ماشین تخلیه چاه در لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی منطقه ۲۰ تهران تضمینی

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی نوین ، با روش های نوین لوله بازکنی و تخلیه چاه شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان لوله بازکنی در منطقه ۲۰ تهران می باشد.

لوله بازکنی منطقه ۲۰ تهران ، یکی از مناطق سرویس دهی نوین لوله می باشد.

خدمات لوله بازکنی، چاه بازکنی شبانه روز، رفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب

این شرکت همه روزه حتی در روزهای تعطیل و جمعه سعی می کند خدمات با کیفیت لوله بازکنی و چاه بازکنی به مشتریان خود ارائه دهد. خواهشمند است جهت آشنایی بیشتر با خدمات ما پیج instsgram لوله بازکنی نوین را دنبال کنید.

از جمله خدمات لوله بازکنی منطقه ۲۰ تهران 

  • تشخیص ترکیدگی لوله، با دستگاه نقطه زن بدون خطا
  • رفع گرفتگی لوله های پلیکا، لوله های سخت و سیمانی
  • باز کردن چاه دستشویی، حمام، آشپزخانه، حیاط و…
  • سرویس باز کردن گرفتگی لوله های منازل، ادارات، مدارس، دانشگاه ها باغ تالارها و…
  • رفع بوی بد فاضلاب، رفع نم و نشتی به طور دائمی
  • بیرون آوردن اجسامی مثل تلفن همراه، طلا و… از چاه

لوله بازکنی منطقه ۲۱ تهران دیگر خدمات لوله بازکنی شبانه روزی تهران

ی سینک ظرفشویی، علت گرفتن لوله زیر سینک ، گگرفتگی روشویی لوله بازکنی منطقه 17 تهران

اگر تا به حال در ساختمان خود با مشکل گرفتگی لوله های فاضلاب مواجه شده باشید، حتماً می دانید که این مشکل به ظاهر کوچک چگونه می تواند آسایش ساکنین ساختمان را به هم بزند.

چه به دلیل گرفتگی لوله های فاضلاب که باعث بیرون زدن آب و مواد زائد داخل لوله ها می شود و چه به دلیل بوی بد که در فضای اتاق دستشویی می پیچد.

از جمله مشکلات گرفتگی لوله ها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • باز کردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام
  • رفع گرفتگی کفشور لوله حیاط،پارکینگ،کف آشپزخانه و غیره
  • بر طرف کردن گرفتگی توالت فرنگی یا ایرانی
  • گرفتگی سینک ظرفشویی

در صورت مواجه با این گونه مشکلات با لوله بازکنی تهران و شماره تماس ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس گرفته تا همکاران ما در کمتر از ۲۰ دقیقه در محل حاضر شده و ضمن بازدید رایگان،نسبت به لوله بازکنی لوله های گرفته شده اقدام کنند.

تجمع چربی در چاه:

همان طور که در آشپزخانه با شست و شوی ظرف ،روغن آن به داخل لوله می ریزد در انتها به چاه فاضلاب ختم می شود. روغن موجود در لوله ها بعد از گذشت زمان در انتهای چاه جمع می شود و به مرور به دیواره های چاه می چسبد. این امر در نتیجه روزنه های خاک را مسدود می کند و اجازه نمی دهد که چاه، آب را به داخل خاک بکشد.

تجمع مو و پسماند غذا در چاه(لوله بازکنی منطقه ۲۰ )

ریختن موهای زائد در چاه حمام . دستمال کاغذی در توالت، پسماند غذا و…در نهایت به کف چاه ختم می شود و در انتهای چاه تجمع می یابد. ترکیب مو و چربی باعث اسداد تمام روزنه های چاه می شود و چاه فاضلاب همانند لیوان پر می شود.

نرخ های شرکت لوله بازکنی نوین زیر نظر اتحادیه می باشد. تمامی هزینه های لوله بازکنی نوین بعد از اتمام خدمت از مشتریان اخذ می گردد. ارائه سرویس لوله بازکنی و چاه بازکنی بصورت شبانه روزی به طور مداوم و بدون تعطیلی. با خیال راحت تماس بگیرید.

تخلیه چاه شبانه روزی و چاه بازکنی منطقه ۲۰ تهران 

در ساختمان های قدیمی برای این که آب فاضلاب را به محلی انتقال دهند، در پارکینگ منزل چاه حفر می کردند. اما امروزه با ایجاد اگوهای شهری این کار در اکثر منطقه ۲۰ تهران انجام نمی شود . و مردم تمام لوله های فاضلاب را به اگو شهری متصل می کنند.

اگوهای شهری در اکثر لوله بازکنی منطقه ۲۰ تهران به صورت نیمه کاره می باشد . اما چاه فاضلاب در تمامی ساختمان ها از قدیم وجود دارد.و در برخی از ساخمان ها به دلایل خاصی پر می شوند از جمله دلایلی که چاه فاضلاب پر می شوند عبارت است از:

تخلیه چاه لوله بازکنی منطقه ۲۰

چاه فاضلاب زمانی که پر شود اولین راه این است که آن را خالی کنید. ما برای تخلیه چاه منطقه ۲۰ ماشین های تخلیه چاه ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰ لیتری را داریم که با پمپ های لجن کش، کف کش،و مکنده کار می کنند. این دستگاه ها علاوه بر تخلیه آب چاه ، تمام چربی و موهای چاه را می کشند.

لایروبی چاه فاضلاب در لوله بازکنی منطقه ۲۰

علاوه بر تخلیه چاه شرکت نوین لوله دارای مقنی های باتجربه و کاربلد می توانند بعد از تخلیه چاه فاضلاب آن را لایروبی کنند. لایروبی چاه به گوه ای است که یک مقنی به ته چاه می رود و تمام چربی ها و لجن های ته چاه را با بشکه های ۲۰لیتری به بالا انتقال می دهد.این کار به صورت کاملا تضمینی انجام می شود. هنگامی که چربی و لجن های موجود در کف چاه را به بالا انتقال دهید تمام روزنه های چاه باز می شوند و مکش آب بهتر خواهد شد.