تشخیص ترکیدگی لوله بازکنی خانی اباد 09101702050

لوله بازکنی پروانه

امتیاز ۵ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

👨🏻‍🔧لوله بازکنی پروانه فقط یک لوله بازکنی معمولی نیست بلکه ما تعداد زیادی از متخصصان و کارشناسان و فنی کاران را کنار هم جمع کرده ایم و از تخصص و تجربه ی هر کدام از آن ها، در بازه ی شغل آن ها، و در جهت خدمت رسانی به مردم عزیز تهران بهره می گیریم.👨🏻‍🔧


خدمات مهم لوله بازکنی پروانه

ما در لوله بازکنی پروانه خدمات زیر را ارائه می دهیم:

 • باز کردن گرفتگی لوله های آب، فاضلاب
 • باز کردن گرفتگی لوله های توالت سنتی (معمولی) و فرنگی
 • تخلیه چاه در لوله بازکنی پروانه با استفاده از پمپ های مکنده ی قوی
 • لوله کشی ساختمان به کمک افراد حرفه ای و با تجربه
 • حفر چاه به عمق های متفاوت در لوله بازکنی پروانه
 • تعویض و جایگزینی توالت معمولی با توالت فرنگی
 • شناسایی محل ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاه

تشخیص ترکیدگی لوله در لوله بازکنی پروانه

ما در این مقاله، شناسایی محل ترکیدگی لوله با استفاده از دستگاه را بررسی می کنیم تا کمی با کار لوله کشی نوین در منطقه پروانه بیشتر آشنا شوید.

شناسایی محل ترکیدگی لوله

همه ی ما با مشکل گرفتگی لوله های آب و فاضلاب و توالت و سینک و سایر موارد برخورد داشته ایم یا اگر هم خودمان درگیر آن نشده ایم حتماً مادر، پدر، همسر یا بالاخره یک نفر از اعضای خانواده با این مشکل دست و پنجه نرم کرده اند. اما نتایج این اتفاق: ممکن است خودشان مشکل را به راحتی حل کرده باشند، ممکن است خودشان مشکل را با بدبختی و مصیبت حل کرده باشند و ممکن است از لوله بازکنی پروانه کمک گرفته و خودشان و سایر اعضای خانواده را، راحت کرده باشند و بدون هیچ مشکل ثانویه ای، به زندگی به روال سابق ادامه می دهند.

اما اگر هیچ کدام از سه مورد بالا نبود

یک مسئله دیگر پیش می آید ممکن است از یک لوله بازکنی آماتور و مبتدی کمک گرفته باشند و به ظاهر مشکل را حل کرده باشند. اما پشت این انتخاب غلط، عواقبی هست که یکی از آن ها ترکیدگی لوله است.

سایر مناطق خدمات رسانی:

لوله بازکنی دویست دستگاه.لوله بازکنی شهرک کوهسار

ترکیدگی لوله بعد از فنر زدن توسط لوله باز کنی

تمام لوله بازکنی ها از فنر برای باز کردن گرفتگی لوله ها استفاده می کنند، البته ابزارهای دیگری مثل پمپ هوا و مکنده و غیره نیز موجود است اما تجربه ی کارکنان لوله کشی پروانه نشان می دهد که، برای گرفتگی لوله های توالت و فاضلاب استفاده از فنر گزینه ی بهتری است. اما این ابزار نیز مانند هر وسیله ی دیگر دارای معایبی است. مهمترین عیب یا شاید بتوان گفت تنها عیب آن این است که اگر دست نابلد بیفتد لوله را باز می کند البته شاید، اما حتماً یک یا چند تا از انشعابات کنار آن را می شکند، که در اصلاح به آن ترکیدگی لوله می گویند.

یک نکته مهم در استفاده از دستگاه تشخیص یا نقطه زن

البته بهتر است بدانید که گاهی در ساختمان های قدیمی که به الطبع لوله کشی آن ها نیز قدیمی و فرسوده است نیز، ممکن است مشکل ترکیدگی لوله به وجود بیاید که این ناشی از فرسودگی لوله می باشد و در صورتی که فشار کف یا دیوار کمی بیشتر شود، به سرعت خراب شده و نشتی آب و فاضلاب را در برخواهد داشت. این ساختمان ها را به دست فنی کاران لوله کشی پروانه بسپارید و خیالتان راحت باشد.

بازکردن گرفتگی لوله با اسید کلاً روش خطرناک و پر ریسکی است. ممکن است اسید به مرور باعث خوردگی لوله ها شود. البته بعید است یکبار استفاده از اسید در لوله ها خوردگی شدیدی ایجاد کند اما بنده در کل استفاده از اسید را نه توصیه می کنم و نه تایید می کنم.


اگر به دنبال لوله بازکنی برای انجام اگو یا اتصال به شبکه ی فاضلاب شهری هستید می توانید با همکاران ما در لوله بازکنی بلوار فردوس تماس حاصل کنید.


از کجا بدانیم لوله ها ترکیده است؟

حقیقت این است که ما به این زودی ها اصلاً نمی توانیم بفهمیم لوله ترکیده است یا نه. مگر اینکه بعد از باز کردن گرفتگی لوله، فیش آب به دستمان برسد و با دیدن عدد نجومی آن متوجه می شویم که یا کنتور آب خراب است یا لوله از جایی ترکیده و نشتی آب داریم. بعد از بررسی گزینه ی کنتور و اطمینان از آن مورد دوم را باید بررسی کنیم.

گاهی لوله آب نمی ترکد و متاسفانه لوله فاضلاب آسیب می بیند که این، فاجعه ی بزرگتری است. چون حتی با فیش هم متوجه آن نخواهیم شد. مگر اینکه جایی از خانه مثل حمام، دستشویی و یا سایر قسمت ها نم بدهد. یا نم آن از خانه همسایه سر در بیاورد و طی اعتراض ایشان متوجه ترکیدگی لوله شویم.

راه حل اساسی برای جلوگیری از ترکیدگی لوله ها

در شرایطی اوضاع از این هم بدتر می شود، اگر لوله ی فاضلاب در زیر زمین یا جایی باشد که نم دادن آن مشهود نباشد چه اتفاقی می افتد؟ راه حل در این موارد چیست؟ به نظر من پیشگیری بهتر از درمان است. یعنی قبل از اینکه هر کدام از اتفاقات فوق بیفتد بهتر است با یک لوله بازکنی حرفه ای مثل لوله بازکنی پروانه تماس بگیرید تا نگران هیچ کدام از مسائل گفته شده نباشید.

تشخیص ترکیدگی لوله در لوله بازکنی پروانه

روش های قدیمی که عملاً نمی توان به عنوان روش از آن ها یاد کرد دیگر منسوخ شده است. آن روش یکی بود، که آن هم جستجوی لوله ی ترکیده با استفاده از تخریب تمام ساختمان بود. حالا دستگاه هایی موجود است که لوله باز کنی پروانه نیز مجهز به این دستگاه می باشد. با استفاده از این دستگاه ها، بدون هیچ آسیبی به ساختمان، لوله ترکیده و دارای نشتی شناسایی می شوند.

لوله بازکنی پروانه

وقتی شما در یکی از مراحل گفته شده در بالا متوجه ترکیدگی لوله می شوید، باید با یک لوله بازکنی تماس بگیرید. ولی لطفاً این بار با همان لوله بازکنی قبلی تماس نگیرید. ما در لوله بازکنی پروانه علاوه بر داشتن دستگاه، اپراتوری حرفه ای نیز برای آن داریم که به راحتی می تواند نشتی آب را تشخیص دهد و بعد از آن، در صورت تمایل شما به تعمیر آن قسمت، اقدام کند.

روش کار دستگاه تشخیص ترکیدگی لوله

این دستگاه در عین سادگی، بسیار پیشرفته است و بر اساس اشعه مادون قرمز کار می کند. کمی عجیب است که دستگاه نشتی یاب چنان متد پیشرفته ای داشته باشد، اما واقعی است و بسیار هم کاربردی می باشد. یک وسیله کوچک که دریافت کننده اشعه مادون است را در یک محفظه قرار می دهند و با قرار دادن آن روی دیوار، اشعه یا موج کار خود را می کند. به این شکل که دستگاه طول موجی را به سمت دیوار ارسال می کند، اگر حالت عادی باشد طول موجود به همان شکل برمی گردد، اما اگر ترکیدگی در این نواحی باشد طول موج با مقدار کمتر یا بیشتری نسبت به طول موج اولیه برمی گردد و این گویای وجود نشتی آب در این ناحیه است. حالا می توان دقیقاً همین قسمت را شکافت و کار تعمیرات آن را انجام داد.


اهداف لوله بازکنی پروانه:

 • کارشناسان لوله بازکنی ما، حین کار بسیار تمیز عمل می کنند.
 • متخصصین ما با داشتن تجربه کافی در شناسایی مشکلات مربوط به مسدود شدن مسیرهای آب و فاضلاب، حین کار به سایر نقاط آسیب نمی زنند.
 • زمان برای لوله بازکنی ما، بسیار ارزشمند است و بعد از تماس شما، متخصصین ما که مجهز به موتور می باشند در زمان بسیار کوتاهی در محل حاضر خواهند شد.
 • ما در لوله بازکنی به صورت ۲۴ ساعته و بدون تعطیلی فعالیت می کنیم. پس در هر ساعت از شبانه روز که تماس گرفته شود حتماً به کمک شما خواهیم آمد.

لوله بازکنی پروانه از شعبات لوله بازکنی و تخلیه ی چاه نوین می باشد که جمعه ها هم تعطیل نیست. برای تماس با لوله بازکنی پروانه با شماره تلفن ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰ تماس حاصل فرمایید. همکاران ما شما را به شعبات منطقه ی مورد نظر متصل خواهند کرد و در کمترین زمان از خدمات لوله بازکنی هر منطقه بهره خواهید برد.


ما را در اینستاگرام  دنبال کنید.