لوله بازکنی زعفرانیه ترین لوله بازکنی در تهران

لوله بازکنی زعفرانیه

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله بازکنی زعفرانیه معتبر ترین شرکت لوله بازکنی در زعفرانیه با دستگاه کمپرسور هوا و دستگاه فنر زن.تمیز و بهداتشی با مناسب ترین قیمت. فوری و شبانه روزی زیر نظر اتحادیه.

اینستاگرام:instagram

لوله بازکنی زعفرانیه با کمپرسور هوا :

امروزه با پیشرفت تکنولوژی در حوزه ی لوله کشی و لوله بازکنی دستگاه های جدیدی از جمله پمپ هوا برای رفع گرفتگی انواع لوله های فاضلاب و دستگاه های فنر زنی مورد استفاده قرار می گیرد.ما نیز برای سهولت انجام کار و جلوگیری از کثیف کاری از این دستگاه استفاده می کنیم.شعبه دیگرما در لوله بازکنی ولنجک

کمپرسور هوا برای انواع لوله هایی که مسدود می شوند کاربرد دارد و نسبت به دستگاه لوله بازکنی در زعفرانیه آسان تر است.روش کار با این دستگاه به گونه ای است که تمام پسماند و آشغال های داخل فاضلاب را توسط فشار باد و مواد اسیدی داخل پمپ کاملا تمیز می کند.و به لوله ها آسیب وارد نمی کند.این دستگاه دیگر نیاز به فنر ندارد و محل مورد نظر را کثیف نمی کند اندازه ی آن نسبت به دستگاه لوله بازکنی زعفرانیه کوچک تر است و جابه جایی آن راخت تر می باشد.

لوله بازکنی زعفرانیه با دستگاه واتر جت:

در بعضی از منازل زعفرانیه گرفتگی لوله ها توسط نخاله های ساختمانی یا سیمان اتفاق می افتد.برای مثال در یک ساختمانی که بازسازی انجام می دهند کارگران هنگام کار به طور ناخواسته مصالح ساختمانی و نخاله را داخل فاضلاب می ریزند و یا هنگام تعمیر توالتو کاشی کاری سیمان یا دوغاب به داخل فاضلاب می ریزد.ما در لوله بازکنی زعفرانیه برای گرفتگی های سخت و سیمانی از دستگاه واتر جت استفاده می کنیم.

فنر های این دستگاه نسبت به ابزار فنر زنی بزرگ تر است و در نوک آن، سرفنر های رسوب تراش یا سیمان تراش نصب می شود. قدرت واتر جت ۷ برابر سایر دستگاه ها می باشد و با فشار زیاد تمام گرفتگی ها و انسداد لوله را باز می کند.شعبه دیگر ما در لوله بازکنی پاسداران

رفع بوی بد لوله ها در زعفرانیه با مواد مخصوص

بغیر از مسئله ی لوله بازکنی در زعفرانیه بعضی مواقع شاهد استشمام بوی بد در توالت یا آشپزخانه می شویم، اما نمی دانیم که منشا آن کجاست.بر اساس تجربه ما در این زمیه لوله های فاضلاب ۶ ماه یکبار باید سرویس شوند. یعنی داخل لوله ها تمیز شوند اگر به سیفون سینک ظرفشویی توجه بکنید مدتی بعد از استفاده باید داخل آن ها را بازکنید و تمیز نمایید زیرا تمام آشغال و چربی ها داخل سیفون را مسدود می کند. لوله های ساختمان نیز اینگونه است و اگر آن ها سرویس نکنید شاهد استشمام بوی بددر منزل خواهید شد.

شرکت نوین لوله برای بوگیری لوله ها از مواد مخصوص و دستگاه های رسوب تراش استفاده می کند که در چند مرحله صورت می گیرد:

  1. ابتدا منشا بو را پیدا می کنیم احتمال دارد هواکش خراب باشد یا زانو شکسته باشد.ما با استفادهاز دستگاه تشخیص دلیل اصلی ان را پیدا خواهیم کرد.
  2. اگر بو دهی مربوط به داخل لوله فاضلاب باشد، با استفاده از فنر الماسه و دستگاه رسوب تراش اقدام به فنر زنی می کنیم.
  3. همزمان با فنر سیفون سینک را داخل لوله می اندازیم و آب داغ را باز می کنیم کمی سرکه و پودر لباس شویی نیاز داریم.
  4. سرکه و پودر لباس شویی را داخل لوله بازکنی زعفرانیه می ریزیم و به فنر زنی ادامه می دهیم. ترکیب سرکه با تاید تمام چربی ها و آشغال های فاضلاب را از بین می برد.
  5. این کار را به مدت نیم ساعت ادامه می دهیم و بعد از اتمام فنر زنی مواد مخصوص شرکت لوله بازکنی در زعفرانیه را داخل سینک می ریزیم و کمی جوش شیرین به آن اضافه می کینم.
لوله بازکنی در زعفرانیه با روش های نوین

لوله بازکنی زعفرانیه با دستگاه فنر زنی

معمولا دستگاه فنر، یکی از متداول ترین روش های رفع گرفتگی انواع لوله ها می باشد.اما نوین لوله این بار با شیوه ی نوین و بدون کوچک ترین کثیف کاری تمامی کارهای لوله بازکنی زعفرانیه را انجام می دهد.

  • با این تفاوت که از فنر های جداگانه برای آشپزخانه و توالت استفاده می کنیم.شعبه دیگر ما در لوله بازکنی تجریش
  • بعد از اتمام کار محل را تمیز می کنیم.رضایت مشتری در اولویت کار ما قرار دارد.
  • گارانتی و فاکتور ارائه می دهیم تا در صورت تماس مجدد با ما از تخفیف ۵۰ درصدی برخوردار شوید.
  • تمام پروتکل های بهداشتی اعم از استفاده از ماسک و مواد ضد عفونی کننده برای افراد لوله بازکن و ابزارهایمان استفاده می کنیم.
  • ما سعی می کنیم تا سرویسکاران با تجربه و با اخلاق را استخدام کنیم تا هم کار با کیفیت و خاطره ی خوش از ما داشته باشید.

دلایل انسداد حمام در لوله بازکنی زعفرانیه

گرفتگی لوله ی حمام و دستشویی از جمله موارد تکراری است، که اکثر افراد با آن مواجه شده اند. اما می خواهیم بدانیم که علت گرفتگی چیست؟

ریختن موهای زائد ، افتادن صابون و ریش تراش یا درب شامپو از جمله موارد متعدد می باشد. که از میان روزنه های کف شور رد می شود و حتی تکه های صابون که ما فکر می کنیم به خاطر حجم آب امکان انسداد لوله را ندارند ولی دقیقاً همین ذره های کوچک روی هم قرار می گیرند و گرفتگی فاضلاب را ایجاد می کنند.

گرفتگی لوله های توالت

قطر لوله فاضلاب توالت ۸ اینچ یا ۱۰ اینچ می باشد و برخلاف تصور ما که قطر بزرگی دارد مسدود می شود. اکثر افراد دستمال کاغذی را داخل توالت می اندازند دلیل دیگر آن، سولفات لوله می باشد که همانند کف سماور سفیدک می بندد.این مورد در لوله های قدیمی بسیار اتفاق می افتد.

در مواقعی هم ممکن است وسیله ای از دستمان رها شود و به کاسه ی توالت بیفتد که به علت شیب آن بلافاصله به درون لوله ها می رود.یا فرچه توالت باعث انسداد می شود.

لوله بازکنی زعفرانیه

اگر گرفتگی لوله کم باشد نیازی به لوله بازکنی نیست و با چند راه حلی ساده، حل می شود. اما اگر گرفتگی شدید باشد و آب اصلاً رد نشود و به همراه ضایعات در کاسه ی توالت بماند چه؟! این خبر خوبی نیست و باید به فکر راه چاره باشیم. چون قرار نیست این مشکل به خودی خود حل شود. ما در این جا پیشنهاداتی می دهیم که حتماً کارساز خواهد بود.

تاثیرات لوله کشی نامناسب بر گرفتگی فاضلاب

گاهی در طراحی و نقشه کشی اولیه برای ساختمان در لوله بازکنی زعفرانیه اصول اولیه رعایت نمی شود و بعد از زمان بسیار کوتاهی مشکلات آغاز می شود.

لوله کشی نامناسب باعث انسداد مدام لوله ها می شود و هر سال باید هزینه هایی را برای بازکردن لوله بپردازیم. این مشکل راه حل خاصی ندارد مگر اینکه موارد بهداشتی و ایمنی را خیلی بیشتر از موارد عادی رعایت کنیم. یا لوله کشی خانه مان را عوض کنیم.

لوله کشی در زعفرانیه

شرکت نوین لوله می تواند مشکل گرفتگی فاضلاب منزل شما را با تعویض لوله کشی یا استفده از دستگاه های لوله بازکنی در زعفرانیه حل کند. لوله کشی در زعفرانیهتوسط افراد با تجربه انجام می گیرد که تمام استانداردهای لوله را رعایت می کنند.

اگر توالت منزلتان به طبقه پایین آب می دهد یا چکه می کند یا لوله ی منزلتان نشتی دارد می تواند با یک تماس آن را به ما بسپارید.

اما اگر با تلاش های زیادی که انجام می دهید موفق به بازکرد لوله نشدید و فقط در این میان زحمت و کثیف کاری محل برایتان باقی ماند، با ما تماس بگیرید. همکاران با تجربه و کاربلد ما در لوله بازکنی زعفرانیه است.

لوله بازکنی زعفرانیه ارزان ترین لوله بازکنی در زعفرانیه 09101702050

 انتخاب شرکت لوله بازکنی در زعفرانیه

 معمولا تمام افراد برای انجام هر گونه خدمات می خواهند شرکت ها و محل های معتبری را انتخاب کنند. ما به شما این اطمینان را می دهیم که افراد و کارکنان ما از باتجربه ترین و آموزش های خصوصی بهره می برند تا برای شما بهترین خدمات را عرضه کنند. ویژگی های ممتاز که شرکت مارا از سایر همکاران در لوله بازکنی زعفرانیه متمایز می کند.

متاسفانه در این حوزه افراد زیادی با تجربه ی ناکافی می باشند که اطمینان مردم را از بین می برند. این افراد نابلد بدون تجربه ی کافی در حوزه ی لوله بازکنی و لوله کشی در منطقه ی زعفرانیه به جای این که مشکل مردم را حل کنند بدتر جای دیگر را خراب می کنند و دید مردم را به شرکت های معتبر نیز بد می کنند. 

لوله بازکنی زعفرانیه معتبر ترین شرکت

گره ی این کار فقط به دست خود شما باز می شود که نباید به هر فردی اطمینان کنید. قبل از اینکه به لوله بازکنی زنگ بزنید حتماً تحقیقات لازم را انجام دهید و از تجربه و توانایی آن اشخاص اطمینان حاصل کنید. البته اگر فقط یکبار از لوله بازکنی زعفرانیه کمک بگیرید مطمئناً متوجه تعهد و تجربه و تخصص پرسنل آن خواهید شد.شعبه دیگر ما در لوله بازکنی شریعتی

شرکت نوین لوله با ابزار های بروز و پیشرفته آماده ی خدمات رسانی می باشد

تضمین کار بافاکتور معتبر:

در همه موارد بالا، لوله بازکنی زعفرانیه بسیار فعال عمل می کند. و می تواند با استفاده از ابزارآلات و دستگاه هایی که در اختیار دارد در زمان کوتاهی به محل برسد و مشکل گرفتگی لوله ها را حل کند.

در زیر به برخی از سوالات رایج مشتریان در رابطه لوله بازکنی پاسخ داده ایم.

نرخ لوله بازکنی در زعفرانیه چقدر است؟

بازکردن لوله ها بستگی به چگونگی گرفتگی دارد اگر مشکل جزئی باشد با هزینه ی۷۰هزار تومان حل خواهد شد.

اگر هنگام فنر زدن سرویس بهداشتی شتر گلو شکست آن را چکار باید بکنیم؟

در هنگام فنر زدن ۱۰درصد احتمال شکسگی وجود دارد که در صورت اتفاق چسب مخصوص جلاسنج برای هر نوع لوله ی شکسته بکار برده می شود.

تفاوت بین دستگاه لوله بازکنی بادستگاه پمپ تراکم چیست؟

دستگاه لوله بازکنی از دینام و تسمه و سه نظام تشکیل می شود. که فنر را می چرخاند. اما پمپ تراکم از یک موتور تولید فشار،یک مخزن باد،و یک عدد فشار سنج تشکیل می شود. که کار آن تولید باد است و فنری به آن وصل نمی شود.

بودهی لوله های فاضلاب را چگونه رفع کنیم؟

برای رفع بوی بد فاضلاب ابتدا با شرکت ما تماس گرفته.سرویسکار با زدن فنر و محلول ضد عفونی مخصوص با تاید و جوش شیرین مخلوط می کند که کاملا بوی بد فاضلاب را رفع می نماید.