لوله بازکنی منیریه

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

 

شرکت لوله بازکنی منیریه با ۲۵سال سابقه در راستای لوله بازکنی،تخلیه چاه،درآوردن اشیا از لوله،تشخیص ترکیدگی لوله،لوله کشی ساختمان،گچ کاری و سفید کاری و سایر خدمات تاسیساتی ساختمان یکی از بهترین شرکت های موجود می باشد.همچنین این شرکت زیر نظر اتحادیه می باشد و تمامی کارها به صورت تعرفه ی اتحادیه و به صورت کاملا تضمینی ارائه می شود.

لوله بازکنی منیریه

علت دقیق و منشاء گرفتگی لوله از چیست ؟ بهترین راه حل برای رفع گرفتگی لوله ها چیست ؟ آیا راهی وجود دارد که برای همیشه از شر بوی و بد و نم خلاص شویم ؟ بالا آمدن آب ظرف شویی، بالا آمدن آب توالت، گرفتکی لوله ی کف شور حمام و آشپزخانه، امروزه جزئی از مشکلات منازل و ساختمان ها در لوله بازکنی منیریه به شمار می رود.اگر گرفتگی لوله ی ظرفشویی آشپزخانه به موقع رفع نشود لوله های آشپزخانه نیز به دنبالش گرفته شده و به معظلی بزرگ تر دچار می شویم.

خدمات لوله بازکنی در منیریه

  1. لوله بازکنی :بازکردن لوله های سخت و سیمانی -رفع گرفتگی آشپزخانه-لوله بازکنی حمام-رفع گرفتگی سرویس بهداشتی و چاه توالت در منیریه- بازکردن لوله اصلی و اگو با دستگاه های بروز و پر قدرت در منیریه -به صورت کاملا تضمینی و با قیمت مناسب.
  2. در آوردن اشیااز چاه : درآوردن گوشی از چاه توالت-افتادن گوشی در چاه- افتادن حلقه و دستبند در چاه -در آوردن سویچ از چاه توالت در منیریه با دستگاه مکش و مشکل گشا در عرض ۲۰ دقیقه.
  3. تخلیه چاه منیریه: تخلیه چاه-اگو-منحول-سپتیک با ماشین های ۱۲۰۰۰ لیتری و ۸۰۰۰لیتری- تخلیه چاه با انواع پمپ های لجن کش- کف کش – سه فاز و معمولی برای چاه های پر چربی و لجن و … که سفت هستند.
  4. تشخیص ترکیدگی لوله و لوله کشی در منیریه: تشخیص نم و چکه از سقف دستشویی و حمام و دیوار راه پله -تشخیص نشتی آب شهری و ترکیدگی لوله- تشخیص شکستگی لوله فاضلاب با دستگاه تشخیص نقطه زن در منیریه به صورت تضمینی-
  5. تعویض کاسه توالت :تعویض کاسه توالت در منیریه و تبدیل آن به توالت فرنگی و بلعکس- تعمیر نشتی کف سرویس بهداشتی و خدمات لوله کشی جزئی و کلی در منیریه سرویس دهی فوری و شبانه روزی حتی روز های تعطیل.

لوله بازکنی منیریه

علت دقیق گرفتگی لوله ها در لوله بازکنی منیریه

رسوب آب گرم:

استفاده از آب داغ در هنگام حمام کردن یا ظرف شستن به مرور زمان باعث می شود که آب داغ به همراه املاح به دور لوله ها می چسبد همانند این که کف سماور به دلیل آب جوش سفیدک می بندد داخل لوله نیز همینطور است.لوله بازکنی درمنیریه این مشل را با محلول خاصی رفع می کند.

گیر کردن یک جسم خارجی:لوله بازکنی منیریه

در هنگام استفاده از ظرفشویی یا سرویس بهداشتی و در هنگام حمام کردن یا هنگام بارش باران نخاله یا آشغال به همراه آب به داخل لوله می رود.هنگام حمام کردن مو و صابون ،هنگام بارش باران در پشت بام وجود شن و خاک و ماسه،در سرویس بهداشتی ریختن دستمال کاغذی و …که به این آسانی آب درون لوله نمی تواند آن را از فاضلاب عبور دهد.لوله بازکنی منیریه مطمئن ترین شرکت در کل تهران.

 

لوله بلازکنی منیریه

ریختن مواد غذایی و لجنی در لوله بازکنی منیریه

شستن ظرف ها در سینک ظرفشویی و ریختن پسماند های غذا یا گاهی ریختن روغن در سینک بر اثر گذشت زمان این گرفتگی را بیش تر میکند.این کار از کنتل افراد خارج است زیرا که بدون آگاهی فرد این موارد پیش می آید.حتی در توالت نیز شاید خیلی مواجه این مشکل شده ایم.به تجربه دیده شده است برخی افراد در لوله بازکنی منیریه از موار روغنی موجود در بازار برای خلاصی از این مشکل استفاده کرده. در حالی که با نتیجه ی عکس روبرو شده اند.

 ریخته شدن ماسه یا سیمان در لوله بازکنی منیریه

شاید برای اکثر مردم پیش آید که بخواهند منزل خود را بازسازی کنند در هنگام بازسازی منزل حتما از ماسه سیمان نیز استفاده می کنند.برخی افراد در هنگام کاشی کاری سرویس بهداشتی،گچ کاری منزل و کارهای دیگر بدون آگاهی ماسه یا دوقاب را به داخل لوله بازکنی منیریه  میریزند این مورد در اکثر ساختمان های در حال بازسازی یا نیمه کاره پیش می آید و منجر به مسدود شدن لوله ها می شود.

کار گذاشتن نامناسب کاسه توالت در لوله بازکنی منیریه

برخی از افراد لوله کش  در لوله بازکنی منیریه هنگام گذاشتن کاسه توالت در محل خود لوله ی پایینی را دقیق به کاسه متصل نمی کنند.این امر باعث می شود که محل اتصال کاسه به لوله خالی بماند و ماسه ی زیر کاسه به درون لوله می ریزد.

برطرف کردن گرفتگی لوله های آب بصورت کاملا تضمینی و بهداشتی

برای این که برای همیشه از مشکلات فاضلاب ولوله بازکنی منیریه   رها شوید به یک لوله بازکن ماهر و حرفه ای نیازمندید. نیروهای ما شما را راهنمایی کرده و شما هم چنان می توانید از خدمات پشتیبانی و مشاوره رایگان ۲۴ ساعته و کاملا ارزان بهره مند شوید . تنها یک تماس کافیست تا همکاران و سرویس کاران ما در لوله بازکنی منیریه حضور یابند.

انواع روش های بازکردن لوله ها

بازکردن لوله ها با دستگاه ژنراتور برقی:

این دستگاه از یک دینام ۷۵۰،یک تسمه و فولی،شش عدد سه نظام تشکیل شده است. روش باز کردن چنین است که سرویسکار فنر را داخل دستگاه لوله بازکنی منیریه می اندازد. با زدن کلید ستگاه شروع به چرخش می کند. باشار دادن دستک دستگاه سه نظام های دستگاه با فنر درگیر شده و فنر را می چرخاند.

لوله بازکنی زیر قیمت 09101702050 لوله بازکنی منیریه

رفع گرفتگی با دستگاه پمپ تراکم:

در بعضی از ساختمان های قدیمی لوله کشی فاضلاب به صورت چدنی می باشد و زانویی آن ها ۹۰درجه است که فنر از این زانو ها خم نمی شود و در نهایت منجر به بازشدن لوله نمی شود.در بعضی از لوله بازکنی منیریه نیز بدلیل وجود رسوبات زیاد دستگاه لوله بازکنی منیریه قادر به رفع گرفتگی نیست. پمپ تراکم در این موارد گزینه ی بسیار کاربردی است. این دستگاه با تراکم هوا کار می کند و با فشار باد باعث رفع گرفتگی لوله می شود.

لوله بازکنی درمنیریه

در لوله بازکنی منیریه ساختمان های قدیمی و عدم اتصال فاضلاب ها به اگوی شهری،وجود چاه فاضلاب در این مناطق بیشتر می باشد. پر شدن چاه های فاضلاب نیز امری طبیعی است . برای تخلیه چاه در منیریه کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

سایر مناطق خدمات دهی این شرکت به صورت شبانه روزی

لوله بازکنی منیریه،لوله بازکنی وحدت اسلامی،لوله بازکنی ولیعصر،لوله بازکنی جمهوری،لوله بازکنی شوش،لوله بازکنی کارگر،لوله بازکنی بهارستان،لوله بازکنی بازار،لوله بازکنی فاطمی،لوله بازکنی کشاورز،لوله بازکنی نازی آباد و سایر مناطق مجاور این شرکت آماده ی خدمات رسانی می باشد.

تماس ۲۴ ساعته و  مستقیم با سرویس کار،مشاوره و بازدید رایگاه از محل

اجرای دقیق لوله کشی آب سرد و گرم کاملا پیشرفته و تضمینی،رفع گرفتگی انواع لوله های سخت و سیمانی،رفع و بازکردن هرگونه گرفتگی لوله های فاضلاب در کوتاه ترین زمان.

پاسخ به برخی از سوالات مشتریان:

بوی نامطبوع موجود در کف شور ها، حمام، سرویس بهداشتی نشانه چیست؟

اولین نشانه های پر شدن چاه بوی نامطبوعی که از درون فاضلاب و کف شورها به مشام می رسد.در این مواقع تخلیه چاه هر چه زود تر باید انجام گیرد. در غیر این صورت آب از جاهای دیگر کف شور بالا می زند.

تضمین انجام کار در لوله بازکنی منیریه چگونه است؟

لوله بازکنی در شهرک ولیعصر با تضمین و تعهد کامل انجام گرفته و بعد از اتمام کار فاکتور معتبر شرکت به مشتری ارائه می شود.

لوله بازکنی منیریه برای رعایت بهداشت چگونه عمل کنند؟

نیروهای فنی نوین لوله به خاطر ارزشی که به خود و همشهریان قائل اند همواره با ماسک و دستکش و محلول ضدعفونی و همواره بدون کثیف کاری خدمات خود را به بهترین شکل ارائه می دهند.

شتر گلو دقیقا چیست ؟

شتر گلو یک وسیله U شکل است که غالبا جنس محکم پلاستیکی و یا از سیمان است. محل قرار گیری آن زیر سینک ظرفشویی یا چاه توال و لوله های فاضلاب است. که می تواند فاضلاب و فضولات را گیر بیندازد.

 

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

Call Now Button