لوله کشی09101702050

لوله بازکنی دکتر هوشیار

امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

 

لوله بازکنی دکتر هوشیار

لوله بازکنی دکتر هوشیار

احتمال زیاد برای همه ی منازل مشکل گرفتن لوله پرشدن چاه ترکیدگی لوله و نم دادن از سقف و … پیش می آید. اما حل این مسائل نیازمند مهارت و تجربه است. یکی دیگر از شعبه های خدمات رسانی به مشتریان عزیز در منطقه ی لوله بازکنی جمهوری می باشد.

ما در خیابان دکتر هوشیار افرادی قرار داده ایم که دارای ابزار فوق العاده مناسب و دستگاه هایی برای رفع مشکلتان دارند. که در صورت تماس گرفتن بلافاصله به محل اعزام می شوند.اکثر منازلی که در دکتر هوشیار استاد معین طوس دامپزشکی  و سلیر خیابان های به آن منطقه قدیمی هستند.و به این دلیل در این خیابان ها نسبت به جاهای دیگر این مشکل امری طبیعی است.

باز کردن لوله های خیابان هاشمی از سر خیابان جیحون تا استاد معین بر عهده ی پنج لوله بازکن است. چند نفر دیگر برای انجام کارهای لوله کشی و ترمیم و تخلیه ی چاه است که شرکت ما در آن محل ها گمارده است.

علت گرفتگی لوله ها از چیست ؟

اکثر منازلی که در خیابان دکتر هوشیار قرار دارند لوله های آن ها از جنس چدن بوده. گرفتگی این نوع لوله ها خیلی سخت می باشد.

برای بازکردن و ترمیم این لوله ها باید از افرادی با تجربه مطمئن و کاربلد استفاده نمایید.که مبادا مشکلی برای لوله هایتان پیش آید برای این امر با شماره های ما تماس گرفته تابا خیال راحت مشکلتان حل شود.

 

اهداف خدمات ما

  • دقت و سرعت در حین کار
  • رفع گرفتگی لوله ها کاملا تضمینی
  • ارائه خدمات ارزان و با کیفیت
  • تحویل کار کاملا بهداشتی 
  • حضور سرویسکار کمتر از ۲۰ دقیقه

 

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید