لوله بازکنی نوین

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

تخلیه چاه و لوله بازکنی نوین با بیش از۲۵ سال سابقه، کار خود را بطور رسمی از سال۱۳۷۲ آغاز  کرده است.

سابقه خدمت تخلیه چاه نوین

در این مدت شرکت ما تمام توان خود را به کار گرفته تا نیروهای کاردان و با تجربه و همچنین بااخلاق را در زمینه ی خدمات لوله بازکنی نوین، تخلیه چاه و چاه بازکنی،کندن و حفر چاه و فاضلاب و تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و غیره …را در جهت رضایت شما شهروندان گرد هم آورد.

سابقه کاری ما در لوله بازکنی نوین

۲۵ سال سابقه ی کاری ما در این زمینه به شما کمک می کند، تا انتخابی مطمئن داشته و آسوده خاطر تاسیسات ساختمان خود را به ما بسپارید.

تخلیه چاه نوین 09101702050شعبه های تحت نظر شرکت لوله بازکنی 

این شرکت با در اختیار چند شعبه در اکثر مناطق ۲۲گانه ی تهران از جمله لوله بازکنی شمال تهران در منطقه ولنجک،لوله بازکنی سعادت آباد،

سایر مناطق 

لوله بازکنی غرب تهران در منطقه ی جنت آباد.لوله بازکنی شرق تهران در منطقه ی سهروردی،لوله بازکنی جنوب تهران در منطقه ی خانی آباد،لوله بازکنی مرکز تهران در منطقه ی منیریه و سایر شعبات در مناطق تهران به صورت شبانه روزی آماده ی خدمات رسانی می باشد.

تضمین کار لوله بازکنی نوین چگونه است؟

شرکت تخلیه چاه نوین دارای سرویسکاران خوش اخلاق و در عین حال باتجربه و کاربلد میباشد که در کنار کاری که برای مشتری انجام می دهیم.سعی می کنیم خاطره ی خوشی از شرکت ما به یاد داشته باشند.همچنین بعد از اتمام کار با ارائه ی فاکتور معتبر کارمان را تضمین می کنیم.

خدمات ارزنده ی شرکت نوین

خدمات شبانه روزی از جمله تخلیه چاه نوین با انواع ماشین ها ی بزرگ و کوچک،درآوردن اشیا،گوشی،حلقه و …از چاه فاظلاب با دستگاه مکش،لوله کشی ساختمان ،تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه تشخیص و سایر خدمات تاسیسات دیگر… مقالات اموزشی

اینستاگرام ما

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و رفع بوی بد فاضلاب و رفع نم و رطوبت و لوله بازکنی نوین با استفاده از دستگاه مخصوص و پیشرفته به صورت شبانه روزی و بازدید رایگان در کلیه مناطق تهران

 

اکیپ ما بعد از تمام شدن خدمت و در صورت رضایت شما با ۴۰% درصد تخفیف زیر نظر اتحادیه  تسویه حساب کرده و کار را کاملا اصولی و بهداشتی به پایان می رساند. لوله بازکنیفقط با یک تماس : ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ پوشش دهی در تمام شعبات تهران لوله بازکنی ما از بهترین و به روز ترین دستگاه های لوله بازکنی و با کیفیت ترین ابزارهای تضمین شده جهت رفاه حال شما همشهریان استفاده می کنیم .