تبدیل و تعویض توالت ایرانی به فرنگی

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی
امتیاز ۴ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

توالت فرنگی

ایرانیان از دیرباز به دلیل آداب و اعتقاداتی که داشتند از توالت ایرانی استفاده می کردند.در حال حاضر نیز در اکثر خانه های ایرانی،توالت ایرانی وجود دارد.ولی در چند سال گذشته به دلایل پزشکی و فرهنگی،استفاده از توالت فرنگی به جای توالت ایرانی مرسوم شده است.

از جمله مزایای استفاده از توالت فرنگی می توان به این مساله اشاره کرد که اگر کسانی که آرتروز زانو دارند یا عمل جراحی تعویض مفصل زانو را انجام داده اند.دیسک کمر دارند یا خانم های باردار که در ماه های آخر بارداری هستند و یا باید تحت مراقبت باشند باید از توالت فرنگی به جای توالت ایرانی استفاده کنند.

مشاوره های ما رایگان است

قرار ملاقات حضوری رزرو کنید و حضوری از ما مشاوره بگیرید!

لوله بازکنی نوین،سرویسدهی در کلیه مناطق تهران

شمال تهران ۰۹۱۹۶۷۹۰۰۶۹

غرب تهران ۴۴۳۰۷۲۷۴-۰۲۱

شرق تهران ۸۸۳۳۹۹۵۰-۰۲۱

جنوب تهران ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

نحوه استفاده از توالت فرنگی

ممکن است به یک  مکان عمومی یا هتل و مهمانی بروید که در آنجا توالت فرنگی به جای توالت ایرانی استفاده شده است،نگران نباشید.ما در اینجا طرز استفاده از توالت فرنگی را به شما آموزش می دهیم.

قبل از استفاده از توالت فرنگی،حتماً با چند دستمال کاغذی،رطوبت موجود بر روی بدنه و دیواره های توالت را خشک کنید.
با چند برگ دستمال،محل نشیمنگاه،جاهایی از توالت فرنگی را که با پوست بدن شما در تماس هست را به طور کامل بپوشانید تا از ابتلا بیماری های پوستی پیشگیری کنید.
بسیاری بر این باورند که باید به هنگام نشستن بر روی توالت فرنگی باید به صورت 90درجه قرار بگیرند.در صورتی که این باور کاملاً اشتباه بوده و باعث بروز مشکلاتی از قبیل یبوست،سندرم روده تحریک پذیر و سختی دفع مدفوع می شود.
بهترین حالت برای استفاده از توالت فرنگی،نشستن با زاویه 35 درجه می باشد که اگر مانند تصویر یک چهارپایه در زیر پاهایتان قرار دهید تا در بهترین حالت ممکن قرار بگیرید.

هزینه تغییر توالت ایرانی به فرنگی و عوامل موثر بر هزینه

اگر قصد تبدیل توالت ایرانی به فرنگی را دارید،قبل از شروع به کار چند نکته را در مورد هزینه این کار مد نظر داشته باشد تا از هزینه های اضافی جلوگیری کنید.

اجرت نصاب

اجرت نصابی که کار تبدیل و تعویض توالت ایرانی به فرنگی را انجام خواهد داد،با توجه به نوع توالت فرنگی فرق می کند.

نوع توالت فرنگی

بسته به نوع توالت فرنگی که جایگزین توالت ایرانی خواهد شد،اینکه توالت فرنگی از نوع دیواری است یا زمینی،هزینه تبدیل توالت ایرانی فرق خواهد کرد.

مشاوره و انتخاب نصاب ماهر

همه مواردی که اشاره شد،در صورت مشاوره با نصاب ماهر و با تجربه به حداقل خواهد رسید.چرا که نصاب با تجربه می تواند محل قرارگیری توالت فرنگی و نوع توالت فرنگی را به گونه ای انتخاب کند که نیاز به لوله کشی مجدد نباشد.جهت انجام این کار می توانید با لوله کشی نوین تماس بگیرید.

هزینه لوله کشی و بنایی های لازم

با توجه به اینکه لوله کشی که از قبل وجود دارد استاندارد است یا خیر؟نیاز به لوله کشی مجدد می باشد یا خیر؟در صورت لوله کشی مجدد نیاز به انجام بنایی جزئی یا کلی می باشد،هزینه ها متغیر است.در صورت انجام لوله کشی مجدد هزینه خرید لوله و اتصالات نیز به آن اضافه می شود.
چرا توصیه می کنیم جهت تبدیل توالت ایرانی به فرنگی با لوله بازکنی نوین تماس بگیرد؟

در نظر داشته باشید که علاوه بر همه هزینه هایی که در قسمت قبل در مورد تعویض توالت ایرانی با فرنگی اشاره کردیم،هزینه ایاب و ذهاب نصاب و بعد مسافت تاثیر گذار می باشد.شرکت لوله بازکنی نوین با در اختیار داشتن تعداد زیاد اکیپ های فنی در سراسر تهران از جمله سعادت آباد،تجریش،شمال تهران و غرب تهران،در صورت تماس مشتری اقدام به اعزام نزدیک ترین اکیپ می نماید که در هزینه های ایاب و ذهاب برای شرکت و مشتری صرفه جویی می شود.

با ما تماس بگیرید و علاوه بر مشاوره رایگان از خدمات ما در این زمینه بهره مند شوید.

آیا بیماری های مقاربتی از طریق استفاده از توالت فرنگی منتقل می شوند؟
در پایان باید به این نکته اشاره کرد که اگر دچار بیماری یبوست هستید پیشنهاد می کنیم از توالت ایرانی به جای توالت فرنگی استفاده کنید.چرا که در صورت استفاده از توالت ایرانی و نشستن به حالت “چمباتمه” ران پا به ناحیه شکم فشار وارد کرده و در تخلیه کامل روده ها و دفع مدفوع کمک می کند.

نکته دیگری که لازم است اشاره کنم این مطلب است که بیماری های مقاربتی از جمله کلامیدیا،سوزاک،سفلیس و ایدز از طریق نشستن بر روی توالت فرنگی منتقل نمی شوند.زیرا این بیماری ها تنها از طریق مقاربت جنسی،خون و مایعات جنسی از فرد آلوده انتقال می یابند.

Call Now Button