لوله بازکنی سازمان برنامه شمالی و جنوبی 09101702050

شماره لوله بازکنی سازمان برنامه همین حالا که با گرفتگی توالت و فاضلاب مواجه هستید فقط با این شماره 09101702050 تماس بگیرید. می‌توانید به شرکت‌ هایی که در این زمینه فعالیت دارند در منطقه سازمان برنامه مراجعه کنید و خدمات لوله بازکنی را از آن‌ها درخواست کنید.

قبل از انتخاب شرکت، بهتر است اطمینان حاصل کنید که شرکت دارای مجوزهای لازم و تجربه کافی برای انجام کار است.

لوله بازکنی سازمان برنامه شمالی و جنوبی تماس با 09101702050 فوری و شبانه روزی زیر قیمت

نکاتی که در انتخاب شرکت لوله بازکنی در سازمان برنامه حائز اهمیت هستند.

 • رعایت اصول اخلاقی و برخورد محترمانه با مشتری
 • بازکردن 100%تضمینی لوله ها و ضمانت بازگشت وجه در صورت نارضایتی
 • ارائه فاکتور رسمی و معتبر از سمت شرکت نوین لوله
 • دریافت وجه بر حسب میزان تعیین شده در نرخ نامه اتحادیه
 • استفاده از تجهیزات مدرن بدون ایجاد صدای مزاحم و آلودگی محیط
 • شستشوی محل گرفتگی و تمیزی در پایان کار
 • تضمین خدمات بدون آسیب به سیستم لوله ها و اتصالات

شرکت لوله بازکنی سازمان برنامه شبانه روزی آماده ارائه خدمات است. اگر نیاز به لوله بازکنی سازمان برنامه دارید میتوانید همین حالا با شماره 09101702050 تماس بگیرید و درخواست لوله بازکن ثبت نمایید. ارائه خدمات رفع گرفتگی لوله بصورت تضمینی، بدون تخریب، 100% تضمین با فاکتور و با کیفیت عالی است.

لوله بازکنی سازمان برنامه

شرکت‌ های لوله‌ بازکنی خدمات تخصصی در زمینه باز کردن گرفتگی لوله ها و یا خدمات رفع مسدودی زهکشی فاضلاب ارائه می‌ دهند. شرکت نوین لوله از تجهیزات و فناوری‌های مدرن استفاده می‌کند و به مشتریان خود کمک کند تا مشکلات لوله‌های آب، فاضلاب را برطرف کنند.

خدمات لوله بازکنی در سازمان برنامه توسط تیم حرفه ای با بهترین تجهیزات انجام می شود. نوین لوله با بیش از ۲۵ سال سابقه ی کار در حوزه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه در کل مناطق پایتخت به ویژه در سازمان برنامه است.

این شرکت با در دست داشتن ابزار آلات بروز و پیشرفته، انواع دستگاه لوله بازکنی در سازمان برنامه، با فنر های جداگانه آماده ی خدمات رسانی به صورت شبانه روزی می باشد.

همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد. همه خدمات بصورت کاملا تضمینی و با ضمانت نامه کتبی انجام می پذیرد. بعد از اتمام کار محل را به صورت تمیز و بهداشتی تحویل مشتری می دهیم.

لوله بازکن سازمان برنامه

دلایل نیاز به لوله بازکنی در سازمان برنامه

سازمان برنامه محله ای در 5 پایتخت قرار دارد که از دو قسمت شمالی و جنوبی تشکیل شده است. با توجه به رشد جمعیت و آب و هوای خوب و استفاده مناسب از این منطقه، ساکنان زیادی را به خود جذب کرده است که باعث توسعه مهم این محله شده است.

با توجه به این گسترش و همچنین وجود ساختمان های متعدد در هر زمان نیاز به لوله بازکنی سازمان برنامه می باشد. از جمله دلایل گرفتگی های لوله ها عبارتند از:

 • استفاده ی نامناسب ساکنین به ویژه در آپارتمان ها
 • مشترک بودن رایزر اصلی
 • عدم رعایت بهداشت هنگام شستشوی ظروف و دوش گرفتن
 • تجمع مواد لجنی و روغنی
 • انداختن دستمال در لوله توالت و سیفون
 • عدم استفاده از زانویی مناسب
 • ایراد اساسی در سیستم زهکشی فاضلاب

لوله بازکنی بلوار فردوس از خدمات مربوط در این زمینه

انتخاب شرکت معتبر لوله بازکنی در سازمان برنامه

با توجه به اینکه مشکل گرفتگی لوله و چاه در هر ساعتی از شبانه روز اتفاق می افتد و در صورت بی توجهی ممکن است باعث مشکات بزرگ تری مانند ترکیدن لوله و نشتی شود. مشتریان عزیز در صورت سکونت در محله سازمان برنامه در هر ساعتی از روز با شماره تلفن 09101702050 لوله بازکنی در سازمان برنامه  تماس گیرند.

این شرکت‌ با استفاده از ابزارها و تجهیزاتی مانند کمپرسورهای هیدرولیک، دستگاه های مکانیکی، و دوربین‌های تصویربرداری مخصوص برای باز کردن لوله‌ ها استفاده می‌ کند.

اگر به دنبال شرکت لوله بازکنی معتبر در سازمان برنامه هستید، می‌توانید با تماس با شماره گیری 09126235020 درخواست نیرو دهید تا اطلاعات بیشتری درباره با امتیازات و تجربیات و کیفیت خدمات و قیمت‌ ها کسب کنید.

چاه بازکنی سازمان برنامه

باز کردن گرفتگی ها با دستگاه فنر برقی (دستگاه موشکی)

روش ها و ابزارهای زیادی  برای رفع گرفتگی سیستم زهکشی فاضلاب سازمان برنامه وجود دارد. اما باید روشی را که کمترین آلودگی و کثیفی را دارد انتخاب شود. در حال حاضر در اکثر مراکز لوله بازکنی سازمان برنامه از دستگاه فنری به نام ژنراتور برقی که از منبع برق برای بازکردن لوله ها استفاده می کند.

هنگام باز کردن گرفتگی از فنرهای مختلف و خاصی استفاده می شود که با استفاده از آن رسوبات، مواد لجنی و فاضلابی از مسیر لوله خارج می شود. فنر برقی به طور گسترده توسط بسیاری از شرکت های لوله بازکنی در سازمان برنامه استفاده می شود. با توجه به برخی از ویژگی های ذکر شده در زیر، استفاده از این دستگاه محبوبیت فراوانی دارد.

 • حمل و نقل آسان
 • دارای محفظه برای نگهداری فنر
 • دارای موتور پر سرعت
 • قیمت مقرون به صرفه و مناسب
 • فنر فولادی قابل تنظیم در انوع مختلف لوله ها

لوله بازکنی کاشانی از دیگر خدمات این مجموعه

روش انجام کار با فنر برقی یا دستگاه موشکی چگونه است؟

همانطور که گفته شد، بهترین روشی که می توان برای رفع گرفتگی های مختلف استفاده کرد، دستگاه موشکی و فنر برقی است. این ابزار با دور موتورهای متفاوت و قابلیت اتصال به فنرهای مختف، برای تمامی لوله ها مناسب است و می تواند سخت ترین نوع گرفتگی را نیز برطرف کند.

در ادامه مراحل فنر زدن را در خدمات لوله بازکنی سازمان برنامه بیان می کنیم.

1. هنگام تماس مشتری و اعلام مشکل، در عرض 1 دقیقه نیروی حرفه ای با موتور و تجهیزات لازم به آدرس مورد نظر می رسد.

2. سرویسکار مربوطه با توجه به دانش و تجربه ی خود، قبل از هر اقدامی،  محل و علت گرفتگی را بررسی می کند.

3. بعد از اطمینان از تشخیص گرفتگی، سرویسکار فنر را به دستک دستگاه متصل می کند. فنر را داخل لوله می چرخاند تا رسوبات موجود و اجسام سخت خرد شوند.

4. در مرحله آخر، تمام لجن ها، رسوبات از لوله فاضلاب خارج می شود. و لوله ای تمیز و بدون کثیفی محیط به مشتری تحویل می دهد.

لازم به ذکر است جهت رعایت بهداشت، سرویسکاران و لوله بازکن های سازمان برنامه از فنر های جداگانه استفاده می کنند. به طور مثال برای جلوگیری از انشار آلودگی در مکان هایی مانند توالت، حمام و سینک آشپزخانه از فنر های مجزا استفاده می شود.

لوله بازکنی باغ فیض از دیگر خدمات مشابه در شرکت نوین

تضمین لوله بازکنی سازمان برنامه به چه صورت است؟

ضمانت لوله بازکنی به معنای ارائه ضمانت نامه یا فاکتور معتبر توسط شرکت یا شخص انجام دهنده خدمات است. یک فاکتور باید شامل شرح کامل خدمات انجام شده، قیمت، نرخ معین و شماره تماس ثابت باشد. این تضمین معمولاً شامل موارد زیر است:

1- ضمانت کیفیت خدمات: شرکت یا سرویسکار در منطقه سازمان برنامه، تضمین می کند که خدمات رفع گرفتگی لوله را به طور کامل و با کیفیت انجام دهد و مشکل لوله به طور کامل حل و رفع کند.

2- مدت ضمانت: در  صورت بروز مجدد مشکل در مدت زمان معین، خدمات به صورت رایگان ارائه می شود.

3_ به کارگیری افراد آموزش دیده: در جهت رضایت بیشتر، از افراد حرفه ای و سابقه خوب به کار گرفته ایم تا آسیب و تخریب را به حداقل ممکن برسانیم.

2- ضمانت بازگشت وجه: در صورت عدم رضایت مشتری از خدمات ارائه شده، شرکت مبلغ پرداختی را عودت می دهد.

3- استفاده از ابزار و دستگاه های مناسب: در این شرکت از  ابزارها و روش های مناسب، بدون تخریب و استاندارد برای باز کردن لوله ها استفاده می شود تا به لوله ها و سیستم فاضلاب آسیبی وارد نشود.

در صورت بروز مشکل باید با شرکت تماس گرفته و مشکل را گزارش دهید. با ارائه ضمانت و فاکتور کتبی، سرویسکار ماهر برای بررسی و رفع مشکل اعزام می شود. برای اطمینان از اجرای واقعی ضمانت، بهتر است از شرکت های معتبر و با تجربه در این زمینه استفاده کنید و شرایط ضمانت را مطلع شوید.

با کمک پشتیبافی فنی و تماس با 09101702050 آماده پاسخگویی و رفع مشکل گرفتگی لوله ها هستیم.

تخلیه چاه سازمان برنامه

نحوه تشخیص نشتی و تعمیرات لوله

تشخیص ترکیدگی یک کار تخصصی و فنی است. در صورت تشخیص اشتباه باعث دوباره کاری و هزینه های گزاف می شود. در نوین لوله نشت یابی از لوله ها توسط افراد با تجربه با دستگاه پاس الکتریکی و کاملا تضمینی انجام می شود. این دستگاه دیجیتال محل دقیق ترکیدگی را نشان می دهد.

برای اطمینان از کار ما می توانید در حضور تشخیص کار محل تشخیص داده را بشکافید و ترمیم را نیز به همان تشخیص کار بسپارید.

خدمات مربوط در لوله بازکنی سازمان برنامه

 • فنرزدن لوله فاضلاب حمام
 • فنرزدن لوله فاضلاب توالت ایرانی
 • باز کردن لوله فاضلاب توالت فرنگی
 • فنرزدن لوله فاضلاب آشپزخانه.، کفشور آشپزخانه، سینک
 • رفع مسدودی لوله لباسشویی، بالکن، پاسیو، پشت بام (ناودان)
 • فنرزدن لوله پارکینگ، حیاط
 • فنرزدن رایزر اصلی و انشعبات لوله ها
 • خدمات تخلیه فاضلاب سازمان برنامه
 • نصب فرنگی
 • لوله بازکنی شهر آرا

تخلیه چاه سازمان برنامه شمالی و جنوبی

تخلیه چاه فاضلاب یک فرایند مهم در مدیریت و نگهداری سیستم‌های فاضلاب است که به تخلیه مواد جامد مایع، اعم از فضولات، لجن از چاه فاضلاب و جلوگیری از سرازیر شدن آن کمک می‌کند. این فرایند مهم شامل مراحل و نکات مختلفی است که باید به دقت انجام شود تا از مشکلات احتمالی د ر آینده جلوگیری شود.

مراحل تخلیه چاه سازمان برنامه به این صورت است که کارشناسان با بررسی و ارزیابی وضعیت چاه، میزان پر بودن و وضعیت کلی آن را ارزیابی کنند. در این مرحله اول نوع و میزان ظرفیت چاه فاضلاب و هر گونه مشکلات آن، بررسی می شود.

در مرحله دوم با کمک تجهیزات مناسب، پمپ های پرقدرت، تانکرهای بزرگ و کوچک برای تخلیه مواد مایع و جامد استفاده می شود. به طور مثال پمپ های مکنده برای مکش و جمع آوری فاضلاب، و پمپ های لجن کش برای تخلیه فضولات جامد به کار می رود.

نکات مهم، هنگام شروع مکش فاضلاب توسط تانکر مکنده، باید با دقت و ایمنی بالا انجام شود و در نهایت، انتقال مواد فاضلابی به محل دفع مناسب انجام شود. چاه پس از تخلیه، باید شسته شود تا مواد آلوده و کثیفی باقی نماند، و از تمیزی و تخلیه کامل، مطمئن شویم. با رعایت این مراحل و نکات، از مشکلات احتمالی جلوگیری کنید.

مزایای تخلیه منظم و دوره ای فاضلاب

 • جلوگیری از سرازیز شدن چاه
 • افزایش عمر مفید چاه
 • استفاده از چاه به مدت طولانی
 • کاهش بوهای نامطبوع
 • جلوگیری از مشکلات احتمالی در آینده

هنگام انتخاب شرکت مناسب برای تخلیه چاه، از شرکت های با تجربه و سابقه خوب در این زمینه کمک بگیرید. این شرکت شعیه ی لوله بازکنی سازمان برنامه از تجهیزات و تکنولوژی به روز برای تخلیه چاه استفاده می کند. علاوه بر این، تضمین و پاسخگویی در صورت بروز مشکل خائز اهمیت است.

تخلیه فاضلاب با پمپ های پر قدرت و نیروهای کار بلد نوین لوله انجام می شود. برای تخلیه ی چاه های متراژ بالا و عمیق از پمپ های سه فاز و چاه های معمولی، سپتیک و اگو از پمپ کف کش معمولی استفاده می شود. همچنین چاه های چربی و لجن با پمپ مکنده تخلیه می شود.

در کنار خدمات لوله بازکنی شرکت لوله بازکنی سازمان برنامه چه سرویس هایی ارائه می دهد؟

خدمات مربوط به تخلیه چاه، تعمیر چاه، در آوردن گوشی و حلقه از چاه فاضلاب

رفع نم ساختمان و بوی فاضلاب

نصب توالت فرنگی

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

برداشتن کف سرویس بهداشتی و حمام 

لوله بازکنی سازمان برنامه با پمپ تراکم هوا

شرکت لوله بازکنی سازمان برنامه بعد از رفع کامل گرفتگی لوله و انجام خدمت فاکتور تضمینی به مشتری تحویل می دهد.این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد و تمامی هزینه ها طیق نرخ معین و مشتری پسند ارائه می شود.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!