بر اساس نوع گرفتگی
بدون تعطیلی 24 ساعته
لوله بازکنی با کیفیت عالی
ماشین تخلیه چاه در لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی منطقه 20 تهران تضمینی

لوله بازکنی نوین ، با روش های نوین لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان لوله بازکنی در منطقه 20 تهران می باشد.

لوله بازکنی منطقه 20 تهران ، یکی از مناطق سرویس دهی نوین لوله می باشد.

،  شبانه روز، رفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب

این شرکت همه روزه حتی در روزهای تعطیل و جمعه سعی می کند خدمات با کیفیت لوله بازکنی و چاه بازکنی به مشتریان خود ارائه دهد. خواهشمند است جهت آشنایی بیشتر با خدمات ما پیج instsgram لوله بازکنی نوین را دنبال کنید.

از جمله خدمات لوله بازکنی منطقه ۲۰ تهران 

  • تشخیص ترکیدگی لوله، با دستگاه نقطه زن بدون خطا
  • رفع گرفتگی لوله های پلیکا، لوله های سخت و سیمانی
  • باز کردن چاه دستشویی، حمام، آشپزخانه، حیاط و…
  • سرویس باز کردن گرفتگی لوله های منازل، ادارات، مدارس، دانشگاه ها باغ تالارها و…
  • رفع بوی بد فاضلاب، رفع نم و نشتی به طور دائمی

لوله بازکنی منطقه 20 تهران 

در ساختمان های قدیمی برای این که آب فاضلاب را به محلی انتقال دهند، در پارکینگ منزل چاه حفر می کردند. اما امروزه با ایجاد اگوهای شهری این کار در اکثر منطقه 20 تهران انجام نمی شود . و مردم تمام لوله های فاضلاب را به اگو شهری متصل می کنند.

اگوهای شهری در اکثر لوله بازکنی منطقه 20 تهران به صورت نیمه کاره می باشد . اما چاه فاضلاب در تمامی ساختمان ها از قدیم وجود دارد.و در برخی از ساخمان ها به دلایل خاصی پر می شوند از جمله دلایلی که چاه فاضلاب پر می شوند عبارت است از:

لوله بازکنی منطقه 20

چاه فاضلاب زمانی که پر شود اولین راه این است که آن را خالی کنید. ما برای تخلیه چاه منطقه 20 ماشین های تخلیه چاه 12000 لیتری و 8000 لیتری را داریم که با پمپ های لجن کش، کف کش،و مکنده کار می کنند. این دستگاه ها علاوه بر تخلیه آب چاه ، تمام چربی و موهای چاه را می کشند.

لوله بازکنی منطقه 20

شرکت نوین لوله دارای مقنی های باتجربه و کاربلد می توانند بعد از تخلیه فاضلاب آن را لایروبی کنند. لایروبی چاه به گوه ای است که یک مقنی به ته چاه می رود و تمام چربی ها و لجن های ته چاه را با بشکه های 20لیتری به بالا انتقال می دهد.این کار به صورت کاملا تضمینی انجام می شود. هنگامی که چربی و لجن های موجود در کف چاه را به بالا انتقال دهید تمام روزنه های چاه باز می شوند و مکش آب بهتر خواهد شد.

امتیاز ۴.۸۳ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای
لوله بازکنی تمام نقاط تهران با بروز ترین ابزار ها تمیز و بهداشتی با سرویسکاران مجرب و با اخلاق 09101702050
+
Call Now Buttonتماس شبانه روزی (کلیک کنید)