درآوردن اشیا از چاه توالت

درآوردن اشیا از چاه توالت 09101702050
امتیاز ۴ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی تهران دارای بیش از ۲۵ سال سابقه کار در حوزه ی لوله بازکنی،تخلیه چاه درآوردن اشیا از چاه توالت.لوله کشی_تشخیص ترکیدگی لوله و سایر خدمات تاسیسات ساختمان_ در کل مناطق تهران فعالیت می کند.همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد و تمامی کارها طبق نرخ اتحادیه است.

خدمات شرکت لوله بازکنی نوین


.یکی از خدمات شرکت درآوردن اشیا از چاه توالت و کف شور حمام و …می باشد در این مقاله با انواع روش های درآوردن گوشی و…بیشتر اشنا می شویم.

افتادن گوشی در چاه توالت و فاضلاب

شاید برای بسیاری از شما اتفاق افتاده باشد که طلا یا شی قیمتی،گوشی موبایل که همراه داشتید یا در جیب لباستان بوده،در چاه توالت افتاده باشد. حال اگر این شی یک هدیه بوده باشد بسیار ناراحت کننده است. یا هنگامی که در حمام هستید دستبند یا گردن بندتان به داخل کف شور بیافتد.

توصیه های ایمنی

در این صورت توصیه می کنیم اگر فکر می کنید که خودتان نمی توانید جسم افتاده در چاه توالت را بیرون بکشید،قبل از هر اقدامی باید آب سیفون را ببندید و خودتان نیز آب استفاده نکنید سپس  با ما تماس بگیرید تا در هر نقطه از تهران در کمترین زمان ممکن در محل حاضر باشیم.

بازدید از محل شما رایگان است.
قرار حضور در محل را با یک تماس هماهنگ کنید و بلافاصله از ما مشاوره بگیرید!

روش های در آوردن اشیا از چاه توالت توسط خودتان

توصیه های قبل از درآوردن اشیا از چاه توالت توسط خودتان

اگر شی در چاه توالت ایرانی،لوله کفشور حمام یا آشپزخانه افتاده باشد، ابتدا باشرکت نوین تماس بگیرید.سرویس کاران ما با ابزار های بروز و پیشرفته نسبت به درآوردن اشیا ازچاه توالت یا هر شی دیگری اقدام می کنند.اگر فکر می کنید گوشی یا حلقه ی افتاده شده در چاه توالت را می توانید خودتان در بیاورید،توصیه می کنیم که قبل از اقدام به هر کاری از مطمئن بئدن کار خود اطمینان حاصل فرمایید.چون ممکن است:

این مسائل را قبل از اقدام به درآوردن اشیا از چاه توالت جدی بگیرید

  • دست شما در چاه فاضلاب گیر کند.
  • شی افتاده شده را به محل پایین تر هدایت کنید.
  • چاه توالت دارای باکتری ها و ویروس های کثیفی می باشد اگر دستتان زخمی شود ممکن است به بیماری های عجیبی مبتلا شوید.
  • اگر بیش از حد با گوشی یا شی افتاده شده در چاه توالت بازی کنید ممکن است آن را درون لوله ی فاضلاب بشکنید.
  • روش های خارج کردن اشیا از چاه توالت توسط خودتان

پس از افتادن گوشی و دستبند و حلقه در چاه فاضلاب یا کف شور حمام ابتدا باید بلافاصله آب را ببندید چون ممکن است جریان آب آن را به پایین ببرد.اگر می خواهید نسبت به درآوردن اشیا از چاه توالت اقدام کنید به یک چراغ قوه،یک عدد سیم مفتولی، یا سیخ کباب،یک عدد کهنه ی نخی  و سطل نیاز دارید.

لوله بازکنی نوین

اگر فضا تاریک است و به درستی داخل لوله را نمی بینید،از یک چراغ قوه استفاده کنید تا دید بهتری داشته باشید.از ریختن آب در لوله خودداری کنید.یک دستکش به دست کنید.

در صورت کوچک بودن دهانه ی کاسه توالت چکار باید بکنیم

 

توجه داشته باشید که اگر دهانه لوله کوچک و تنگ است و حدس می زنید که دستتان داخل لوله گیر کند از یک چنگک دستی استفاده کنید تا دست شما آسیب نبیند.

روش کار

ابتدا کهنه را درون چاه فاضلاب می اندازید و بالا می آورید آب کهنه را در سطل می ریزید تا وقتی که آب چاه توالت تمام نشده است این کار را ادامه می دهید تا آب کاسه کاملا تخلیه شود.درآوردن اشیا از چاه توالت کار چندان آسانی نمی باشد اگر فکر میکنید نمیتوانید این کار را انجام دهید کافیست با متخصصین شرکت تماس بگیرید.

 

درآوردن اشیا از چاه توالت

پس از این که آب کاسه خالی شد. نور چراغ قوه را در کاسه بیاندازید و موقعیت شی افتاده شده را بسنجید. اگر دستتان به داخل لوله رد می شود دستتان را ریکا بزنید تا کامل لیز شود زمانی که دستتان به راحتی داخل لوله رفت، شی افتاده شده را آرام بگیرید و به بالا بکشید.

افتادن گوشی در چاه توالت

اگر دستتان از کاسه رد نمیشود از سیخ کباب یا سیم مفتولی برای درآوردن اشیا از چاه توالت استفاده کنید.دقت کنید یک اشتباه کوچک می تواند منجر به از دست دادن کامل آن شی گردد.

درآوردن اشیا از چاه توالت فرنگی

اگر شی یا طلا شما در فاضلاب توالت فرنگی افتاده باشد می توانید مرحله به مرحله اقدامات ذیل را انجام دهید یا با شرکت لوله بازکنی نوین تماس بگیرید. افتادن گوشی در چاه توالت افتادن حلقه انگشتر ئستبند و … در آوردن تمام این ها با ابزار های بروز و پیشرفته به صورت تضمینی.

خالی کردن آب درون توالت یا فلش تانک

قبل از شروع به کار با استفاده از یک پیمانه تمام آب داخل توالت فرنگی یا فلش تانک را تخلیه کنید تا تمام مجاری خالی از آب باشد.در این صورت به راحتی می توانید دست خود را داخل لوله برده و شی را خارج کنید.

بازکردن مهره های دور توالت فرنگی برای درآوردن اشیا از چاه توالت

روش باز کردن مهره ها

با استفاده از آچار مخصوص،مهره های دور توالت فرنگی را باز کنید.مواظب باشید تا مهره ها را گم نکنید.توالت فرنگی را با احتیاط طوری که نشکند،بلند کرده و در مکان دیگری بگذارید.لوله اصلی خروج فاضلاب در زیر کاسه توالت فرنگی تعبیه شده که باید در همانجا به دنبال شی خود باشید.

تماس با لوله بازکنی نوین پس از افتادن گوشی در چاه توالت

هشدار برای مشتریان عزیز

گاهی اوقات نبود تخصص و خونسردی در زمینه ای و انجام کارهای ناشیانه به ضرر ما تمام خواهد شد.اگر فکر می کنید نمی توانید توالت فرنگی را جابه جا کنید یا باعث هل داده شدن بیشتر شی در داخل لوله ها می شوید.بهتر است با لوله بازکنی نوین در تهران تماس بگیرید.

درآوردن درپوش توالت فرنگی

درپوش توالت فرنگی توسط دو پیچ که پشت کاسه وجود دارد،به آن متصل است.با استفاده از آچار مخصوص پیچ ها را باز کنید و درپوش را از کاسه توالت فرنگی جدا کنید.پس از آن کاسه را کمی بلرزانید تا اگر شی داخل لوله گیر کرده باشد،بتوانید آن را خارج کنید
مراحل انجام کار

با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید تا اکیپ ما در سریع ترین زمان ممکن در محل حضور یابند.

شرکت لوله بازکنی نوین با در اختیار داشتن اکیپ های فنی در کلیه مناطق تهران،از جمله شمال تهران،غرب تهران،سعادت آباد و  تجریش و دیگر مناطق تهران،اقدام به اعزام نزدیک ترین گروه فنی خواهد نمود.

بعد از حضور در محل کارشناسان ما اقدام به یافتن مشکل و رفع آن خواهند نمود.

گروه ما بعد از اتمام کار و تایید شما مبلغ را دریافت خواهند کرد.نرخ قیمت های شرکت بسیار پایین با ۴۰% تخفیف و زیر نظر اتحادیه می باشد.

چرا تماس با لوله بازکنی
گاه با یک حرکت نادرست و اشتباه باعث شکسته شدن کاسه توالت می شوید یا فشار زیادی که با استفاده از فنر یا چنگک به لوله ها وارد می کنید باعث سوراخ شدن یا شکسته شدن لوله های فاضلاب می شوید که تعمیر آن هزینه بسیاری برای شما خواهد داشت.پیشنهاد می کنیم در هر نقطه از تهران که هستید با لوله بازکنی نوین تماس بگیرید تا نسبت به اعزام نزدیک ترین اکیپ فنی اقدام گردد.
Call Now Button