لوله بازکنی تهرانسر

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

 

رفع گرفتگی لوله با فنر


لوله بازکنی تهرانسر بهترین سایت لوله بازکنی در تهران بزرگ


لوله بازکنی تهرانسر

مواقعی که آب داخل سینک جمع می شود، سینک بوی بدی می دهد، این ها همه شکایات خانم ها است که، حین شستن ظروف مطرح می شود.آیا تا به حال به خروجی ها  لوله بازکنی تهرانسر ظرفشویی توجه کرده اید؟ می دانید چرا سینک دچار گرفتگی می شود؟ می دانید در هنگام گرفتگی سینک ظرفشویی باید چه کار کرد.

چه عواملی باعث گرفتگی لوله ها می شود؟

برای پیشگیری از گرفتگی لوله درتهرانسر چه کاری می توان انجام داد؟ روش های باز کردن گرفتگی لوله های توالت را در مقاله ی لوله بازکنی انقلاب دیگر ما بخوانید.

حتماً به خروجی ها و لوله های زیر سینک توجه کرده اید. لوله ی منحنی زیر آن که به آن شترگلو گفته می شود، دقیقاً همان جایی است که مقدار زیادی مواد زائد درون آن گیر می کندو مانع از خروج آب می شود. علت بوی بد نیز همین است که وقتی تکه های غذا و چربی و خرده نان در این قسمت منحنی جمع می شود لوله بازکنی تهرانسر به علت زمان زیاد، ماندن دچار فساد می شوند.


روش های جلوگیری و بازکردن گرفتگی لوله

ما در لوله بازکنی سعادت اباد نیز در مورد چربی زدایی توضیح دادیم.و این فاسد شدن است که علت بوی بد سینک ظرفشویی می شود.موارد دیگری مثل مو و آشغال میوه نیز همین وضعیت را برای سینک ایجاد می کنند. البته به نظر من مو، عامل اصلی است و جمع شدن آن یک حالت توری در مسیر ایجاد می کند.و همه مواد را نگه می دارد و عاقبت گرفتگی لوله ها را خواهیم داشت. ما در لوله بازکنی تهرانسر به روش های جلوگیری و بازکردن گرفتگی لوله می پردازیم.

لوله بازکنی تهرانسرتوصیه ی لوله بازکنی تهرانسر پیشگیری از گرفتگی لوله ی سینک ظرفشویی

لوله بازکنی تهرانسر که مخصوص همشهریان عزیزمان در این منطقه است مایل به دریافت هزینه های بیهوده از همشهریان نیست. به همین دلیل چنین مطالبی را به شما ارائه می دهیم تا شاید بتوانید قبل از تماس با لوله بازکنی تهرانسر خودتان مشکل را حل کنید. اولین کار برای پیشگیری از گرفتگی لوله در سینک استفاده از توری های خروجی سینک است. کار بعدی، باید حتماً و حتماً یک آبکش کوچک یا یک تفاله گیر کنار ظرفشویی داشته باشیم که هنگام شستن ظروف، از این تفاله گیر استفاده کنیم.


بازکردن گرفتگی لوله های سینک ظرفشویی

برای باز کردن گرفتگی سینک ظرفشویی چند راهکار وجود دارد که قبل از مراجعه به لوله بازکنی تهرانسر بهتر است اول آنها را تست کنید.

روش اول: استفاده حجم زیاد آب گرم است برای بازکردن لوله

اگر مقدار زیادی آب گرم را داخل لوله بریزم ممکن است موادی که مسیر را بسته اند با فشار آب خارج شوند.  چون آب گرم است با حل کردن چربی ها احتمال باز شدن گرفتگی لوله در تهرانسر بالا می رود. توجه کنید که آب جوش نریزید چون ممکن است باعث آسیب به لوله ها شود و ترک بردارند.

روش دوم: استفاده از نوشابه برای باز کردن گرفتگی لوله

شاید شنیده باشید که نوشابه ی گازدار در تهرانسر چه کارهای عجیب و غریبی می کند. همانقدر که برای بدن ما مخرب و مضر است برای کارهای دیگر مفید و کاربردی است. یک نمونه از کارهای عجیب آن استفاده در کارهای لوله بازکنی است.

اولا این که که یک نوشابه سیاه تهیه می کنید. سعی کنید سینک تا حد امکان خشک باشد.

۲.نصف یا یک سوم نوشابه را به درون لوله بریزید.

۳.نصف فنجان هم جوش شیرین تهیه کنید و آن را هم بعد از چند دقیقه روی خروجی آب سینک بریزید.

۴.با دست آن را به سمت دهانه هدایت کنید. بلافاصله واکنش میان جوش شیرین و نوشابه را می بینید.

۵.بعد از گذشت چند دقیقه که واکنش ها آرامتر شدند، دوباره بقیه نوشابه را می ریزیم.

در گرفتگی های شدید چه باید کرد ؟

اگر گرفتگی خیلی شدید نباشد که حتماً باز می شود. ولی اگر گرفتگی لوله شدید باشد دیگر کاری از شما ساخته نیست و باید با لوله بازکنی تهرانسر تماس بگیرید. البته اگر در منطقه ی دیگری از شهر هستید شرکت ما در تمام مناطق شهر دارای شعبه است و می توانید با یک تماس متخصصین ما خدمت شما باشند.

روش سوم: بازکردن سینک ظرفشویی در تهرانسر

بازکردن سینک ظرفشویی کار پیچیده ای نیست و حتی خانم ها هم می توانند خودشان این کار را انجام دهند. البته فقط باز کردن نیست قسمت مهم آن بستن لوله ها است. این کار نیاز به هیچ ابزاری ندارد و تمام اتصالات با دست انجام می شود.

اکثر مواقع که لوله ها باز می شود با صحنه ی بسیار زشت و بوی بدی همراه خواهد بود که نتیجه سهل انگاری و بی توجهی است. ولی به هر حال باید کار را ادامه داد. برای لوله بازکنی تهرانسر این که اطراف را کثیف نکنیم مقداری روزنامه باطله یا نایلون زیر لوله بیندازید و بعد کار را شروع کنید.این کار در شرایطی جوابگو است که گرفتگی فقط در قسمت لوله ی سینک (سیفون سینک) باشد، اما اگر گرفتگی عمقی تر باشد این روش ها پاسخ گو نیستند و به مرحله تماس با لوله بازکنی تهرانسر رسیده ایم.

روش چهارم: بازکردن لوله های سینک با فنر در لوله بازکنی تهرانسر

شرکت های تخلیه چاه تهرانسر هر کدام روش های متفاوتی برای کار خود دارند اما لوله بازکنی تهرانسر در این مواقع از فنر لوله بازکنی استفاده می کند. فنرها در طول های متفاوتی وجود دارند. متخصصان ما با توجه به عمق و مسیر لوله ها و کنار هم قرار دادن تجربیات خودشان تشخیص می دهند. که از کدام مورد استفاده کنند. استفاده از روش های دیگر در تهرانسر نیز بستگی به تشخیص متخصص دارد. در شرایط مختلف استفاده از پمپ هوا پمپ مکنده و سایر موارد ممکن است.


روش خطرناک باز کردن گرفتگی سینک

یکی دیگر از روش های باز کردن لوله ی سینک در تهرانسر  استفاده از جوهر نمک است. این روش اصلاً توصیه نمی شود.ما در تخلیه چاه تهرانسرمی گوییم چون صدمات جدی به لوله ها می زند، علاوه بر آن اگر به سطح سینک های استیل بریزد، لایه ی جلای استیل را می خورد و لکه های زشتی روی سینک به جای می گذارد. مهمتر از همه اینکه، چون اسید است ممکن است به دست شما یا حتی به ریه ها نیز آسیب بزند و اگر چند قطره از آن به صورت یا چشم شما بپاشد عواقب خطرناکی را در پی خواهد داشت.

لوله بازکنی تهران


چرا لوله بازکنی تهرانسر را انتخاب کنیم؟

گاهی بعد از انجام تلاش های متعدد نمی توانیم نتیجه ی مناسبی بگیریم و در نهایت مجبور می شویم به یک لوله بازکنی اطلاع دهیم. برای انتخاب یک لوله باز کنی تهرانسر  چه موردی برای شما اهمیت دارد؟ آیا تجربه فرد مهم است یا هزینه ای که می گیرد؟ آیا زمانی که برای کار می گذارد مهم است یا دقت و مسئولیت پذیری؟ آیا امین بودن فرد برایتان مهم است یا خیر؟

این ها سوالاتی هستند که هر فردی جواب جداگانه ای برای آن ها دارد. ولی ما تعدادی از خصوصیات تخلیه چاه تهرانسر را در اینجا تیتر می کنیم که در صورت تطابق خواسته هایتان با خصوصیات پرسنل و شرکت ما می توانید از نیروهای ما برای حل مشکل گرفتگی لوله کمک بگیرید.


سایر مناطق تحت پوشش خدمات لوله بازکنی؛

شرکت نوین لوله بغیر از لوله بازکنی تهرانسر،مناطق دیگری از جمله:لوله بازکنی شهرک آزادی،لوله بازکنی شهرک استقلال،لوله بازکنی خلیج،لوله بازکنی چیتگر،لوله بازکنی دهکده المپیک،لوله بازکنی آزادی،لوله بازکنی جاده مخصوص،لوله بازکنی شهرک فرهنگیان و سایر مناطق همجوار به صورت شبانه روزی آماده ی سرویس دهی می باشد.


بازکردن گرفتگی لوله ی پشت بام در تهرانسر با دستگاه واتر جت

اگر در تهرانسر هستید و با بارش باران با گرفتگی لوله ی پشت بام مواجه شدید.و در صورتی که با فنر زدن مشکل گرفتگی حل نشد. کافیست با لوله بازکنی تهرانسر تماس بگیرید.سرویس کاران ما با آوردن دستگاه بروز و پیشرفته ای به نام دستگاه واتر جت قادر به بازکردن گرفتگی های سخت مخصوص پشت بام گرفتگی شما را به صورت تضمینی حل می کنند.


ویژگی های لوله بازکنی تهرانسر:

 • تمام پرسنل ما امین هستند.
 • تمامی پرسنل ما با تجربه هستند و می دانند چگونه از تجربیات خود بهره بگیرند.
 • شرکت لوله بازکنی تهرانسر از نفراتی استفاده می کند که خوش قول و مسئولیت پذیر باشند.
 • قیمت های لوله بازکنی نوین طبق قیمت های اتحادیه می باشد و گرفتن هزینه های اضافه به هر دلیل مجاز نمی باشد.
 • زمان تخلیه چاه تهرانسر مهم است و ما در کوتاهترین زمان ممکن بعد از تماس در محل خواهیم بود.
 • شرکت ما دارای دستگاه های متفاوتی است.
 • مجموعه ی لوله بازکنی تهرانسر به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام سال آماده ی خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می باشد.

حوزه های کاری لوله بازکنی تهرانسر

شرکت ما در واقع یک مجمع از فنی کاران و کارشناسان با تجربه است و در زمینه های مختلفی علاوه بر لوله بازکنی فعالیت دارد.

 • تخلیه چاه تهرانسر با تانکر و پمپ و مکنده و همچنین لایروبی چاه ها.
 • تشخیص و رفع نم دادن دیوارها
 • حفر انواع چاه با ارتفاع های متفاوت
 • گچ کاری و سفید کاری
 • لوله کشی ساختمان

 لوله بازکنی تهرانسر

پاسخ به سوالات رایج مشتریان لوله بازکنی تهرانسر


 

آیا لوله بازکنی تهرانسر در ایام کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی کار میکند؟

بله لوله بازکنی تهرانسر با داشتن نیروهای جوان با تحربه با رعایت پروتکل های بهداشتی و داشتن ماسک و دستکش و محلول ضد عفونی به ارائه خدمات لوله بازکنی می پردازد.

آیا لوله بازکنی تهرانسر در ایام تعطیلات عید کار میکند؟

بله لوله بازکنی تهرانسر به علت داشتن شعبه های زیاد در سراسر  تهران به صورت شبانه روزی بدون تعطیلات به ارائه خدمات لوله بازکنی می پردازد.

هزینه ی لوله بازکنی در تهرانسر چقدر است؟

هزینه ی بازکردن گرفتگی لوله ها بستگی به چگونگی گرفتگی دارد اگر مشکل کار آسان باشد هزینه ی معمولی و نرخ اتحادیه ی آن ۶۰هزار تومان می باشد ولی اگر مشکل سخت باشد فرق می کند.

آیا با یک بار کار کردن دستگاه سه نظام آن تمام می شود؟

نخیر!!سه نظام دستگاه ۶عدد است که هنگام استفاده از فنر معمولی مصرف و یا تمام نمی شود.اما هنگامی که گرفتگی سخت باشد و نیاز به فنر رسوب تراش یا سیمان تراش باشد ممکن است سه یا ۴آن ساییده و تمام شود.

آیا لوله بازکنی تهرانسر برای انجام کار خود تضمینی هم دارد؟

بله!!شرکت نوین بعد از انجام هر نوع کا تاسیسات با ارائه ی فاکتور معتبر و تضمین کار انجام شده بامهر معتبر خیال مشتری را راحت می نماید.

مشاهده اینستاگرام ما

 

 

 


}
}]
}

Call Now Button09101702050 برای تماس                 کلیک کنید