تشخیص ترکیدگی لوله

دستگاه تشخیص ترکیدگی09101702050 در تمامی ساعات شبانه روز
امتیاز ۴.۸۳ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

اگر در دیوار یا سقف منزل خود نم و رطوبت مشاهده کردید، بوی رطوبت به مشام شما رسید و یا در قبض آب مصرفی شما، مبلغ و مقدار آب مصرفی به طور غیرعادی افزایش پیدا کند،حتما با لوله بازکنی نوین تماس بگیرید تا متخصصین شرکت در محل حاضر شده و اقدام به تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه های پیشرفته نمایند تا بدون خرابی و اعمال هزینه های اضافی،محل نشتی لوله های ساختمان را پیدا کرده و نسبت به رفع ترکیدگی لوله ها اقدام کنند.

شماره تماس ۰۹۱۹۶۷۹۰۰۶۵

بازدید از محل شما رایگان است.
قرار حضور در محل را با یک تماس هماهنگ کنید و بلافاصله از ما مشاوره بگیرید!

نشانه های وجود نشتی و ترکیدگی در لوله ها

در صورت مشاهده هر یک از موارد ذیل،برای برطرف کردن مشکل بوجود آمده با لوله بازکنی نوین تماس بگیرید تا نسبت به تشخیص دقیق محل ترکیدگی لوله و نشتی لوله ها با دستگاه های پیشرفته اقدام کنیم.
وجود نم در سقف و دیوار اتاق ها،توالت و حمام
ریزش گچ سقف و دیوار ها
استشمام بوی نامطبوع
افزایش مبلغ و میزان آب مصرفی

مزایای استفاده از دستگاه در تشخیص ترکیدگی لوله های فاضلاب

جلوگیری از تخریب قسمت هایی از نما
قطعاً اگر به روش های سنتی و قدیمی  به عیب یابی و رفع ترکیدگی لوله ها اقدام کنیم،ناگزیر خواهیم بود که قسمت هایی از دیوار خانه را خراب کنیم که در نهایت نیز مشخص نیست که به نتیجه مطلوب برسیم یا خیر.
صرفه جویی در زمان
با وجود پیشرفت های انجام گرفته در حوزه دستگاه های دیجیتال و ورود دستگاه های تشخیص ترکیدگی لوله،قطعاً مقرون به صرفه نخواهد بود که چندین روز را صرف پیدا کردن محل ترکیدگی لوله ها کنیم.
ایجاد امنیت خاطر
برای بسیاری از خانم های با سلیقه ایرانی، بسیار مهم است که منزلی تمیز و خوش بو داشته باشند.با وجود ترکیدگی و نشتی در لوله های ساختمان به هر دلیل،دیوار های خانه زرد رنگ شده و بوی نامطبوع استشمام می شود.این مساله برای همه به خصوص خانم ها که حساسیت ویژه ای دارند بسیار آزاردهنده می باشد.با تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در کوتاه ترین زمان ممکن،خاطری آسوده داشته باشید.
صرفه جویی در هزینه
اگر به روش های سنتی نسبت به تشخیص محل و رفع ترکیدگی لوله ها اقدام کرده باشید، قطعاً خرابی هایی در قسمت های مختلف ساختمان ایجاد خواهد شد و با طولانی تر شدن پروسه عیب یابی ،مساحت بیشتری از دیوارها زرد و خراب خواهد شد.پس از رفع ترکیدگی لوله ها،با بازسازی خرابی های ایجاد شده متحمل هزینه هایی خواهید شد که در روش تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این هزینه ها وجود ندارند.
فرآیند کار

با شماره تلفن های شرکت تماس بگیرید تا اکیپ ما در محل حضور یابند

۱۵ سال سابقه کاری ما در زمینه ی لوله بازکنی و تخلیه چاه و همچنین خدماتی از جمله لوله کشی با تیم کاری ماهر و با تجربه هرگونه مشکلات شما درباره ی لوله های فاضلاب منزلتان را حل می کند

بعد از حضور در محل کارشناسان ما اقدام به رفع مشکل گرفتگی توالت خواهند نمود.

روش تشخیص وجود نشتی در لوله های ساختمان

توجه داشته باشد که ماشین لباسشویی و ظرفشویی خاموش باشد.هیچ یک از شیرهای آب ساختمان باز نباشد.در این حالت عدد ثبت شده بر روی کنتور آب را ثبت کنید.

بعد از گذشت ۱۵ دقیقه در حالیکه در این فاصله هیچ یک از شیرهای آب را باز نکرده اید،مجدد عدد ثبت شده بر روی کنتور آب را ثبت کنید.اگر عدد عوض شده باشد قطعاً یک نشتی در لوله های آب ساختمان وجود دارد.

البته مد نظر داشته باشید که این روش برای تشخیص نشتی های بزرگ قابل اجرا می باشد.و نشتی های جزئی با این روش قابل تشخیص نمی باشد.

می توانید جهت پیشگیری از خرابی های بزرگ و خسارت به ساختمان،با یک شرکت لوله بازکنی معتبر تماس بگیرید.همشهریان عزیز تهرانی می توانند با لوله بازکنی نوین تماس بگیرند.در کمتر از ۲۰ دقیقه در محل حاضر خواهیم بود.

شماره تماس : ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

Call Now Button