۱۰ ترفند بازکردن لوله

لوله بازکنی شهرک ولیعصر لوله بازکنی با تضمین و فوری 091001702050
امتیاز ۴ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

 


در این مقاله قصد داریم یکی از ساده ترین ترفند های باز کردن لوله و  را در ۵ دقیقه را به شما آموزش دهیم.ما سعی داریم همه ی آسان ترین و سریع ترین راه برای خلاص شدن از گرفتگی لوله ها را در اینجا ذکر کنیم.


 

ترفند های بازکردن لوله در منزل

در متن زور روش های خانگی  و اسان را به طور کامل برایتان شرح می دهیم. همانطور که در این بخش این روش ساده و راحت فرا می گیرید. همزمان از شر بودهی لوله فاضلاب نیز به وسیله ی خودتان با یک ترفند برای همیشه رهایی می یابید.

باز کردن لوله با جوش شیرین و نمک

یکی از ترفند باز کردن لوله نصف لیوان جوش شیرین با صف لیوان نمک مخلوط میکنیم سپس مخلوط بدست آمده را درون مایعی از آب گرم میریزیم. مرحله بعد مایع بدست آمده را کم کم درون لوله میریزیم و به راحتی لوله کم کم باز می شود. به خاطر داشته باشیم این روش برای گرفتگی های جزئی کاربرد دارد مواقعی که لوله به خاطر استفاده ازدیاد روغن و چربی دچار گرفتگی شده به راحتی کنده می شوند و راه خروجی اب را هموار می کنند.

بازکردن لوله با سرکه و نوشابه

روش دیگر با استفاده از مواد همیشه موجود در آشپرخانه است.در این روش مقداری سرکه و نوشابه را همزمان آهسته آهسته درون لوله ی گرفته شده می ریزیم. و میبینیم مواد چربی و روغنی و ذرات کوچک غذا داخل فاضلاب هدایت شده و راه لوله باز می شود.  حتی خود سرکه و نوشابه به تنهایی نیز چاره ساز هستند.اگر هر دو ماده را در دسترس نداشتید.این روش نیز در گرفتگی هایی که جزئی باشند مناسب است ولی اگر در قسمت شتر گلو گرفته باشند به تنهایی کارساز نیستند.

باز کردن لوله با مایع ظرف شویی و پودر برف

از دیگر ترفند بازکردن لوله این است که با مواد در دسترس منزل می باشد این است شما در مرحله اول مقداری مایع ظرف شویی و پودر دستی یا ماشینی هر کدام به نسبت یک به دو (نصف لیوان پودر برف و نصف این مقدار یعنی یک چاهر لیوان مایع ظرق شویی ) را با هم درون یک پارچ اب گرم ریخته و مخلوط را حواستان باشد به یکباره خالی نکنید زیرا کف بدست آمده خود کار را سخت تر می کند و آهسته و آرام مایع را درون ورودی فاضلاب اضافه می کنیم.این روش به راحتی سطح چربی و مواد لزج غذایی را حل می کند و لوله باز می شود.

باز کردن لوله با محلول لوله بازکنی یا همان لوله صاف کن موجود در بازار

در بازار محلول هایی مانند محلول لوله صاف کن وجود دارند که در بعضی گرفتگی های جزئی و گرفتگی با مواد چربی به راحتی به کار می آیند. و با ریختن یک لیوان البته به صورت کم کم و اهسته به درون سینک یا لوله چاه توالت راه گرفتگی را از بین می بررند و به راحتی لوله باز می شود.

ترفند باز کردن لوله

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

    پاسخ دهید

    ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا فیلد های ستاره دار را حتما پر کنید...*

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

    Call Now Button