شماره لوله بازکنی پاسداران

لوله بازکنی در پاسداران به صورت شبانه روزی با بهترین تجهیزات و تیم حرفه ای انجام می شود. برای دسترسی فوری به خدمات لوله بازکنی پاسداران می توانید با شماره 09101702050 تماس بگیرید. رفع گرفتگی لوله با کیفیت عالی و بدون تخریب و بهداشت می باشد. انجام کار با ضمانت 100% باز شدن لوله و با 2 ماه گارانتی می باشد.

لوله بازکنی پاسداران+ پشتیبانی 24 ساعته

خدماتی که از ما دریافت میکنید با ضمانت کتبی و قیمت مناسب ارائه میگردد. لوله بازکنی پاسداران با فاکتور معتبر به مدت یک ماه ضمانت میشود تا در صورت گرفتگی مجدد لوله ها، به صورت رایگان مشکل گرفتگی را حل کنیم.

لوله بازکنی پاسداران شبانه روزی

شماره چاه بازکنی پاسداران09101702050
شماره تماس مستقیم سرویسکار09126235020
نحوه ارائه خدماتشبانه روزی فوری و تضمینی
روش انجام کارفنر برقی، پمپ تراکم، سه نظام و …
لوله بازکنی پاسداران تهران اعزام نیروی لوله بازکن پاسداران در کم تر از 20 دقیقه 100% تضمینی 09101702050

دلایل گرفتگی لوله در منطقه پاسداران چیست؟

لوله بازکن چهاراه پاسداران با خدمات تضمینی و بهداشتی

لوله بازکنی شرق تهران یکی از شعبه های خدمات رسانی به صورت 24 ساعته است که میتوانید با کلیک بر روی لینک و تماس با متخصصین، بلافاصله سرویسکار لوله بازکن دریافت کنید.

دلایلی که در منطقه پاسداران منجر به گرفتگی لوله فاضلاب میشود:

 • تجمع مواد لجنی، رسوبات و فضولات در لوله
 • افتادن اشیا در چاه فاضلاب 
 • ریختن گرد و خاک یا برگ درختان در لوله فاضلاب پارکینگ و پشت بام
 • ریختن باقیمانده غذا، تفاله چای، روغن و مواد ریز درون لوله سینک
 • تجمع چربی‌ در لوله های زیر سینک 
 • تجمع مو، پرز لباس و فرش در لوله فاضلاب
 • نصب نادرست قطعات لوله و آب بندی 

جهت دریافت خدمات لوله بازکنی در پاسداران فقط با شماره 09101702050 تماس بگیرید

دستگاه های زیادی برای بازکردن گرفتگی های فاضلاب استفاده می شود. از معروف ترین و پرکاربرد ترین این دستگاه ها می توان به فنر برقی (ژنراتور برقی) اشاره کرد. ابزارهای دیگری مانند کمپرسور هوا، واترجت و پمپ مکنده توسط نیروی لوله بازکنی پاسداران پس از بررسی علت گرفتگی استفاده می شود.

فنر برقی با قابلیت های فراوانی که دارد از محبوبیت زیادی برخوردار است. زیرا این ابزار با موتور قوی خود، انواع فنر های مختلف را درون لوله می چرخاند. در نهایت لوله ای تمیز و بدون رسوب تحویل مشتری داده می شود.

لوله بازکنی در منطقه پاسداران با تیم حرفه ای و دستگاه پیشرفته

 • ایجاد سرو صدای کم تر به خصوص در شب
 • حمل ساده و آسان نسبت به سایر دستگاه ها
 • سرعت انجام کار در گرفتگی های مختلف
 • هزینه کم تر و مقرون به صرفه لوله بازکنی
 • باز شدن تضمینی لوله فاضلاب 
 • حداقل کثیف کاری
 • رفع گرفتگی لوله سیمانی 
 • باز کردن سریع لوله های آشپزخانه و سرویس بهداشتی
لوله بازکن پاسدارن در سریع ترین زمان ممکن و قیمت های پایین تر از همکاران

این شرکت با تعداد بالای نیروهای حرفه ای در منطقه پاسداران تهران و همچنین لوله بازکنی نارمک از سرعت و کیفیت بالاتری نسبت به سایر همکاران برخوردار است. وقتی با لوله بازکنی پاسداران تماس بگیرید در کمتر از 20 دقیقه، نزدیکترین شعبه سرویسکار را به محل شما اعزام می کند.

چاه بازکنی پاسداران بدون تخریب و 100% تضمینی انجام میشود

 1. اعزام سریع لوله بازکن به منطقه پاسداران، بعد از تماس مشتری 
 2. بررسی علت گرفتگی لوله و انتخاب ابزار متناسب با لوله فاضلاب (پمپ، فنر برقی یا واترجت) 
 3. روشن کردن دستگاه فنر زنی و چرخاندن فنر لوله بازکنی پاسداران
 4. رسوب تراشی لوله فاضلاب توسط دستگاه فنر زنی لایروبی
 5. تمیز کردن محل کار و ضد عفونی فنر و ابزارها
 6. ضمانت لوله بازکنی با فاکتور معتبر و دریافت قیمت مناسب

چاه بازکنی در پاسداران چگونه خدمات خود را ارائه می دهد؟

لوله بازکنی پاسداران اعزام لوله بازکن فوری نزدیک ترین شعبه به محل شما 09101702050

لوله بازکنی در منطقه پاسداران یکی از خدمات ویژه لوله بازکنی تهران است. هنگام گرفتگی فاضلاب، چاه آشپزخانه و لوله های سرویس بهداشتی وجود یک شرکت معتبر لوله بازکنی پاسداران در اولویت است.

گرفتگی توسط رسوب، مواد غذایی و یا شی خارجی اتفاق می افتد. علائم آن از بوی فاضلاب، حشرات موذی در اطراف لوله، چکه آب، تجمع آب در روشویی و سینک، کف موجود در آب مشخص می شود.

شرکت لوله بازکنی چهارراه پاسدارن و تخلیه چاه پاسداران خدمات رفع گرفتگی لوله را با تجهیزات پیشرفته و کاملا تضمینی انجام می دهد. علاوه بر رعایت بهداشت انجام کار با حداقل کثیف کاری در سریع ترین زمان ارائه می شود.

برای رفع گرفتگی لوله در منطقه پاسداران کافیست با شماره 09101702050 تماس بگیرید

منطقه پاسداران تهران از شعبات شبانه روزی در لوله بازکنی شمال تهران است. زمانی که با گرفتگی فاضلاب و بوی بد فاضلاب مواجه شدید اولین اقدام تماس با شماره لوله بازکنی پاسدارن در این منطقه است.

نیروهای ماهر و کار ورزیده این شرکت در هر زمان و ساعتی آماده خدمت رسانی هستند. ارائه فاکتور بعد از اتمام کار و قیمت های پایین تر از نرخ اتحادیه این شرکت را از بین رقبا متمایز ساخته است.

به علت تعداد بالای شعبات و نیروهای لوله بازکن پاسداران خدمات در اسرع وقت و از نزدیک ترین شعبه به شما در اولویت است. فنر زنی لوله با دستگاه پایه دار پیشرفته با کم ترین میزان کثیف کاری و تضمینی انجام می شود.

قبل از تماس با چاه بازکنی پاسداران بهتر است دلایل اصلی گرفتگی لوله ها را بررسی کنیم تا با بهترین روش های رفع گرفتگی فاضلاب آشنا شوید.

در لوله بازکنی پاسداران برای گرفتگی سینک ابتدا اتصالات لوله ها را از زیر کابینت باز می کنند. سپس با فنر دستی و چرخاندن آن، مسیر لوله پاکسازی می شود.

لوله بازکن پاسداران در مواردی مانند گرفتگی در توالت فرنگی، لوله های چدن و گرفتگی هایی که با فنر برقی رفع نشود از پمپ هوا استفاده می کند. پمپ با تخلیه فشار هوا به درون لوله، مسیر لوله را باز می کند.

هنگام افتادن وسیله درون سیفون و لوله توالت از دستگاه مکش که برای خارج کردن شی استفاده می کند. این وسیله همانند یک جاروبرقی عمل می کند.

با روش های تضمینی دیگر نگران گرفتگی فاضلاب نباشید. لوله بازکن پاسدارن با بهترین روش های موجود و کاملا بهداشتی مشکل لوله شما را به سرعت بالا برطرف می کند. برای جلوگیری از گرفتگی فاضلاب پیشنهاد می کنیم مقاله لوله بازکنی پیروزی را بررسی کنید.

خدمات لوله بازکنی پاسدارن چگونه تضمین می شود؟

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در پاسداران توسط تجهیزات پیشرفته و افراد با تجربه انجام می شود. لوله بازکنی در پاسداران تضمینی و با ارائه ی فاکتور ضمانت به مدت 2 ماه است. در صورت بروز مشکل گرفتگی به طور مجدد، می توانید با ما تماس بگیرید و رایگان خدمات دریافت کنید.

تمام خدمات شرکت نوین با ضمانت ۱۰۰% است. هزینه پس از ارائه خدمت و توافق با مشتری دریافت می شود. اگر لوله و چاه باز نشود، هزینه‌ی پرداختی عودت داده می شود.

برای جلب رضایت مشتری هزینه معقول و کمتری را در نظر گرفته ایم، تا خیالتان از پرداخت هزینه ها راحت باشد.

اعزام لوله بازکن پاسداران از نزدیک ترین شعبه

منطقه پاسداران تهران بین مناطق 3 و 4 شهرداری قرار دارد. این خیابان به طول 9 کیلومتر یکی از طولانی ترین خیابان های تهران است که از شمال به لوله بازکنی نیاوران و از جنوب به بزرگراه همت ختم می شود.

نیروی مجرب و با اخلاق بلافاصله بعد از تماس شما اعرام می شود. به دلیل تعداد بالای نیروهای موتوری خدمت رسانی با سرعت بالا چه در روز و چه در شب انجام می شود.

مزایای انتخاب لوله بازکنی پاسداران شعبه لوله بازکنی نوین

برای ارائه ی خدمات تاسیسات، ابتدا باید فردی را انتخاب کنید که تجربه کافی و ابزار آن را داشته باشد. از جمله خصوصیات این شرکت: 

 • خدمات دهی با بهترین کیفیت
 • نازل ترین قیمت بین همکاران
 • 100% تضمینی با فاکتور 2 ماهه
 • استفاده از فنرهای جداگانه
 • فنر زنی با حداقل کثیف کاری و بدون تخریب
 • تمیز کردن محل کار
 • کارشناسان باتجربه و حرفه ای
 • در آوردن وسیله از سیفون توسط جارو برقی صنعتی
 • سر فنرهای مخصوص گرفتگی های سیمانی

راه های پیشگیری از گرفتگی فاضلاب

چاه بازکنی پاسداران و تخلیه چاه پاسداران 09101702050 خدمات تضمینی با قیمت ارزان
 1. 1) در تمام کف شور های حمام، توالت، حیاط و آشپزخانه توری ظریف قرار دهید.
 2. 2) از ورود خاک و شن به لوله پشت بام و پارکینگ جلوگیری کنید.
 3. 3)  سینک را با یک تفاله گیر از ورود آشغال و باقیمانده غذا محافظت کنید.
 4. 4) مراقبت از رسوب و پوسیدگی لوله های توالت با فنر زنی هر 6 ماه یکبار

استفاده از سیم بلند و ضخیم، چاه بازکن پلاستیکی، فنر دستی در این مواقع به کار می آیند.

در صورت گرفتگی های شدید با یک تماس خدمات لوله بازکنی پاسداران و لوله بازکنی شریعتی و دیگر شعبه ها را در کم ترین زمان دریافت کنید.

انتخاب شرکت معتبر تخلیه چاه پاسداران

پر شدن چاه یکی از متداول ترین مشکلات در ساختمان ها و چاه های قدیمی است. با این حال شرکت ما به صورت شبانه روزی آماده به کار است. تخلیه با ماشین های بزرگ و کوچک، پادسان، پمپ های کف کش، لجن کش و مکنده در کمترین زمان انجام می شود.

همکاران ما به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در خدمت شما هستند. فقط کافیست تماس بگیرید.

قیمت چاه بازکنی و لوله بازکنی پاسداران چقدر است؟

 قیمت باز کردن لوله بستگی به نوع ابزار مورد استفاده و سختی کار دارد. لوله های متراژ بالا و سیمانی نیاز به زمان بیشتر برای رفع گرفتگی دارند، هزینه بیشتری نسبت به گرفتگی های معمولی دارند. بطور مثال درآوردن یک شیء یا سیمان از لوله‌ زمان متفاوتی دارد.

در تعیین قیمت تفاوتی بین لوله حمام، آشپزخانه یا حیاط نیست. فنر های معمولی هزینه ی کم تری دارد. سرویسکاران گاهی از مواد شیمیایی استفاده می‌کنند که در قیمت نهایی چاه بازکنی پاسداران مؤثر است.

جهت اطلاع از تعرفه های سال 1402 به صورت شبانه روزی با ما تماس بگیرید تا از قیمت خدمات مطلع شوید.

لوله بازکنی نوین علاوه بر ارائه خدمات باکیفیت اختلاف قیمت را کاهش داده و قیمت و نرخ پایین تری نسبت به همکاران دارد.

بعضی از خدمات خود به صورت رایگان به افراد نیازمند ارائه می شود.

متخصص مقنی چاه لوله بازکنی پاسداران

تخلیه چاه پاسداران 09101702050

هنگام پر شدن چاه روزنه های خاک نیز مسدود می شود، در این مواقع چاه نیاز به لایروبی دارد. بدون لایروبی، چاه پس از مدتی دوباره پر می شود.

مقنی درب چاه را کاملا برداشته و در بالای چاه یک بالابر نصب می کند. با استفاده از نیسان و بشکه های تخلیه لجن یک نفر در کنار بالابر ایستاده و مقنی را به داخل چاه هدایت می کند.

مقنی با کمک بیل و کلنگ تمام لجن های کف چاه را می تراشد تا به خاک برسد و روزنه های چاه را باز کند. لجن ها توسط بشکه های لجن به بیرون از چاه منتقل می شوند. با تراش روزنه های چاه از چربی و لجن، چاه قدرت کشش خود را پیدا کرده و تا چند سال کار می کند.

آشنایی با سابقه شرکت نوین

لوله بازکنی ولنجک و لوله بازکنی پاسداران یکی از قدیمی ترین شعبات با 25 سال است. این شرکت برای رضایت مشتریان از افراد حرفه ای برای ارائه خدمات در نظر می گیرد.

متخصصان در زمانی کوتاه اقدام به رفع انسداد لوله ها و تخلیه چاه می‌کنند. استفاده از دستگاه های پیشرفته یک ویژگی‌ عالی این شرکت است. 

شرکت نوین در دراز مدت، مشتریان بسیاری به خود جذب کرده است. حتی با وجود شرکت‌های تازه تأسیس، هنوز مشتریان سابق خود را حفظ کرده است.

دوربین تشخیص گرفتگی

یکی از ابزارهایی که به تازگی وارد بازار شده است، دوربین‌ شلنگی است. دوربین های شلنگی با یک سیم رابط به گوشی همراه متصل می شوند.

در انتهای آن دوربین کوچکی وجود دارد و گرفتگی درون لوله ها را تشخیص می دهد.

 1. فنر زنی انواع لوله فاضلاب
 2. تخلیه فاضلاب با تانکر های بزرگ و کوچک بدون کثیف کاری
 3. رفع گرفتگی آشپزخانه، حمام، تراس، پشت بام، پارکینگ
 4. رفع بوی نامطبوع لوله ها، بوگیری فاضلاب با مواد
 5. نصب سنگ توالت ایرانی و فرنگی، تعمیز کف سرویس و حمام
 6. در آوردن وسیله از چاه توالت و حمام
 7. نصب شیرآلات کلی و جزیی
 8. دستگاه رسوب تراش قوی
 9. باز کردن انواع لوله های سخت و سیمانی 

پاسخ به سوالات مشتریان لوله بازکنی پاسداران

1) قیمت رفع گرفتگی لوله بازکنی در پاسداران چقدر است؟

هزینه باز کردن لوله ها به عوامل مهمی مانند علت گرفتگی، سختی و زمان کار، نوع ابزار مورد استفاده بستگی دارد که باید توسط سرویسکار بررسی شود.

2) لوله بازکنی پاسدارن از چه ابزاری برای باز کردن گرفتگی ها استفاده می کند؟

دستگاه هایی مانند پمپ تراکم، دستگاه فنر برقی پایه دار، واترجت، پمپ ساکشن و پمپ مکنده از دستگاه ای پر کاربرد هستند.

3) سرویسکار لوله بازکن چقدر طول میکشد تا به محل برسد؟

بعد از تماس شما با شرکت لوله بازکنی نوین بلافاصله از نزدیکترین مکان متخصص اعزام می شود و در نهایت کم تر از نیم ساعت به محل مورد نظر می رسد.

4) شماره لوله بازکنی پاسداران چند است؟

اگر در پاسداران تهران هستید و با مشکل گرفتگی لوله روبرو شدید، همین حالا با شماره 09101702050 تماس بگیرید. برای در خواست اعزام لوله بازکن درپاسدارن، به صورت شبانه روزی آماده هستند. متخصصین ماهر خدمات گرفتگی لوله در پاسداران را 100% تضمینی، بدون تخریب و حداقل کثیف کاری رفع می کنند.

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای