لوله بازکنی پونک

امتیاز ۴.۸۳ از ۵ – ۲ رای
spinner در حال ثبت رای

شرکت لوله بازکنی در پونک با در اختیار داشتن ۱۳۵ سرویسکار با ابزار آلات پیشرفته- ۴۵مقنی باتجربه و ۳۲ لوله کش حرفه ای در منطقه ی پونک آماده ی خدمت رسانی می باشد. همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه فعالیت می کند و تمامی خدمات طبق نرخ اتحادیه و با هزینه ی مناسب به ساکنین عزیر در پونک ارائه می شود . خدمات فنی پونک با استفاده از ابزارها و دستگاه های بروز و پیشرفته در کل مناطق مناطق تهران به ویژه در لوله بازکنی پونک به صورت شبانه روزی فعال هستند. کافیست فقط یک تماس بگیرید.

۲۰ ۵۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰


خدمات لوله بازکنی در پونک

لوله بازکنی : رفع گرفتگی انواع لوله های اصلی و فرعی : لوله بازکنی آشپزخانه -حمام  در پونک -سرویس بهداشتی و بالکن با دستگاه های بروز و پیشرفنه- رفع گرفتگی لوله های سخت و سیمانی با دستگاه واتر جت سه نظام به صورت تضمینی – بدون کنده کاری و با قیمت مناسب.لوله بازکنی در منطقه ی پونک

تخلیه چاه پونک: تخلیه انواع چاه-سپتیک- اگو شهری- منحول و … در پونک با ماشین های ۱۲هزار لیتری و ۸هزار لیتری  با استفاده از پمپ های ساکشن مکنده- پمپ سه فاز و کف کش معمولی بدون کثیف کاری در کم ترین زمان. تخلیه چاه با کمترین قیمت زیر قیمت همکاران.

لایروبی چاه و کندن چاه در پونک : لایروبی چاه در پونک کهنه توسط مقنی باتجربه با استفاده از نیسان و بالابر به صورت کاملا ایمن و مطمئن تضمین کار با فاکتور معتبر کندن چاه فاضلاب و انتقال لوله از چاه قدیمی به چاه جدید در جردن.

در آوردن اشیا از چاه در پونک : در آوردن طلا در پونک در آوردن گوشی در پونک در آوردن اشیا افتاده شده در چاه توالت و حمام توسط دستگاه مکش و مشکل گشا به صورت کاملا تضمینی در آوردن دستبند و گردنبند از چاه در پونک و…

لوله کشی و تشخیص ترکیدگی لوله در پونک : لوله کشی فاضلاب در پونک به صورت کلی و جزئی- تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس در پونک – تشخیص ترکیدگی لوله درپونک  با دستگاه تشخیص نقطه زن در صورت اطمینان از کار میتوانید محل نشخیص داده شده را شکافته و نسبت به ترمیم آن اقدام کنید.

عوامل موثر برهزینه لوله بازکنی پونک

۱-نوع گرفتگی لوله: هزینه لوله بازکنی در پونک بسته به این دارد که گرفتگی لوله از چه نوع می باشد بعضی از گرفتگی لوله ها توسط مو پسماند غذا و تفاله چای مسدود می شوند و برخی از آن ها بدلیل زنگ زدگی لوله چسبیدن بیش از حد چربی و رسوب کردن لوله چدنی مسدود می شوند  پس از تماس شما با همکار لوله بازکن سرویسکار به محل آمده و ابتدا نسبت به تشخیص نوع گرفتگی آن اقدام می کند اگر گرفتگی لوله بر اثر چربی و مو باشد عرف معمولی آن از ۷۰هزار تومان تا ۱۵۰هزار متغیر است.

۲-محل گرفتگی لوله: دومین امر مهم این است که گرفتگی از کدام ناحیه باشد اگر گرفتگی لوله از ۵ تا ۱۰متری باشد عرف معمولی آن از ۱۰۰هزار تا ۲۰۰هزار تومان است اما اگر گرفتگی محل متراژ بالا تری باشد هزینه به نسبت متراژ کمی تغییر خواهد کرد.برخی از لوله ها توسط فنر ۲۰ متری یا ۳۰ متری باز می شوند و بعضی از آن ها در پونک با فنر ۸ متری.

لوله بازکنی درپونک

۳-گرفتگی بر اثر سیمان یا قیر: اگر در منطقه ی پونک لوله توالت یا آشپز خانه بر اثر ریخته شدن مصالح ساختمانی مسدود شود باز کردن آن با استفاده از سه نظام و دستگاه واتر جت امکان پذیر خواهد بود و عرف آن از ۲۵۰ هزار تومان بستگی به مصرف سه نظام می باشد.

۴-گرفنگی بر اثر رسوب و سولفات لوله:در اکثر منازل لوله بازکنی پونک بدلیل قدیمی بودن ساختمان ها لوله کشی به صورت چدنی می باشد استفاده از این لوله ها به مرور زمان چربی آشپزخانه یا استفاده از سرویس بهداشتی مواد و پسماند به جداره ی لوله می چسبد و همانند کف سماور می شود که به آن سولفات یا رسوب لوله می گویند. زنگ زدن داخل لوله های چدنی در جردن بدلیل استفاده نکردن از لوله ها نیز موجب رسوب کردن می شود.

برای بار کردن این گونه لوله ها علاوه بر زمان استحلاک دستگاه نیز از بین می رود اکثر لوله های چدنی اصلا رفع مسدودی نمی شوند اما دستگاه هایی بنام سر فنر الماسه یا پمپ تراکم با هزینه ی ۳۰۰ تا ۶۰۰هزار تومان می تواند مشکل شما را حل کند.

مقالات آموزشی در خصوص پیشگیری از گرفتگی لوله ها

برخی از ساکنین عزیز در منطقه ی پونک بعد از مسدود شدن لوله منزل از محلول ها و لوله بازکن های شیمیایی استفاده می کنند به کار بردن این گونه اسید ها نه تنها مشکل گرفتگی لوله را حل نخواهد کرد بلکه عواقب و مضرات زیادی برای لوله ها خواهد داشت یکی از ضررهای این محلول ها باعث پوسیده شدن داخل لوله ها و در برخی موارد باعث سوراخ کردن لوله ها می شود ما برای راه حل این مشکل از ساختن محلول های غیر شیمیایی و طبیعی در منزل خود را پیشنهاد می کنیم.

روش ساخت محلول غیر شیمیایی برای رفع گرفتگی لوله

قطعا برای شما هم پیش آمده که کف شور و چاه های خانه ی شما دچار گرفتگی شوند. و شما نیاز به باز کردن داشته باشید. آیا شما هم از صافی ها و چنته های متفاوت استفاده می کنید و نتیجه نمی گیرید؟ آیا به دنبال روشی مناسب و کاربردی برای باز کردن چاه منزلتان هستید؟ اگر می خواهید بدون نیاز به هزینه و با ترفندی اصولی لوله های گرفته ی منزلتان را باز کنید متن ما را دنبال کنید…

لوله بازکنی در پونک

شرکت نوین طی تجربه ی ۳۵ساله در حیطه ی کاری خود در آخر توانسته برای مشتریان دائمی خود محلولی بسازد. که با استفاده از آن اکثر لوله هایی که گرفتگی خاص و جزئی حتی در بعضی موارد گرفتگی سختی داشته باشند را باز کند. و شما هم برای ساختن این محلول نیاز به مواد و ابزار های خاصی ندارید .کافیست به کابینت آشپز خانه خود سر بزنید.

ابزار های مورد نیاز برای ساختن محلول غیر شیمیایی

سه لیوان آب خوری جوش شیرین(توجه داشته باشیدجوش شیرین مخلوط با آب نباشد)

دولیوان آب خوری سرکه

یک عدد (پودر)دستی

یک عدد پارچه ی حوله ای

یک کتری پر از آب جوش


مراحل عملی باز کردن لوله با محلول غیر شیمیایی در لوله بازکنی پونک

 

لوله بازکنی پونک

مرحله اول:

نصف محتوی جوش شیرین را در کف شور اشپز خانه یا سینک(لوله ای که گرفته است)می ریزیم. برای این کار جوش شیرین را به صورت خشک استفاده کنید و ان را اصلا با آب مخلوط نکنید تا مرحله اول کار به درستی انجام شود.

مرحله دوم:

دستمال یا پارچه ی حوله ای را  دور کف شور بگذارید و آماده نگه دارید . با دست دیگران مقداری سرکه روی جوش شیرین بریزید. این کار را بهتر است دو نفر انجام دهند تا نتیجه ی بهتری را کسب کنند. بهتر است یک نفر پارچه را نگه داشته. سپس نفر دیگر بعد از این که سرکه را در کف شور ریخت نفر اول پارچه را بلافاصله روی کف شور محکم فشار دهد و نگه دارد. توجه داشته باشید که سوراخ کف شور رابا پارچه  محکم سفت کنید تا واکنشی که با ترکیب جوش شیرین و سرکه بدست می آید از سوراخ کف شور بیرون نزند.

مرحله سوم:

بعد از حدود ۲۰ دقیقه پارچه را از کف شور به بیرون بکشید. شاهد این خواهید بود که ذرات جوش شیرین با سرکه که ترکیب می شود فشار گازی بوجود می آورد که اگر در فضای بسته بماند. بالاخره راهی برای خروج پیدا خواهد کرد. بعد از برداشتن پارچه تاید و آب جوش را در کف شور بریزید تا لوله کاملا تمیز شود.

چاه بازکنی پونک


شتر گلو و فواید آن در لوله بازکنی پونک 

شتر گلو انواع و ابعاد مختلفی دارد اما شکل آن به صورت<<U>>یا <<S>>است. که در زیر سینک اصلی. زیر روشویی سرویس بهداشتی قرار دارد. شتر گلوی توالت در زیر کاسه توالت زانویی کف شور ها و هر لوله ای که به فاضلاب وصل می شود نصب می کنند. و وظیفه ی آن گرفتن آشغال ها و اجازه ندادن به آن ها برای عبور از لوله است. دیگر وظیفه ی اصلی آن نگه داشتن آب و جلوگیری از خروج بوی بد فاضلاب است.

 

کاربرد شترگلو

شتر گلو یک ابتکار ساده در عین حال بسیار کاربردی است.که به علت خمیده بودن باعث جلوگیری از خروج بو می شود. زمانی که در لوله بازکنی پونک ظرفشویی یا توالت  از آب استفاده می کنند. فاضلاب تولید شده به درون لوله رفته و وارد شتر گلو می شود. شتر گلو مقداری از آب را درون خود نگه داشته و بقیه را به فاضلاب می فرستد. محلی که آب باقی مانده است را آب بند می گویند. و اگر در آن جا آب نباشد شتر گلو درست کار نمی کند و یا وظیفه اش را به درستی انجام نمی دهد.

از جمله فواید دیگر شتر گلو:

  1. این است که نمی گذارد حشرات و سوسک ها از فاضلاب به خانه ی شما بیایند.
  2. با آبی که در اول لوله نگه می دارد .
  3. باعث عدم انتقال هوا به داخل لوله می شود. این امر نیز باعث می شود که داخل لوله ها پوسیده نشود.
  4. در نهایت فضولات داخل لوله سفت نشود در نهایت منجر به خرابی لوله ها نشود.

سایر مناطق خدمات دهی :لوله بازکنی سردارجنگل،لوله بازکنی جنت آباد،لوله بازکنی شاهین،لوله بازکنی بهارستان،لوله بازکنی سیمون بولیوار،و سار مناطق مجاور به صورت شبانه روزی آماده ی خدمات رسانی می باشیم.


سوالات مشتریان لوله بازکنی پونک 

 

لوله بازکنی پونک کار خود را چگونه تضمین می کند؟

شرکت ما بعد از اتمام کار خود با ارائه فاکتور معتبر و با تخفیف ویژه به صورت کاملا بهداشتی و تمیز کار خود را تضمین می کند.

تفاوت بین فنر معمولی با فنر سه نظام چیست؟

فنر های معمولی را برای گرفتگی جزئی استفاده می کنیم.و با دور معمولی دستگاه کار می کند و قدرت آن نسبت به فنر تراش ضعیف تر است.اما فنر سه نظام قطر بزرگ تری دارد و با سه نظام کار می کند.قدرت آن نیز ۴ برابر فنر معمولی است.

سه نظام چیست؟

سه نظام از جنس آلومینیوم یا گرانیته است. داخل هر دستگاه از۳ تا۱۶عدد بسته به نوع دستگاه سه نظام وجود دارد این سه نظام ها به دور فنر چسبیده و فنر را می چرخاند.

آیا اسید لوله بازکنی برای لوله ها مضر است؟یاخیر؟

اید لوله بازکنی برای لوله های چدنی بسیار مضر است زیرا همان طور که آشغال داخل لوله را می سوزاند.خود لوله را پوسیده می کند.

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ما را در پینترست دنبال کنید.

Call Now Button