رفع گرفتگی توالت با آویز لباس

رفع گرفتیگی توالت با چوب لباسی
امتیاز ۰ از ۵ – ۰ رای
spinner در حال ثبت رای

مشاوره و حل مشکلات چاه و فاضلاب ها – رفع انواع گرفتگی های لوله فقط با یک تماس از سرویسکار ۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰


اگر در غیر معمولی ترین حالت لوله هایتان دچار انسداد شدند برای شما پیشنهاد جالبی داریم. استفاده از ابزار آلات لوله بازکنی مختص افرادی است که در این حوزه تبحر کافی را داشته باشند ولی برای افراد عادی ترفندهای جالبی توصیه می کنیم . که بدون پرداخت هزینه های اضافی خودتان دست به کار شوید. این روش فقط مختص گرفتگی چاه یا سیفون نمی باشد بلکه روزانه در منزل ما از هر قسمتی از منزل و لوله های فاضلاب این اتفاق برایشان می افتد. و شما می توانیدد از این روش برای بازکردن سینک ظرفشویی، حمام ، توالت ، بالکن ، پشت بام ، زهکشی های کف شور بهره مند شوید.

آموزش ساخت فنر دستی خانگی برای رفع گرفتگی

اول از همه ببینید علت گرفتگی چیست ؟ از مدفوع است یا جسم سخت معمولا وقتی گرفتگی در شتر گلو توالت یا سینک باشد و به اعماق زهکشی فراتر نرفته باشد، این روش گزینه ی خوبی است . به طور معمول هزینه ی دستگاه لوله بازکنی خیلی بالاست و توسط افراد معمولی مقدور نیست . در حالیه استفاده از آن دستگاه ها تجربه و مهارت خودش را دارد می توانیم از روش های خانگی کمک بگیریم.

رفع گرفتگی توالت با اسید قوی لوله بازکنی

هنگامی که توالت فرنگی شما به هر دلیلی مسدود می شود اولین فکری که به نظرتان خواهد رسید اسید ها و چنته های صاف لوله بازکنی خواهد بود. ما انواع روش های بازکردن لوله ی توالت فرنگی را در این صفحه برای شما توضیح داده ایم برای اطلاعات بیشتر صحه ی رفع گرفتگی توالت با اسید قوی لوله بازکنی را کلیک کنید.

مواد غیر شیمیایی برای لوله بازکنی بلوار فردوس چیست؟

  • موادی که از سرکه و جوش شیرین_تاید یا پودر لباس شویی_مایعات طرفشویی و برخی مواد دیگر که با ترکیب آن ها باعث رفع مسدود شدن لوله در بلوار فردوس خواهید شد.
  • شرکت ما ترکیبات اصلی این مواد را ساخته و در اختیار مشتریان قرار می دهند.کافیست با یک تماس بدون آسیب زدن به لوله کشی ساختمان مشکل گرفتگی خود را رفع کنید.برای ادامه ی مطلب صفحه ی لوله بازکنی بلوار فردوس را کلیک کنید

سیم لباس را بشکنید و صاف کنید

آویز لباس به علت منعطف بودنش قابلیت خم شدن دارد ، به ترتیب زیر عمل کنید :

۱-سیم را از قسمت از قسمت پیچ خورده بشکنید و صاف کنید .

۲-قسمت سر میله را تا چند سانتی با حوله یا پارچه ای بپوشانید.

۳- سپس به وسیله یک کش یا چسب پارچه را به میله محکم کنید.

این کارها به این خاطر است که :

۱- نوک تیز سیم به چینی کاسه توالت ایرانی و فرنگی و سیفون چاه آسیب نزند.

۲- پارچه اگر شل بسته شود از میله لباس جدا شده . خود نیز منجر گرفتگی را تشدید می کند.

هدایت انتهای سیم به سمت سیفون

بعد از انجام مراحل بالا، قسمت پارچه ای میله را داخل زهکشی ببرید، کمی که سیم را جلوتر بردید اگر دیدید دیگر جلوتر نمی رود ، این همان گرفتگی ست که راه تخلیه را سخت تر کرده است ، میله را آن قدر بچرخانید تا به محل انسداد گیر کند، به محض اتصال چندین مرتبه فشار و پیچ دهید . تا موفق شوید انسداد را خرد کنید.

تست کنید آیا گرفتگی برطرف شده است یا نه ؟

بعد از انجام مراحل بالا ، چنانچه توانسته باشید انسداد را برطرف کنید ، کاسه توالت را شستشو دهید. اگر آب به راحتی خارج شد ف، توانسته اید راه تخلیه را باز کنید ولی اگر آب به سختی پایین رفت و در جای خودش راکد ماند ، باید به فکر روش دیگری باشید.

تهیه فنر دستی برای رفع گرفتگی توالت

این وسیله یک نوع فنر آماده و ارزان قیمت در بازار است و قیمت آن از ۲۰ هزار تا ۱۵۰ هزار تومن است. درست است که به اندازه سرعت و قدرت دستگاه های برقی لوله بازکنی کارایی ندارند. ولی برای افراد عادی که به دستگاه برقی دسترسی ندارند، پیشنهاد می شود. فنر دستی لوله بازکنی در یک سمتش دارای دسته قطور و در سمت دیگر یک میله ی انعطاف پذیری است که به قلاب متصل است .

نحوه استفاده از فنر دستی برای رفع گرفتگی

میله منعطف را به سیفون چاه نزدیک کنید آن سر قلاب را تا جایی که جا دارد داخل سیفون ببرید ،. فنر دستی مشابه دستگاه لوله بازکنی برقی عمل می کند، با تفوت در اینکه به اندازه دستگاه لوله بازکنی کارایی ندارد. و قدرت و سرعمل شان کاملا متفاوت است.

روش دستگاه های برقی لوله بازکنی این است : در انواع مختلف لوله ها ، محل انسداد را با انواع سر فنر ها و فنرهای گونانون به دام بیاندازند. که روش مطمعنی است در حالیکه به سیفون آسیب نمی زند. و بدون کثیف کاری گرفتگی را گیر می اندازند.

فنر را در محل گرفتگی چرخانده و فشار دهید

با کمک دسته فنر ، تا جایی که انسداد را پیدا کنید، وقتی متوجه گرفتگی شدید ، قلاب را چندین بار چرخانده ومرتب فشار دهید تا به محل انسداد بچسبد ، چندین را فنر را در این محل همزمان با چرخاندن ، فشار دهید تا نوک فنر ، عامل گرفتگی را گیر انداخته و خرد کند. ناگفته نماند استفاده از این روش کمی برایتان سخت خواهد بود و باید زمان بیشتری به تخلیه مواد بپردازید. اگر به جوابی نرسیدید ما راه دیگری را پیشنهاد می کنیم.

توالت فرنگی را از جایش بردارید

با احتیاط کاسه فرنگی را از جایش جدا کنید ، مواظب باشید چینی کاسه آسیب نبیند ، فنر لوله بازکنی را به حالت معکوس از طرف دیگر کاسه به سمت سیفون هدایت کنید تا گرفتگی را گیر بیندازید. البته در این روش باید خیلی محتاط عمل کنید، برای اطمینان از یک فرد لوله بازکن کمک بخواهید ، زیرا یکی از خدمات سرویسکاران ما در لوله بازکنی ، نصب و تعویض توالت فرنگی است.

تماس شبانه روزی ۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰

رفع گرفتگی توالت با تلمبه لوله بازکنی

جلوگیری از ورود آب به سیفون

با کمک دو دستتان درب سیفون را جدا کنید . به انتهای سیفون دقت کنید ، یک فلپ می بینید، درپوش فلپ را در جایش محکم کنید. و ذنحیره متصل به آن را جدا کنید . تا اطمینان حاصل کنید، اگر شخص دیگری سیفون را بکشد ، آب وارد کاسه نمی شود. در همان لحظه اب وردی از لوله را نیز قطع کند.

مطمعن شوید علت گرفتگی از اجسام سخت است یا مدفوع

همیشه گرفتگی توالت از مدفوع حتمی نیست ، در بعضی موارد ، نایلون ، نوار بهداشتی ، هنذ فری یا وسایل بازی کودکان و …. می تواند علت گرفتگی باشد.

اگر جسمی درون توالت افتاده است می توانید با شماره ۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰ از سرویسکار لوله بازکنی نوین بصورت شبانه روزی و رایگان مشاوره بگیرید.

تلمبه لوله بازکنی با کیفیت تهیه کنید

لوله بازکن های سر توپی و تاشو در بازار وجود دارند ، مهم نیست از کدام نوع از آن ها استفاده می کنید. مهم نوع مرغوب آن است و زیرا در انواع کوچک و ارزان بازدهی مورد نظر را ندارند. ، قسمت پلاستیکی تلمبه را ، در آب داغ می گذاریم تا نرم شود. زیرا نرم بودن لاستیک باعث می شود به ورودی سیفون کاملا بچسبد.

لوله بازکن را به ورودی سیفون بچسبانید

موقعی که از این روش استفاده می کنید، کاسه را به اندازه یک لیتر از آب پر کنید. بهتر است تلمبه لوله بازکنی در آب غوطه ور باشد تا کارایی اش بهتری داشته باشد. چاه بازکن را به آرامی به سر چاه توالت فشار دهید طوری که هیچ درزی بین لوله بازکن و سیفون وجود نداشته باشد، زیرا در همان اولین فشار امکان دارد هوایی وارد سیفون شود. سپس با شدت بیشتر ، چاه بازکن را بکشید و دوبار چند بار این عمل را تکرار کنید به مدت ۱۵ الی ۲۰ دقیقه ، تا با نیروی کشش و مکش ، گرفتگی برطرف شود.

امتحان کنید که گرفتگی رفع شده یا نه

توالت را با آب شستشو دهید اگر گرفتگی برطرف شده باشد آب به راحتی تخلیه می شود در صورتی که آب همچنان راکد ماند گرفتگی برطرف نشده است ما برای شما روش های دیگری را پیشنهاد می کنیم

رفع گرفتگی با محلول خانگی لوله بازکن

کتری را پر از آب کنید و روی اجاق گاز بگذارید تا به نقطه جوش برسد و بعد از جوشیدن آب کمی زمان دهید تا از داغ بودن کاسته شود. در صورت خیلی داغ بودن ، ممکن است کاسه توالت بشکند ، یا سیفون چاه آسیب ببیند و بسوزد.

دو پیمانه سرکه سفید را با جوش شیرین مخلوط کنید

سرکه خاصیت پاک کنندگی و جرم گیری غیر شیمیایی دارد ، که در ترکیب با جوش شیرین درون کاسه واکنش می دهد و با فشار گاز ایجاد شده گرفتگی را خرد می کند. پیشنهاد می شود برای نتیجه بهتر از نوع سرکه سفید استفاده کنید ، استفاده از صابون با آب داغ نیز انسداد را نرم کرده و راه تخلیه را باز می کند.

ریختم آب داغ روی مواد ترکیب شده

بعد از تهیه ی موارد بالا ، می توانید آب داغ را روی جوش شیرین و سرکه یا صابون بریزید. تا با کمک اب داغ نتیجه بهتری حاصل شود.

اجازه دهید محلول لوله بازکن اثر کند

برای نتیجه مطلوب به اندازه یک شب تا صبح زمان لازم است. تا واکنش این سه ماده با عامل انسداد اثر کند.

در مواقعی که گرفتگی حل نشد در هر کدامم از موارد گفته شده به مشکل برخوردید ، لوله بازکن های ماهر شرکت لوله بازکنی نوین از دستگاه پرقدرت پمپ تراکم هوا استفاده میکنن. همچنین دستگاه های واترجت در این شرکت ؛ سرعت و قدرت بالاتری دارد. و به راحتی بدون کثیف کاری ، گرفتگی توالت ، حمام ، بالکن ، سینک ظرف شویی ، روشور ، کف شور ، زهکشی فاضلاب اصلی را رفع می کنند.

تنها با یک تماس به سیستم پاسخگویی و مشاوره وصل می شوید. در چند دقیقه نیروهای لوله باز کن در محل شما حضور دارند.

مشاوره ۲۴ ساعته و رایگان ۵۰ ۲۰ ۱۷۰ ۰۹۱۰

    پاسخ دهید

    ایمیل شما منتشر نخواهد شد، لطفا فیلد های ستاره دار را حتما پر کنید...*

    این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

    Call Now Button