رفع گرفتگی انواع لوله ها

رفع گرفتگی توالت در تهران
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)
امتیاز نظرات 0 (0 امتیاز دهی)

رفع گرفتگی توالت در تهران با استفاده از فنر دستی

فنر لوله بازکن دستی چیست؟فنر لوله بازکن دستی عبارت است از یک فنر از جنس فولاد که منعطف می باشد با متراژ متفاوت که به یک سر آن سرفنر وصل است و به یک سر دیگر آن دسته فنر.

آسانترین روش برای رفع گرفتگی توالت،استفاده از فنر لوله بازکن دستی می باشد.به این ترتیب که سر فنر را داخل لوله توالت وارد کنید و دسته فنر را در جهت حرکت عقربه های ساعت بچرخانید.تا زمانیکه به محل گرفتگی لوله رسید،این کار را مرتب تکرار کنید تا عامل گرفتگی لوله برطرف شده و گرفتگی لوله برطرف شود.

بازدید از محل شما رایگان است.
جهت رفع گرفتگی توالت در تهران با ما تماس بگیرید

دلایل گرفتگی توالت

چندین عامل می تواند باعث گرفتگی توالت فرنگی یا ایرانی شود.از جمله:
گرفتگی توالت با انباشتگی فضولات
گرفتگی توالت با دستمال کاغذی یا نوار بهداشتی
گرفتگی توالت با صابون
گرفتگی توالت بر اثر افتادن اجسام خارجی

4روش طلایی و خانگی رفع گرفتگی توالت

برای رفع گرفتگی توالت فرنگی یا ایرانی گاه روش های خانگی و سنتی کارساز بوده و خودتان می توانید اقدام به رفع مشکل نمایید.

استفاده از تلمبه دستی

در این مواقع یکی از ابزار های کارآمد تلمبه دستی می باشد.قسمتی پلاستیکی تلمبه را کاملا در دهانه لوله تخلیه توالت بگذارید و با فشار مناسب تلمبه زنی را اجرا کنید.

استفاده از محلول آب داغ و شوینده

یک نوع شوینده مانند مایع ظرفشویی رو در داخل کاسه توالت بریزید.شیر آب گرم را باز کنید تا کاملاً داغ شود.سپس آب را داخل لوله تخلیه توالت بریزید.

فنر دستی

فنر دستی نیز مانند تلمبه دستی و پلاستیکی ابزاری کارامد است که توصیه می کنیم همواره در منزل و در دسترس داشته باشید.با فنر دستی لوله بازکنی می توانید توده عامل گرفتگی لوله را خرد کرده و به پایین برانید.

استفاده از محلول های شیمیایی

اگر از محلول های خانگی مانند محلول آب گرم و شوینده،محلول آب جوش ،جوش شیرین و سرکه نتیجه ای نگرفتید جهت رفع گرفتگی توالت می توانید از محلول های چاه بازکن شیمیایی استفاده کنید.

فرآیند کار

چنانچه ساکن تهران هستید ،جهت رفع گرفتگی توالت در تهران با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید تا اکیپ ما در محل حضور یابند

15 سال سابقه کاری ما در زمینه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه و همچنین خدماتی از جمله لوله کشی با تیم کاری ماهر و با تجربه هرگونه مشکلات شما درباره ی لوله های فاضلاب منزلتان را حل می کند

بعد از حضور در محل کارشناسان ما اقدام به رفع مشکل گرفتگی توالت خواهند نمود.

گروه ما بعد از اتمام کار و تایید شما مبلغ را دریافت خواهند کرد.نرخ قیمت های شرکت بسیار پایین با ۴۰% تخفیف و زیر نظر اتحادیه می باشد.

  • سال 95
  • سال 96
نصب فلش تانک در توالت
نصب فلش تانک در توالت و هربار استفاده از آن،باعث می شود فضولات تولید شده ،با فشار و سرعت به سمت چاه فاضلاب هدایت شده و ضمن جلوگیری از گرفتگی توالت از تولید بوع نامطبوع در توالت و سرویس بهداشتی نیز جلوگیری می کند.

با ما تماس بگیرید

Call Now Button09101702050 برای تماس                 کلیک کنید