لوله بازکنی شبانه روزی

امتیاز ۴ از ۵ – ۱ رای
spinner در حال ثبت رای

 

لوله بازکنی تهران شرکت نوین لوله با ۳۵سال سابقه ی خدمت در حوزه ی تاسیسات کل تهران با در دست داشتن ۱۲۰سرویسکار باتجربه و بااخلاق،ابزار آلات بروز و پیشرفته،زیر نظر اتحادیه،به صورت شبانه روز در خدمت همشهریان محترم میباشد.

لوله بازکنی دقیق و با کیفیت

لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور برقی:

امروزه گرفتگی لوله ها براثر قدیمی شدن ساختمان ها و لوله کشی امری طبیعی شده است.طوری که از هر ۱۰واحد یک واحد مشکل گرفتگی حمام.آشپزخانه یا …برایش پیش می اید.ما برای بازکردن این نوع گرفتگی ها از دستگاه ژنراتور برقی درکم تر بیست دقیقه استفاده می کنیم.

لوله بازکنی تضمینی

باز کردن لوله با دستگاه زنراتور سه نظام برقی

گرفتگی لوله ها چند نوع است اگر کف شور آشپزخانه با چربی زیاد یا کاسه یسرویس بهداشتی با سیمان یا مواد رسوبی گرفته شده باشد برای بازکزدن این نوع گرفتگی ها از دستگاه موشکی سه نظام ژنراتور برقی با فنر تراش استفاده می کنیم.

لوله بازکنی نوین-لوله بازکنی مرزدارانلوله بازکنی و تشخیص ترگیدگی لوله ها بادستگاه تشخیص 


تشخیص مهمتر است یا درمان؟ این سوال  یک جواب با ارزش دارد. تشخیص مهمتر از درمان است. اینکه در تشخیص دهیم که گرفتگی یا ترکیدگی لوله از کجاست، خود یک مهارت است که نیاز به تجربه ی زیادی دارد. برای اینکار دستگاه های مخصوصی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانند منطقه ی ترکیدگی را تشخیص دهند و با این وصف دیگر نیازی نیست  برای تعمیر یک لوله، تمام خانه را تخریب کرد.

دستگاه تشخیص ترکیدگی09101702050 در تمامی ساعات شبانه روز

استفاده از دوربین برای گرفتگی لوله:

علاوه بر این دستگاه هایی نیز وجود دارد که در انتهای آن ها دوربین های کوچکی گذاشته می شود تا منطقه ی گرفتگی لوله را پیدا کند. و این نیز یک از روش های تشخیص است البته در ایران فعلاً مرسوم نشده است اما به زودی این روش نیز در تمام لوله بازکنی ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

لوله بازکنی با استفاده از مواد لوله بازکنی قوی

گاهی لوله های خروجی فاضلاب آشپزخانه یا حمام به علت هایی مانند چربی،مو، یا اشیاء بزرگتری که اتفاقی به لوله وارد می شوند می گیرد در این مورد می توان از روش های مختلف باز کزدن لوله ها استفاده کرد که ساده ترین و ابتدایی ترین آن ها استفاده از مواد صاف  است. که با خاصیت قلیایی شدید می توانند مسیر لوله ها را باز کنند. این در صورتی است که گرفتگی جزئی باشد. برای این کار مواد مختلفی وجود دارد که هر کدام ویژگی های خاصی دارند و در موارد متفاوتی استفاده می شوند.

استفاده از مواد در چاه سپتینک

اگر شما از چاه های سپتیک استفاده می کنید بهتر است سعی کنید کمتر از این مواد استفاده کنید. چون استفاده زیاد از این مواد علاوه بر چاه سپتیک می تواند موجب پوسیدگی لوله ها نیز شود و همچنین می تواند به سینک نیز صدمه بزند و مهمتر از همه این ها مشکلات تنفسی است که در اثر استفاده زیاد از این مواد به وجود می آید.

باز کردن گرفتگی لوله ها با فنر

یکی از روش های که اکثر لوله بازکنی ها از این روش استفاده می کنند. اما نکته مهم در این کار انجام صحیح و اصولی کار است. چون اگر فرد لوله بازکن در زدن فنر مهارت نداشته باشد. ممکن است لوله ها از چندین نقطه شکسته شود و بعد از مدت ها نشتی آب و نفوذ آن به دیوارها متوجه می شویم.

که چه اتفاقی افتاده است. بنابراین در فنر زدن حتماً مطمئن شوید که فرد به کار خود مسلط است. اما تیم ما در نوین لوله با تضمین یک کار تمییز به خانه های شما خواهند آمد.

 

 


بازکردن گرفتگی لوله با استفاده از پمپ هوا

 

 

 

شرکت ما برای باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب از پمپ هوا نیز استفاده می کنند. با استفاده از هوایی که با فشار به درون لوله می رود گرفتگی لوله ها باز می شود.  در صورتی که فشار هوا خیلی بالا باشد ممکن است باعث ترک خوردن لوله ها شود و در صورت پایین بودن فشار هوا ممکن است گرفتگی لوله ها حل نشود.

لوله بازکنی با دستگاه پمپبازکردن گرفتگی های توالت فرنگی

جدیدترین معضل روتین  آپارتمان نشین ها گرفتگی توالت فرنگی است. راهکارهای زیادی برای باز کردن این گرفتگی ها وجود دارد اما شما می توانید در مرحله اول خودتان اقدام به باز کردن این گرفتگی ها بکنید. شاید خنده دار باشد اما می توانید با یک چوب لباسی این کار را انجام دهید.

کلاهبرداری با روش های لوله بازکنی

در انتها باید گوشزد کنیم که افراد سودجو در همه جا و همه ی مشاغل هستند. بنابراین قبل از اقدام به هر کاری خوب تحقیق کنید و مراقب باشید. که با روش هایی مانند اینکه در چند ثانیه با روش هایی خاصی رفتگی ها را باز می کنیم و از این قبیل موارد مورد سوء استفاده واقع نشوید.

سرویس دهی با نازلترین قیمت و مشتری پسند کاملا بهداشتی و تضمین شده