و به چه روش هایی تخلیه چاه را انجام دهید  تا از هرگونه آسیب به محیط زیست جلوگیری شود.

در هر صورت، توجه داشته باشید که تخلیه چاه باید با رعایت استانداردها و مقررات محیط زیستی محلی انجام شود.کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید تا شما را از نحوه ی حدمت و قیمت آگاه سازند.

لایروبی چاه در منطقه انقلاب

مواد لجن موجود که در داخل چاه هستند، قدرت دفع آب توسط چاه را کم می کند. پس از گذشت سال ها، چاه فاضلاب نیاز به تخلیه دارد. این مواد جامد از قبیل مو، مواد لجنی، رسوب پلاستیکی، چربی و پسماند مواد غذایی و فضولات انسانی می باشند.

در این مواقع چاه نیاز به لایروبی دارد، در این مواقع چاه مانند یک لایه ضد آب عمل می کند و مانع نفوذ آب به زمین می شود.شرکت لوله بازکنی انقلاب با در اختیار داشتن پرسنل با تجربه و متخصص باتجربه شبانه روزی آماده به خدمت می باشند.

با استفاده از تجهیزات جدید و پیشرفته در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین خسارت و کثیف کاری محل چاه فاضلاب را تشخیص داده و اقدام به تخلیه آن می نماییم.

شعبه ی لوله بازکنی فاطمی از دیگر مناطق خدمت رسانی

لوله بازکنی انقلاب با روش های تضمینی 

برای اینکه عوامل گرفتی در لوله ها بصورت دائمی برطرف شود. باید خودمان نیز نظافت و استفاده ی اصولی از لوله ها را انجام دهیم. روش های خانگی و دستگاه های برقی هرکدام در مکان خاصی کاربرد دارند.

رفع گرفتگی با روش های خانگی

1. پمپ چاه بازکن: دهانه ی منعطف پمپ را در ورودی لوله فاضلاب و لوله سینک قرار دهید. سپس چندین مرتبه با کمک پمپ و فشار آب، مکش هوا را درون لوله ایجاد کنید. با کمک فشار هوا و فشار آب، مواد جامد مانند مو و زباله غذایی از مسیر لوله خارج می شود.

2.محلول سرکه و جوش شیرین: برای این کار، ابتدا مقداری جوشی شیرین و سرکه را ترکیب کرده و به لوله فاضلاب بریزید. سپس منتظر بمانید تا مواد درون لوله اثر کند. این مخلوط قابلیت تجزیه مواد معدنی، چربی‌ ها دارد. سپس مقداری آب بریزید این یک روش اقتصادی که در خانه‌ها معمولاً استفاده می‌شود.

3. محلول های رقیق صنعتی: محلول رقیق اسیدی یک مخلوط شیمیایی شامل اسید استیک، اسید هیدروکلریک محلول در آب است. این محلولها معمولاً برای پاکسازی و ضدعفونی لوله، رفع رسوبات و چربی ها استفاده می شود. این محلولها باید با احتیاط و در شرایط ایمن استفاده کنید تا به سطوح و پوست آسیبی نرسانند.

رفع گرفتگی با دستگاه های پیشرفته و بدون تخریب

1. گیره دستی (گیره فاضلاب):  این ابزار یک قطعه مهم در انجام خدمات لوله بازکنی انقلاب است که به گرفتگی یا عامل آن، متصل می شود و به آرامی شی را از لوله یا سیفون خارج می کند. 

2. ژنراتور برقی (فنر برقی): فنر برقی، یک دستگاه مکانیکی است که با اتصال به برق شهری، جریان الکتریکی را به  انرژی حرکتی تبدیل می کند. این دستگاه با چرخش فنر فولادی درون لوله، گرفتگی های آهکی، زباله و موهای زائد را از مسیر لوله خارج می کند.

3. پمپ فشار هوا: پمپ تراکم هوا یا همان پمپ هوای فشرده، یک وسیله مکانیکی برای ایجاد هوا با فشار بالا در لوله های آهنی استفاده می‌شود. این پمپ‌ها از یک مکانیزم مخصوص برای فشرده کردن و جمع آوری هوا استفاده می‌کنند. پمپ‌ فشار هوا قادر به انتقال هوا به طور موثر به سمت سیستم زهکشی کاربرد دارد.

4. دستگاه مکش: دستگاه مکش لوله بازکنی خیابان انقلاب یک وسیله برای پاکسازی رسوبات و باز کردن لوله های اصلی استفاده می شود. این دستگاه با ایجاد فشار و مکش قوی، مواد را از داخل لوله خارج کرده و لوله را پاکسازی می‌کند. معمولاً دستگاه‌ های مکش لوله بازکنی انقلاب دارای موتورهای قدرتمند و بدون تخریب هستند که 100% تضمین شده، گرفتگی را برطرف می کنند.

لوله بازکنی منیریه از خدمات مربوط در این زمینه

مراحل کار سرویسکار لوله بازکنی انقلاب

پس از تشخیص مشکل چاه و فاضلاب توسط سرویسکار، از ابزاری متناسب با نوع گرفتگی استفاده می کند. در این میان ابزار و دستگاه های مختلفی وجود دارند. در صورت نابلدی سرویسکار، منجر به آسیب به خطوط لوله می شود.

ولی با تجربه ی بالای کارکنان شرکت نوین و اعزام نیروهای حرفه ای تمام خدمات با نهایت کیفیت خدمت شما ارائه می شود. سرویسکاران با آشنایی کامل به دستگاه های پیشرفته، بدون کم ترین خطا مشکل فاضلاب را برطرف می کنند.

خدمات ما در لوله بازکنی انقلاب

 • رفع گرفتگی انواع توالت
 • رفع گرفتگی سینک آشپزخانه
 • لوله حمام،خروجی لباسشویی،تراس
 • رفع انسداد لوله ناودان، پارکینگ و لوله اصلی
 • تعمیرات و آب بندی سینک
 • تعمیر فلش تانک
 • در آوردن اجسام از فاضلاب با دستگاه مکنده
 • رفع نم و تشخیص آن با دستگاه دیجیتال
 • تخلیه انواع چاه قدیمی و معمولی بدون کثیف کاری
 • لوله بازکنی بهارستان از خدمات دیگر شرکت نوین

انتخاب بهترین متخصص لوله بازکنی انقلاب

مشکلات چاه و فاضلاب در طول سال برای همه اتفاق می کند. سرویسکاران زیادی در این زمینه ناآگاهانه با افراد یا شرکت های لوله_ بازکنی ارتباط برقرار می کنند. که می تواند مشکلاتی را ایجاد کند. تخصص و تجربه شط لازمه این خدمت است. تعهد کاری برای کلیه کارهای خدماتی از جمله لوله بازکنی انقلاب است.

از مزایای انتخاب لوله بازکنی در انقلاب

 • قیمت مناسب و سرویس دهی فوری بدون تعطیلی 24 ساعته
 • کاملا بهداشتی، استفاده از فنر جداگانه
 • ابزارهای ضدعفونی شده
 • باز کردن لوله های سخت و سیمانی (تضمینی)
 • سرویسکاران با تجربه و حرفه ای
 • ارزان تراز همه جا، زیر قیمت همکاران 
 • سرویس دهی در 15 دقیقه کل مناطق
 • ارسال نیرو از نزدیک ترین شعبه به محل شما 
 • همراه با مهر و فاکتور معتبر با ضمانت

خدمات لوله بازکنی انقلاب چگونه ضمانت و پشتیبانی می شود؟

انجام خدمات تضمینی در اولویت کار ماست متخصصین ما بعد از اتمام کار با ارائه ی فاکتور معتبر و ضمانت دو هفته ای خیال مشتری را از لحاظ ضمانت و پشتیبانی آسوده می شود.

از زمان تماس تا رسیدن سرویسکار چقدر طول می کشد؟

با توجه به شعبات بالا در نقاط و محدوده میدان انقلاب و همچنین سرویسکاران با وسیله نقلیه موتوری در مدت 20 دقیقه به آدرس مورد نظر اعزام می شوند.

آیا هنگام کار با دستگاه فنر باعث ایجاد آلودگی و صدای مزاحم می شود؟

قابل توجه است این شرکت دارای دستگاه های بروز و سرویسکاران با مهارت امکان ایجاد مشکلات کثیفی و آلودگی به حداقل ممکن رسیده است.

راه دسترسی سریع به لوله بازکنی انقلاب چگونه است؟

برای دسترسی فوری و شبانه روزی به لوله بازکنی انقلاب تنها کافیست با شماره 09101702050 تماس حاصل فرمایید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!