لوله بازکنی فرمانیه

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

لوله کشی و لوله بازکنی فرمانیه ۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰


گرفتگی لوله های فاضلاب و توالت و حمام که یک معضل اساسی برای هر خانه ای است از آنجایی شروع می شود که ما به لوله کشی فاضلاب اهمیت چندانی نمی دهیم و بدون توجه به اصول لوله کشی و با استفاده از یک لوله کش کم تجربه و کارنابلد، خود را به دردسری عظیمی می اندازیم. اما از کجا بدانیم که لوله کشی فاضلاب در چه وضعیتی است؟ چطور بفهمیم لوله کشی خوب انجام شده یا نه؟ لوله کشی و لوله بازکنی فرمانیه برای کمک به شما در این زمینه، این مقاله را منتشر کرده است.

علت نیاز به سیستم  اگوی شهری در لوله بازکنی فرمانیه

شما با مطالعه این مقاله می توانید اطلاعات اولیه را راجع به لوله کشی فاضلاب به دست آورید تا در هنگام ساخت و ساز و یا تعمیرات فقط به حرف لوله کش اتکا نکنید.ما در این صفحه هزینه های لوله بازکنی در مناطق مختلف را با توجه به موارد مشخصی تخمین زده ایم برای مطالعه و اطلاع کلیک کنید.

لوله بازکنی فرمانیه

شما را در این زمینه راهنمای و مشاوره رایگان می دهد.هم چنین می توانید از خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه ما بهره مند باشید.ما در این صفحه روش های تشخیص ترکیدکی با دستگاه و رفع گرفتگی آن را توضیح داده ایم برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

انواع لوله کشی فاضلاب در لوله بازکنی فرمانیه

لوله باز کنی فرمانیه لوله کشی فاضلاب را به دو روش مختلف انجام می دهد. یکی روش معمول که از قدیم مرسوم بوده و لوله کشی ار از کف زمین انجام می دادند و روش دوم لوله کشی فاضلاب سقفی. به نظر کمی بعید می آید که لوله کشی فاضلاب را از سقف انجام دهند ولی این روش جدیدی است که کار را آسان تر کرده است.

لوله کشی فاضلاب در کف زمین

در این روش از لوله های چدنی استفاده می شود که مقاومت خوبی در برابر فشار دارند. چون قرار است بعد از لوله کشی فاضلاب روی آن مصالح ریخته و با سیمان آن ها را بپوشانند. به همین دلیل مقاومت لوله های چدنی مهم است. اما در این روش چند ایراد وجود دارد که استفاده از آن را کاهش می دهد. مهمترین مورد اینکه اگر این لوله ها بترکد یا نشتی دهد چه باید کرد؟ حدستان درست است برای تعمیر این لوله ها باید کف زمین را که لوله کشی در آنجا رخ داده را بشکافند و مورد را برطرف کنند. البته این در صورتی است که توانسته باشند جای نشتی یا شکستگی را تشخیص دهند. در غیر این صورت باید تمام مناطقی که لوله ها از آن جا عبور کرده اند شکافته شود و این به مفهوم واقعی یک فاجعه است.

لوله کشی فاضلاب

لوله کشی سقفی فاضلاب

روش جدید لوله کشی فاضلاب که در لوله بازکنی فرمانیه نیز از این روش استفاده می کند البته به درخواست کارفرما، روش سقفی است. این روش از لحاظ هزینه کمی گرانتر از روش کفی است ولی مزایای زیادی دارد که باعث می شود یک انتخاب خوب باشد. در این روش لوله کشی از سقف انجام می شود و بعد از لوله کشی سقف را با کناف پوشش می دهند. یکی از مزایای این روش در هنگام نشت و ترکیدگی لوله است که به راحتی می توانند قسمت معیوب را شناسایی و رفع عیب کنند که این کار نیز در لوله بازکنی فرمانیه با متخصصان با تجربه انجام می شود. مورد دوم اینکه در این روش عمر لوله ها بیشتر از روش کفی است چون روی این لوله ها هیچ فشاری وجود ندارد. 

جنس لوله ها در روش سقفی

در لوله کشی سقفی بهترین انتخاب برای جنس لوله ها، لوله های پلیمری ۵ لایه است که کیفیت آن ها بسیار بالا و مقاومتشان در برابر مواد شیمیایی خوب است. همچنین وزن آن ها بسیار کم است و برای ولوله کشی سقفی مناسب می باشد. از طرفی این لوله ها با چسب های مخصوص به هم متصل می شود که این، کار نصب را آسانتر می کند. هنگامی که این لوله ها شکسته شود یا ترک بخورد می توان قسمت آسیب دیده را جدا کرد و جایگزین آن را دوباره از همان لوله پلیمری زد و نیازی به تعویض همه ی لوله نمی باشد.

لوله کشی فاضلاب

نکات مهم در استفاده از لوله های پلیمری

این لوله ها نباید تحت اثر گرمای زیاد قرار بگیرند چون تغییر حالت می دهند و همچنین در نصب و اتصال آن ها باید دقیق بود چون اگر اتصال خوب انجام نشود بعد از مدت کوتاهی چسب های محل اتصال شل شده و جدا می شود. با این توصیف بهتر است از متخصصان این کار در لوله بازکنی فرمانیه کمک بخواهید که سال هاست در این زمینه در حال فعالیت هستند.

نکات اساسی در لوله کشی فاضلاب

در مطالب بالا راجع به دو روش لوله کشی صحبت شد اما در لوله کشی فاضلاب نکات اساسی وجود دارد که ترجیح دادیم آن نکات را به صورت جداگانه و مشخص مطرح کنیم تا بیشتر مورد توجه همراهان گرامی قرار گیرد.

سیستم تهویه هوا:

در لوله کشی فاضلاب علاوه بر لوله ی مخصوص عبور فاضلاب، داشتن هواکش که اصولاً باید به صورت عمودی کنار لوله ی فاضلاب قرار گیرد و تا سقف ساختمان ادامه خواهد داشت مهم است. این لوله برای تهویه ی بو و همچنین به کمک به تخلیه سریعتر فاضلاب از لوله می باشد.اتصالات لوله باید محکم و دقیق باشد و سیستم باید دارای شیب ۲ درجه باشد و زوایای بین لوله ها باید ۴۵ درجه باشد.در غیر این صورت نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت.

نحوه ی قرار گیری لوله در لوله بازکنی فرمانیه

اگر لوله های فاضلاب به صورت عمودی باشد خیلی بهتر است اما موقعیت هایی وجود دارد که لوله ها باید افقی قرار گیرند. در این شرایط بهترین حالت ایجاد یک شیب برای لوله ها می باشد. این شیب نباید زیاد تند باشد چون باعث می شود آب زودتر تخلیه شود و مواد رسوبی و فضولات در لوله ها مانده و به مرور موجب گرفتگی لوله های فاضلاب شود که این نیز نوع لوله کشی فاضلاب نیز در تخصص لوله بازکنی فرمانیه است.

نکات مهم و اساسی لوله کشی فاضلاب

سیستم لوله کشی فاضلاب توالت باید از حمام و آشپزخانه جدا باشد و بعد از اتمام لوله کشی حتماً نشتی و عدم نشتی لوله ها چک شود که برای این کار چند ساعت آب را از این لوله ها عبور می دهند که در صورت نشتی و ایراد همان اول کار مشخص شود. در صورتی که کار در زمستان انجام شود، باید به جای آب از آب نمک استفاده شود که به علت سردی هوا لوله ها ترک نخورد.

نصب سیفون در سیستم فاضلاب

یکی از مهمترین موارد در سیستم لوله کشی فاضلاب، نصب سیفون روی همه ی خروجی ها لوله ها می باشد. کار سیفون این است که مانع از برگشت گازهای بد بود از فاضلاب به داخل خانه می شود، مانع از حضور حشرات موذی می شود و همچنین داخل لوله ها را مرطوب نگه می دارد.

سیفون فاضلاب لوله بازکنی فرمانیه

برای لوله گرفتگی در لوله بازکنی فرمانیه

اگر لوله کشی فاضلاب به صورت اصولی انجام شده باشد، تا چندین سال نباید گرفتگی لوله ایجاد شود. در غیر این صورت معلولم می شود یک جایی از کار ایراد دارد. برای پیشگیری از این مشکلات بهتر است از متخصصان لوله بازکنی فرمانیه کمک بگیرید.

اجرای کار بر اساس نقشه

برای تمام لوله کشی ها باید حتماً یک نقشه تدوین شود و لوله کشی قطعاً بر مبنای پیش رود. چون در طراحی این نقشه همه ی موارد در نظر گرفته می شود.

لوله کشی فاضلاب

لوله بازکنی در فرمانیه


شبانه روزی جمعه ها هم تعطیل نیست. برای تماس با ما با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را به شعبه منطقه ی مورد نظر متصل خواهند کرد و در کمترین زمان از خدمات لوله بازکنی و تخلیه ی چاه هر منطقه بهره خواهید برد.


 

سایر خدمات لوله بازکنی فرمانیه

 

رفع بوی بد نم و نشتی

تنها یک تماس مستقیم با سرویس کار ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵

خدمات تاسیساتی و لوله بازکنی فرمانیه

خدمات چاه بازکنی فوری شبانه روزی ( بدون تعطیلی )

  ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

Call Now Button