لوله بازکنی شهرک هما

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

چاه بازکنی و لوله بازکنی شهرک هما ۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰


شهرک هما یکی از محلات غرب  تهران است. که در قسمت منطقه ۲ شهر قرار گرفته و جزء محله های پر جمعیت به شمار می رود. در این بخش از شهر ما همکاران لوله بازکنی در نقاط مختلف شهرک هما مشغول به فعالیت هستند.اگر به دنبال تنها لوله بازکنی بی واسطه و مستقیم هستید. ما به شما کمک خواهیم کرد. و بدون هیچ نگرانی مشکلات لوله بازکنی شهرک هما و خدمات چاه و فاضلاب را به فنی کاران نوین لوله بسپارید. و از این بابت آسوده خاطر باشید.

تعهدات شرکت نوین لوله

زیرا فنی کاران این شرکت در کار خود باتجربه و متعهد به مشتریان هستند. بدون هدر رفتن وقت خود در زمان چند دقیقه ای به منزل شما اعزام می شوند.

لوله بازکنی شهرک هما سریع ترین چاه بازکنی تهران

منطقه شهرک هما در بهر اشرفی اصفهانی می باشد که ساختمان های این محل در محلی تپه مانند پدید آمده است. برخی از خیابان های شهرک هما به اگوی شهری متصل نشده است و ساکنین این محل به دلیل وصل نشدن به اگو اقدام به کندن چاه ها ی فاضلاب در حیاط منزلشان کرده اند. برخی از این چاه ها به دلیل سنگی بودن زمین منطقه در هنگام کندن با مشکل زمین سنگی مواجه می شوند. و بیشتر از آن نمی شود چاه را کند و بزرگ تر کرد.

مشکلات چاه سنگی در شهرک هما

چاه هایی که در وسط کار با زمین سنگی مواجه می شوند.مشکلاتی در آینده برای ساکنان شهرک هما ایجاد می کنند.برخی از این مشکلات بامرور زمان به وجود می آیند.عبارتند از:

  • عدم وجود روزنه در چاه
  • عدم کشش چاه فاضلاب
  • زود پر شدن چاه بذلیل سنگی بودن کف چاه
  • باز شدن راه آب به داخل چاه در برخی از چاه ها
  • عدم شیب گذاشتن مناسب لوله های چاه در نتیجه گرفتگی لوله اصلی فاضلاب
  • همچنین طریقه ی لایروبی و کف تراشی چاه را می توانید در این نوشته بخئانید.

گرفتگی لوله ی فاضلاب در اثر نداشتن شیب مناسب و غیر اصولی بودن اتصالات لوله کشی

در اکثر ساختمان های شهرک هما هنگامی که چاه فاضلاب را می کنند. در پارکینگ ساختمان یک سرویس بهداشتی تعبیه می کنند لوله ی فاضلاب سرویس که مستقیما به چاه متصل می شود.رایزر اصلی از ستون اصلی به این لوله متصل می شود.که در همان ستون یک دریچه ی بازدید قرار می دهند.اگر این درچه نباشد داخل لوله تهویه ی مناسب نداشته و مطمئنا شیب مناسب نیز ندارد.و در آینده چربی و فضولات به کف این لوله می خوابد و و دچار گرفتگی می شود.

علت گرفتگی لوله ی کفشوی پارکینگ و پشت بام در لوله بازکنی شهرک هما

مهم ترین سوال ساکنین شهرک هما این است که چرا در اکثر ساختمان ها گرفتگی کف شور پارکینگ ها و پشت بام عادی است؟ و چرا نسبت به خروجی های دیگر بیشتر دچار گرفتگی می شوند؟ جواب این سوال با عقل و منطق درست استکه .در پارکینگ ها خودروهایی که در طول روز در حال عبور و مرور هستند.هنگام ورود به پارکینگ همراه چرخ های خود گرده خاک هایی با خود می آورند که با چشم دیده نمی شود.این گرد و خاک به مرور زمان به کف شور پارکینگ ریخته می شود و دچار گرفتگی می شود.

گرفتگی پشت بام

.در مور پشت بام نیز در زمستان و پاییز بارش باران و برف و وجود ماسه و خاک در دیواره ی ساختمان در نتیجه ی ورود به کف شور پشت بام می شود.در بها و تابستان نیز برگ درختان و شاخ و برگ گل ها باعث گرفتگی در چاه بازکنی شهرک هما می شود.

خدمات ارزنده و ارزان در شهرک هما

شرکت نوین لوله به غیر از خدمات دهی به لوله بازکنی شهرک هما در مناطق همجوار از جمله: لوله بازکنی مرزداران ،لوله بازکنی باغ فیض،لوله بازکنی اشرفی اصفهانی،لوله بازکنی صادقیه،لوله بازکنی سیمون. بولیوار،لوله بازکنی شهرک نفت،لوله بازکنی پونک،چاه بازکنی مخبری.لوله بازکنی سردار جنگل و سایر مناطق به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی می باشد.کافیست با شماره های ما در سایت شهرک هما تماس بگیرید همکاران ما کم تر نیم ساعت خدمت شما حاضر می شوند.


 

لوله بازکنی ارزان و لوله بازکنی شبانه روزی شهرک هما

شرکت نوین لوله در شهرک هما به غیر از تخلیه چاه خدمات لوله بازکنی فوری،چاه بازکنی ارزان،در آوردن اشیاء،گوشی،حلقه،دستبند و…از چاه فاضلاب،لوله کشی پلی اتیلن،لوله کشی فاضلاب پلیکا وچدن توسط استادان باتجربه،کندن چاه فاضلاب،تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نقطه زن،تعویض کاسه توالت و تبدیل آن به توالت فرنگی. برای سهولت مشتریان عزیز در شهرک هما به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل مشغول به کار است.


خدمات چاه و فاضلاب شبانه روزی در چاه بازکنی شهرک هما

همچنین شرکت ما با داشتن ۱۷ماشین تخلیه چاه در شهرک هما، تخلیه چاه شهرک هما با ماشین های ۱۲هزار لیتری و ۸هزار لیتری، برای خالی کردن چاه های عمیق و متراژ بالا با پمپ سه فاز انژکتور،برای خالی کردن چاه هایی که دریچه ندارند با دستگاه مکنده ی لجن کش،و برای چاه هایی که توسط چربی پر شده اند توسط پمپ معمولی انژکتور در خدمت شما می باشد.ما در لوله بازکنی میرداماد آموش درآوردن طلا از توالت را به شما عزیزان بازگو کرده ایم برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

تشخیص ترکیدگی کارشناسی و اجرای دقیق لوله کشی

در صورتی که با مشکل نشتی آب از دیواره ی منزل یا از سقف منزلتان مواجه شدید. با ما تماس بگیرید.تشخیص دادن ترکیدگی لوله علاوه بر داشتن دستگاه بروز و پیشرفته نیاز به یک فرد باتجربه نیز دارد.ما علاوه بر تشخیص دقیق محل ترکیدگی یا نشتی لوله برای جلب اعتماد مشتری ترمیم محل را نیز به عهده می گیریم.این کار باحداقل کنده کاری و اتلاف وقت انجام خواهد شد.

تضمین کار با فکتور لوله بازکنی شهرک هما

سرویس کاران و سایر همکاران شرکت ما هنگامی که برای لوله بازکنی  به منزل شما برای انجام هر نوع کار فنی یا تاسیسات می آیند.بعد از انجام کار با ارائه فاکتور و تضمین کار انجام شده رضایت مشتری را جلب می نمایند.

دستگاه های مدرن لوله بازکنی

شرکت ما با داشتن انواع ابزا آلات بروز و پیشرفته برای سهولت انجام کار خود و رفاه حال مشتریان ار دستگاه های لوله بازکنی مجهز به فنر جمع کن و سه نظام استفاده می کند.این دستگاه اصلا کثیف کاری ندارد.

رفع بوی بد و سینک آشپزخانه

برای رفع بوی بد سینک آشپزخانه و سرویس بهداشتی محلول تمیز کننده ی مخصوص شرکت با ترکیب چند نوع ماده به وجود آورده ایم.این محلول ۱۰۰درصد بوی بد سینک را برطرف می کند.سرویسکار ما همراه با فنر بوگیری از این محلول استفاده می کند.حتی بهد از اتمام کار با فاکتور آن را تضمین میکند.


تماس مستقیم با سرویسکار ۰۹۱۰۱۷۰۲۰۵۰

تماس همه روزه بدون تعطیلی  حتی در ایام عید و تعطیلات

قرداد با ادارات بیمارستان ها مراکز تفریحی تجاری شرکت های بزرگ


 

پاسخ به بخشی از سولات پرتکرار لوله بازکنی شهرک هما

 

دلیل اصلی بو دادن لوله ی زیر سینک چیست؟

بودهی لوله ی سینک آشپز خانه دلایل زیادی دارد از جمله ی لوله کشی نامناسب،شیب ندادن به لوله،عدم گذاشتن شتر گلو،برعکس زدن زانوی سینک،پر شدن خرتومی و اتصالات زیر سینک از آشغال، ولی دلیل اصلی انباشته شدن پسماند غذا و روغن ظرف ها به مرور زمان در داخل لوله می باشد.

اگر از سرویس بهداشتی ما به طبقه ی پایین آب میچکد درحالی که لوله کشی سالم است علت آن چیست؟

دلیل اصلی این مورد این است که شتر گلوی سرویس بهداشتی از مو و رسوبات پر شده است.و گرفتگی جزئی دارد.درصورت زدن سیفون لوله پر از آب شده و از زیر کاسه به طبقه ی پایین آب می دهد.

لوله های یخ زده در را چگونه باز می کنند؟

برای باز کردن لوله هایی که یخ زده است در ابتدای لوله که از کنتور آب خارج می شود بعد از کنتور دستگاهی به نام یخ شکن داریم که بعد از نصب آن یخ لوله ها را آب می کند.

آیا لوله ی آبگرم کن را با فنر می توان باز کرد؟

خیر!فنر لوله بازکنی از داخل لوله ی آبگرم کن رد نمی شود و اگر رد شود باز نمی کند.برای این مشکل از پمپ تراکم هوا استفاده می کنیم.

هزینه ی چاه بارکنی شهرک هما چقدر است؟

عرف باز کردن گرفتگی معمولی طبق نرخ اتحادیه ۶۰هزار تومان است.در صورتی که گرفتگی بیش از حد باشد هزینه قبل انجام کار به مشتدی اعلام می شود.

 

 

مارا در اینستاگرام دنبال کنید…

اگر سوالات دیگری مد نظر شما است می توانید در لوله بازکنی گیشا به صفحه ی پاسخ به سوالات مشتریان مراجعه بفرمایید.