لوله بازکنی تجریش


به  وب سایت خدماتی و تاسیساتی لوله بازکنی تجریش خوش آمدید.بهترین و باکیفیت ترین خدمات تاسیساتی ساختمان را از ما بخواهید. تماس مستقیم و بی واسطه ۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰


خدمات تاسیساتی چاه و فاضلاب در چاه بازکنی تجریش

همه ی ما بارها با برچسب های تبلیغاتی و شماره تماس شرکت ها و مشاغل خدماتی از جمله لوله بازکنی و تخلیه چاه که شبانه به در و دیوار خانه و مغازه هایمان جسبانده اند،مواجه شده ایم.اولین چیزی که پس از دیدن این برچسب ها که چهره و نمای ساختمان را نیز خراب و زشت کرده اند، به ذهنمان می رسد این است که چگونه ساختمان را از شر این برچسب ها خلاص کنیم؟کمتر کسی این شماره ها را به ذهن خود می سپارد.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نقطه زن حرفه ای بدون خطا در لوله بازکنی تجریش

ولی آیا تا کنون با مشکلات چاه و فاضلاب روبرو شده اید؟در این گونه مواقع برای رفع مشکل ترکیدگی لوله های فاضلاب یا دیگر مشکلات فاضلاب ساختمان خود چه کرده اید.ما جواب این سوال را در قسمت تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه را به شما توضیح می دهیم. اگر در منطقه تجریش تهران ساکن هستید کافی است در گوگل عبارت تجریش  را سرچ کنید.تا شرکت ما نیروی کار خود را جهت رفع مشکل به محل اعزام کند.

لوله بازکنی در تجریش

ارزان ترین شرکت لوله بازکنی در تجریش

از بین سایت ها و شرکت های لوله بازکنی کدام شرکت را انتخاب کنیم؟ تا با کمترین هزینه در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات لوله بازکنی را دریافت کنیم؟ شرکت ما با ۱۳۵ اکیپ فنی و سرویس کار در سراسر تهران. در صورت تماس مشتری اقدام به اعزام نزدیک ترین اکیپ خود به تجریش خواهد نمود.


چرا باید به شبکه فاضلاب شهری بپیوندیم؟

جواب این سوال با توضیحات کامل در صفحه ی لوله بازکنی شهرک ولیعصر آمده است برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

قیمت لوله بازکنی در تجریش

قیمت خدمات لوله بازکنی تجریش با سایر نقاط تهران یکسان است.و طبق نرخ اتحادیه محاسبه می شود، معمولا روش کار اینگونه است که لوله بازکن برای باز کردن لوله با فنر کار خود را آغاز می کند.در بیشتر موارد گرفتگی رفع می شود. اما اگر مشکل بزرگتر بود گرفتگی با مواد چسبنده مانند سیمان و … باشد باید از مواد لوله بازکن و پمپ تراکم هوا و فنرهای سر مته دار برای باز کردن لوله استفاده شود.در هر کدام از روشها هزینه لوله بازکنی متفاوت است. ولی به صورت میانگین می توان گفت نرخ لوله بازکنی در شرکتهایی که زیر نظر اتحادیه هستند از ۷۰ هزار تومان شروع شده و در بعضی موارد تا ۲۵۰ هزار تومان هم بالا می رود.برای آشنایی بیشتر با هزینه لوله بازکنی به این مقاله مراجعه کنید.


چرا ادعا می کنیم لوله بازکنی تهران بهترین انتخاب شماست؟

 • به دلیل تجریه زیاد سرویس کاران،مشکلات چاه و فاضلاب ساختمان را در کمترین زمان ممکن عیب یابی می کنند.
 • همکاری با سرویس کاران متعهد و با اخلاق
 • عیب یابی و رفع عیوب لوله و اتصالات بدون کثیف کاری
 • ارائه فاکتور طبق نرخ مصوب و عرف شهر تهران

انرژی بیوگاز (گاز زیستی) چیست ؟
انزی بیوگاز از تزکیب مواد آلی بدست کمی آیند و در سوخت و پخت و پز از آن استفاد می شود .

شناخت بیشتر انرژی بیوگاز

  لوله بازکنی نوین ، تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران در کنار خدماتی که ارائخخه می دهد آموزش ها و مقالاب جالبی در زمینه رفع گرفتگی لوله و مقالات مرتبط با لوله بازمکنی و تخلیه چاه برایش شما عزیزان گرد آوری کرده است  . در ادامه مقاله با ما همراه باشید.
انرژی بیو گاز (گاز زیستی) یکی از تمیزترین ، بهترین ، قابل کنترل ترین و قابل تجدیدترین گازهای جایگزین سوخت های حیاتی می باشد . انزی بیوگاز مخلوط گاز های است که در اثر تجزیه مواد آلی بدون حضور اکسیژن یعنی به صورت بی هوازی تولید می شود.انرژی بیوگاز یا همان گاز زیستی در حقیقت انرژی حاصل از تخمیر فضولات حیوانی و باقیمانده‌های گیاهی و به طور کلی ضایعات آلی است که در اثر این فرآیند گازهای متان و دی‌اکسید کربن آزاد می‌ شوند.

فواید انرژی بیوگاز

 انرژی بیوگاز را می توان ، از مواد اولیه ای مانند ضایعات در کشاورزی ،  زباله ها ، کود های دامی ، مواد زائد مواد غذایی  ، فاضلاب بدست آورد. اما گاز متان چه فوایدی دارد ؟ 
از حاصل گاز متان آزاد شده در این فرآیند می‌ توان  در سوخت ، گرم کردن ، پخت و پز  و تبدبل گاز به گرما در موتورهای گازی و در مناطق روستایی برای تامین برق یا سوخت مصرفی شان را تامین نمود.
فواید انرژی بیوگاز چیست ؟

چگونگی کشف انرژی بوگاز

انرژی بیوگاز حدود ۲۰۰ سال پیش با مشاهده به گازهای تصاعدشده از لجن زارها و باتلاق‌ ها و  که قابل اشتعال شدن نیز هستند  کشف شد. و در ایران نخستین بار شیخ‌ بهایی در گرم‌کردن حمام در اصفهان از این انرژی استفاده کرد.
استفاده از انرژی بیوگاز به صورت امروزی پس از جنگ جهانی دوم مطرح شد و  هم چنین در کشورهایی همچون  : آمریکا ، آلمان ، هندوستان  ،هلند فیلیپین و چین در بهره‌مندی از بیوگاز ، توسعه و گسترش، آن را مورد تحقیق و بررسی قرار داده‌اند. در سال‌های اخیر هدف از فناوری بیوگاز از تولید انرژی به حفاظت از  محیط‌ زیست تغییر یافته. این پیشرفت در کشورهای توسعه‌ یافته‌ای مثل ، هلند و دانمارک که محصولات کشاورزی در آن ها به وفور یافت می شود ،استفاده از این فناوری ، بخوبی مشاهده می شود.

قدمت تاریخی بیوگاز

قدمت استفاده از بیوگاز در ایران به سه قرن قبل بر می گردد. دوران استفاده از سوخت گاز متان در حمام شیخ بهایی اصفهان وجود داشته. و در ایران نیز تحقیقات گسترده ‎ای در زمینه کاربرد انرژی بیوگاز در حال تحقیق و بررسی است ، استفاده از این ترکیب آلی ، آینده  روشنی برای بخش انرژی کشور دارد. وا کنون بیوگاز، یکی از منابع مهم تأمین انرژی در دنیاست که بطور مستقیم در تأمین انرژی حرارتی و روشنایی ، درمیکرو توربینها ، پیلهای سوختی ، مولدهای احتراق داخلی و…  در جهت تولید برق مورد استفاده می گیرد.

فرایند تولید انرژی بیوگازفرآیند تولید بیوگاز

حیوانات در شرایط بی‌ هوازی ( بدون حضور اکسیژن ) گازهایی بیوگاز را تولید می‌کنند. این عمل را می‌توان در شرایط کنترل شده آزمایشگاهی  از طریق ردستگاه تخمیرکننده یا هاضمه (Digester) انجام داد. در حال حاضر روش مرسوم دستیلبی به انرژی بیوگاز در روستاهای کشور ما ، سوزاندن فضولات خشک شده است و با این عمل چیزی جز مقادیری خاکستر که دارای (فسفر، پتاسیم و…) است، به دست نمی‌آید و  حتی مقادیر زیادی ازمواد مغذی و نیتروژن نیز از بین می‌رود. برای استفاده بهینه از این انرژی بیوگاز ، تاسیسات و تجهیزات خاصی را لازم داریم.
سیستم‌های تولید بیوگاز دارای ۳ قسمت اصلی هستند که یا روی زمین یا زیرزمین بنا می‌ شوند:
۱ ـ حوضچه و کانال ورودی
۲ ـ مخزن هضم‌کننده
۳ ـ حوضچه و کانال خروجی

سیستم تولید بیوگاز

مواد آلی را در حوضچه ورودی به نسبت تقریبا مساوی با آب ترکیب می کنند تا رقیق شود ، سپس  در مرحله بعد این مواد توسط لوله‌ای به مخزن تخمیر انتقال داده می شوند. در مخزن با واکنش های شیمیایی بی‌هوازی (بدون اکسیژن)به واسطه ی مجموعه‌ای از باکتری‌ها فرایند تخمیر و تولید گاز متان انجام شده و گاز حاصل ، سپس از قسمت بالایی مخزن یا همان (انبازه گاز) جمع‌آوری شده و ازاین قسمت به حوضچه و کانال خروجی منتقل می‌شوند .
بقایای مواد آلی نیز پس از تخمیر به عنوان کود با کیفیت کشاورزی استفاده می گردد . مهم ترین و اولین مرحله ایجاد یک سیستم بیوگاز احداث یک مخزن است که برای این عمل باید مطالعات دقیقی روی شرایط خاک و سطح آب زیرزمینی انجام شود.

فواید انرژی بیوگاز در زندگی امروزی

بیوگاز به عنوان یک :
 • منبع انرژی محلی و تجدید پذیر
 • رشد اقتصادی ایران و تضمین منبع انرژی کشورمان
 • جمع آوری مواد زاید شهری و حیوانی در یک جا و جلوگیری از پراکندگی آنها در محیط
 • کاهش در مقدار انتشار گازهای گلخانه‌ای که نابود کننده ی لایه ازون هستند
 •  یک منبع سودآور در اقتصاد کشور
 • بهبود در وضع و کیفیت هوا و روند کاهش بوهای نامطبوع
 • بهبود وضعیت ایمنی صنعتی و خانگی،
 • گاز حاصل از فرآیند تولید بیوگاز بی‌ بو ، بی‌ رنگ و بدون دود است ، و استفاده از بیوگاز در موارد گوناگون
 • استفاده به عنوان کود سالم و مطمئن در کشاورزی

کاربرد بیش تر بیوگاز

 • تولید حرارت : از مقدار یک متر مکعب بیوگاز حدود ۶۵۰۰ الی ۵۲۰۰ کیلو کالری انرژی آزاد می‌ شود. انرژی آزاد شده یک متر مکعب بیوگاز نیز برای پخت سه وعده غذایی یک خانواده شش نفره کافیست.
 • تولید نیروی برق:  از انرژی بیوگاز مانند اغلب انرژی‌ها می‌توان برای تولید الکتریسیته استفاده کرد.
 • سوخت مکمل برای موتورهای احتراق داخلی: بیوگاز یک جایگزین مواد سوختی مانند بنزین و گازوئیل در موتورها می توان به کار برد. و در طی عملیاتی مثل کشیدن آب از چاه‌، در آسیاب‌ها ، دستگاه‌های شالیکوبیو… می‌توان از این منبع خوب انرژی در موتورها بهره مند شد.
 • ساخت موادی همچون : حلال‌های صنعتی ، حشره‌کش‌ها ، خنک‌کننده‌ها ، سیلیکات‌های اکسی،فیلم‌های عکاسی دی‌کلرومتان ( که ماده اولیه برای تولید مواد چربی زدا به کار می رود )‌
 • تولید کود اکسی: پس از انجام عمل تخمیر در فرایند تولید بیوگاز، از فضولات باقیمانده برای کود غنی و مناسب کشاورزی بهره مند شد. این کود برخلاف کودهای حیوانی، فاقد بو است ، محیط‌ زیست را هم آلوده نمی کند.از بین بردن انگل‌های جانوری ، بذر علف‌های هرز .حجم کمتری را اشغال می‌کند، و هیچ اثر جاذبه‌ای برای رشد مگس و پشه و سایر آفت های کشاورزی ندارد.
 •  مواد اولیه در صنایع شیمیایی: بیوگاز شامل ( %۶۵ متان و %۳۵ دی‌اکسیدکربن است) ،  از این گازها می‌توان به عنوان مواد اولیه در تولید بیشتر انرژی بیوگاز با فرآورده‌های شیمیایی به کار گرفت.
 • کمک به حفظ پوشش گیاهان و درختان: با تولید بیوگاز سوخت مورد نیاز انسان تامین شده و دیگر نیازی به قطع درختان و گیاهان نیست. کار با سیستم بیوگاز توسط افراد بی‌تجربه و غیرمتخصص موجب  اسیدی‌شدن خاک‌های منطقه می شوند. و با استف برنامه‌ریزی در زمان و جای مشخص و شرایط کنترل شده و هزینه‌های لازم جبران پذیر است.
 • کمک به بهداشت محیط‌ : نکات مثبت دیگر استفاده از این انرژی به وجود آمدن محیط سالم و بهداشتی، و آلوده نگشتن آب‌های مصرفی ، جلوگیری از شیوع بیماری‌های انگلی می توان نام برد.

لوله بازکنی و تخلیه چاه تجریش

خدمات رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب ( سخت و سیمانی) لوله و رسیدگی به محل شما در کم ترین زمان

تعمیر چاه و حفر چاه تجریش 

تعمیر چاه های ریزشی-قدیمی و حفر چاه توسط مقنی های حرفه ای

چاه بازکنی معتبر در تجریش

خدمات چاه بازکنی فوری در محل به نحو احسنت و تضمینی با فاکتور.

تشخیص ترکیدگی لوله و ترمیم ترکیدگی لوله در لوله بازکنی تجریش

تشخیص لوله ی آسیب دیده با دستگاه و ترمیم شکستگی لوله.

رفع نم و رطوبت و بوی فاضلاب در تجریش

تخصص حرفه ای در زمینه ی پیدا کردن محل دقیق نم-رطوبت ساختمان و اقدام به رفع آن -تشخیص بوی فاضلاب و رفع آن.

درآوردن اشیا قیمتی از توالت و فاضلاب در چاه بازکنی تجریش

خارج کردن اشیا مانند (گوشی، حلقه، انگشتری و …) بوسیله ابزار و چنگگ ها مختص این کار توسط نیروهای ماهر شرکت.

لایروبی و کف تراشی چاه در لوله بازکنی تجریش

لایروبی و کف تراشی به واسطه افراد فعال و خبره تضمین شده و تحویل کار با کیفیت به مشتری.


نصب و تعویض توالت فرنگی به توالت ایرانی در تجریش

نصب توالت فرنگی بدون کثیف کاری تعویض کل لوله کشی کف توالت جابه جایی توالت فرنگی به ایرانی و برعکس با نمایی زیبا و مشتری پسندکافیست با لوله بازکنی تجریش تماس گرفته و پس اعلام مشکل خود،منتظر باشید تا شرکت نیروی خود در تجریش را به محل اعزام کند

 


 

پاسخ به سوالات رایج پیرامون لوله بازکنی در تجریش

 

تشخیص ترکیدگی لوله و نم در لوله بازکنی تجریش چگونه انجام می شود؟

تخشخیص ترکیدگی لوله توسط افراد ماهر با استفاده از دستگاه دیجیتال انجام شده که محل دقیق ترکیدگی را پیدا می کند.

در کنار خدمات لوله بازکنی شرکت نوین چه سرویس هایی ارائه می دهد؟

خدمات مربوط به تخلیه چاه، تعمیر چاه، در آوردن گوشی و حلقه و… از چاه فاضلاب- رفع نم ساختمان و بوی فاضلاب- نصب توالت فرنگی و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و غیره.

طرز کار دستگاه پمپ تراکم هوا به چه صورت است؟

این دستگاه به برق وصل شده و با تراکم هوای ایجاد شده و چربی ها ی لوله را با فشار هوا تخلیه می کند و در زمان کوتاهی گرفتگی سخت لوله ها را از بین می رود.

آیا لوله بازکنی تجریش فاکتور تضمینی داد؟

بله !لوله بازکنی تجریش را بعد از رفع کامل گرفتگی لوله و انجام خدمت  فاکتور تضمینی به مشتری تخویل می دهد.

 

 

صفحه ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)
Call Now Button